«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گقت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی محصولات و برنامه‌های جالب هر زمینه به هم‌دیگر و پیش نهادن دیدگاه و آثار خود برای دیگران. برای نوشتن و فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
» نقاشی با دوربین در فرهنگسرای نیاوران
... دیدن متن »

نمایشگاه عکس های« صادق نیک نهاد» با عنوان «مکاشفه» در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.


نمایشگاه عکس های «صادق نیک نهاد» با عنوان «مکاشفه» ۱۲ تا ۱۵ مهرماه سال جاری در گالری فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود. این عکاس در آستانه برگزاری اولین نمایشگاه عکس اش گفت: من بیست سال برای برگزاری اولین نمایشگاهم صبر کردم چرا که معتقدم یک فعال هنری وقتی تصمیم می گیرد اثری از خود را برای مخاطبان ارایه دهد باید از قبل سلایق مختلف را در نظر بگیرد، در مدت مشخصی به شناخت از بینندگان آثارش برسد و هنگامی که به اطمینان رسید آن گاه وقت آن می رسد که آثارش را ارائه دهد و به قضاوت مخاطبان بگذارد. وی ادامه داد: نمایشگاه عکس مکاشفه شامل ده فریم است که می توان آن را در دسته بندی فراتر از سبک هنری امپرسیونیسم قرار داد و با نگاهی متفاوت به جهان پیرامون سعی کردم استنباطی از واقعیت را از دید هنری ارایه دهم و شاید بتوان گفت به نوعی با دوربین عکاسی نقاشی کشیدم. تصاویری که شاید در نگاه اول برای مخاطب مبهم و راز آلود باشد اما در نهایت تماشاگر به این درک می رسد که آن چیزی که به عنوان عکس رو به روی اوست گوشه ای از واقعیت دنیای اطراف است.

این هنرمند افزود: با وجود پیشنهادهای متعدد بین المللی برای برگزاری این نمایشگاه در کشورهای مختلف دوست داشتم که اولین بار مخاطبان ایرانی و هموطنانم این آثار را ببینند و همان طور که در عکاسی خبری توانستیم در دنیا به نمایندگی از ایران حرفی برای گفتن داشته باشیم امیدوارم این موفقیت هم برای عکس هایی که آغازگر سبک نو در عکاسی هستند در سطح جهانی تکرار شود. گفتنی است در پایان برگزاری این نمایشگاه عکس ها به فروش گذاشته می شوند.


یاسمن و لیلى شجاعى این را خواندند
مجتبی مهدی زاده این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درود و شاد باش فراوان

اطلاعیه شماره 1 مسابقه جهانی عکاسی فتوواک 2015 اصفهان
دوست گرامی
به اطلاع شما می رسانم ، سایت جهانی عکاسی فتواک کلبی ، ثبت نام برای مسابقه عکاسی امسال را شروع کرده و شما علاقه مندان می توانید به آدرس زیر رفته و ثبت نام خود را برای روز مسابقه عکاسی فتوواک انجام دهید.
در ضمن ثبت نام رایگان می باشد و هیچ هزینه ای در بر نخواهد داشت.
بعد از ثبت نام هم منتظر ایمیل از طرف سرگروه باشید ویا خودتون اقدام به هماهنگی از طریق شماره تماس یا ایمیل موجود در لینک نمایید.
لینک مورد نظر جهت ثبت نام مسابقه فتوواک 2015 اصفهان
http://kelbyone.com/photowalk/walk/esfahan-isfahan-iran-isfahan/

توضیحات :
- امسال روش انتخاب مسیر و عکاسی با سال قبل متفاوت خواهد بود.
- روز مسابقه شنبه ، 11 مهر ماه 1394 / سوم اکتبر 2015
- در صورتی که هرگونه سوالی داشتید می تونید از طریق فضایی که این اطلاعیه به دستتون رسیده برای پاسخ سوالتون اقدام کنید.
لینک پیگیری از طریق فیسبوک :
https://www.facebook.com/isfahanwwpw
با ... دیدن ادامه » سپاس فراوان
به امید پیروزی ، شادی و ثروتمندی همه دوستان
پارسا باقری
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایشگاه عکس «شصت سال با پرویز مشکاتیان» در هفته بزرگداشت این هنرمند فقید از ششم شهریور ۹۴ در فرهنگسراى نیاوران گشایش می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، آوا مشکاتیان با اعلام خبری درباره نحوه برگزارى نمایشگاه عکس «شصت سال با پرویز مشکاتیان» گفت: از پاییز سال گذشته در پی این بودیم تا به مناسبت شصتمین سال تولد پدرمان برنامه یادبودى متفاوت از آنچه تا به حال برایش برگزار شده، برپا کنیم بنابراین تصمیم به برگزاری یک نمایشگاه عکس گرفتیم.

فرزند پرویز مشکاتیان ضمن قدردانى از عکاسانى که عکس‌هایشان در این نمایشگاه استفاده مى‌شود، گفت: هنرمندان عکاس با همدلی و مهر بسیار و بی‌هیچ چشم‌داشتی عکس‌هاى خود را در اختیار ما قرار دادند. سامان اقوامی، ساتیار امامی، مهرداد امینی، گلناز بهشتی، محمد خداداداش، محمد دولو، محسن کثیرالسفر ... دیدن ادامه » و مریم محمدی هنرمندانی هستند که عکس‌هایشان در این نمایشگاه دیده خواهد شد.

گفتنی‌ست هفته بزرگداشت زنده‌یاد پرویز مشکاتیان از ۶ تا ۱۳ شهریورماه ۹۴ همزمان با شصتمین سال تولد و ششمین سال درگذشت استاد موسیقى ایران در فرهنگسراى نیاوران برگزار مى‌شود.

نمایشگاه تا ۱۳ شهریورماه هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۹ و جمعه‌ها ۱۴ تا ۱۹ دایر است.
تهران، خیابان پاسداران، روبروی پارک نیاوران، فرهنگسرای نیاوران
علیرضا بـ. این را خواند
همراه و مهدی.. این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایشگاه نقاشی‌خط‌های زنده‌یاد رضا مافی و غلامرضا ماهرویی عصر جمعه ششم شهریورماه ۹۴ در گالری شکوه افتتاح می‌شود.

در این نمایشگاه پنج اثر شاخص از زنده‌یاد رضا مافى، در کنار دوازه اثر از نقاشی‌خط‌هاى غلامرضا ماهرویی ارائه خواهد شد.

طبق اعلام دست‌اندرکاران، آثار مافى که از پیشگامان مبرز نقاشى خط در ایران است گوشه‌هایى اصیل و باشکوه از این هنر را بازتاب مى‌دهند و آثار ماهرویى در کنار فرم‌هاى متنوع از منظر محتوا شامل آیات قرآنی، اسماء الهی و اشعاری از شعرای بزرگی چون حافظ بر روی ورق طلا و بوم با تکنیک رنگ روغن است که با بهره‌گیری از خطوط نستعلیق، نسخ و ثلث بسیار چشمگیر هستند.

استاد زنده‌یاد رضا مافی که در سال ١٣٦١ درگذشت، متولد مشهد بود و نمایشگاه‌های متعددش در کشورهای دیگر از جمله فرانسه، آمریکا، انگلستان، سوئیس ، پاکستان ... دیدن ادامه » ... آوازه‌اى نوین براى نقاشى خط ایران آفرید.

غلامرضا ماهرویی متولد ۱۳۴۰ اراک است. او مدرک ممتاز از انجمن خوشنویسان ایران را در سال ۱۳۷۰ دریافت کرده است. وی نگارش بیش از یک هزار متر کتیبه به سه خط ثلث، نستعلیق و کوفی را در مسجد مقدس جمکران قم، کتابت کل قرآن کریم برای اولین بار در سال ۱۳۷۰ روی کاغذ دست ساز و کتابت کل نسخه‌های تعزیه براساس نسخه میرانجم به خط کتابت نستعلیق در کارنامه خود دارد. ماهرویی تاکنون در ۱۲ نمایشگاه خوشنویسی در داخل ایران و چهار نمایشگاه در خارج از ایران شرکت داشته است.

نمایشگاه نقاشی‌خط‌های رضا مافی و غلامرضا ماهرویی تا سه‌شنبه ۱۷ شهریور ۹۴ در گالری شکوه دایر خواهد بود و علاقمندان می‌توانند همه روزه به جز پنجشنبه‌ها از ساعت ۱۷ تا ۲۱ از این نمایشگاه در گالرى شکوه واقع در فرمانیه،بلوار اندرزگو، خیابان سلیمى شمالى، کوچه امیر نورى، پلاک ١٩ دیدن کنند.
مهدی.. و علیرضا بـ. این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» اولین همایش "نکوداشت روز جهانی عکاسی" در مشهد مقدس برگزار شد
... دیدن متن »

نکوداشت روز جهانی عکاسی به همت انجمن عکاسان خراسان رضوی و با همکاری معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، اتحادیه عکاسان و فیلم برداران مشهد و موسسه آبرنگ بیست و هشتم مرداد ماه در مجتمع فرهنگی هنری امام رضا(ع)، واقع در پارک ملت مشهد برگزار شد.

در این همایش، استاد "محمد محمدزاده تیتکانلو" جهت دست آوردهای علمی و هنری در حیطه عکاسی کشور، مورد تقدیر قرار گرفت.

مهدی.. و علیرضا بـ. این را خواندند
محمد جواد عبدی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
چهارمین «عصر هنر انقلاب» ویژه پاسداشت عکاس دفاع مقدس علی فریدونی یکشنبه 25 مرداد برگزار شد.

در حاشیه این مراسم که از ساعت 17 در نخلستان سازمان هنری رسانه‌ای اوج برگزار شد، کتاب این هنرمند با عنوان «عکاسان جنگ؛ علی فریدونی» با تخفیف ویژه عرضه شد و فریدونی آن را برای علاقه‌مندان امضا کرد.
علیرضا بـ. و محمود زارعی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایشگاهی از عکس‌های یغما گلرویی با عنوان «این راهروها به تو نمی‌رسند» از ۱۶ مرداد ۹۴ در گالری مینا گشایش می‌یابد.

طبق اعلام دست‌اندرکاران، چهل عکس‌ رنگیِ این شاعر و ترانه‌سرای ایرانی به ابعاد ۵۰در۵۰ سانتیمتر با موضوعات پراکنده از زندگیِ خیابان‌خواب‌ها گرفته تا روزمره‌گیِ زندگی شهری و کبوترهای نشسته بر مجسمه‌هایی از سرتاسرِ جهان در این نمایشگاه ارائه می‌شوند.

جواد مجابی (شاعر / پزوهشگر / منتقد) در یادداشتی که بر این نمایشگاه نوشته آورده است: «شعر بیشتر هنری تجریدی و حسانی‌ست و عکس بر عینیت جهان ملموس بیشتر تأکید دارد. یغما توانسته است بین عکس و شعرش، بین مادیت وانتزاع ، همسازی پدید آورد چنان که شعرش به عینیت گراید وعکس‌هایش ماهیتی تجریدی یابند. وحدت بخشیدن بدین ناهم‌سازی‌ها ، مدیون یک بینش و شگرد مناسب آن است : دست انداختن ... دیدن ادامه » جهان و مافیها از راه شوخیانه دیدن امور و بازی با روابط خندستانی که درآن فاجعه و مضحکه درهم تنیده شده‌اند. جز خنده دار دیدن جهانی، که مرز گریه‌هاش از خنده‌ها روشن نیست ، او به نکتۀ دیگری از روایت شخصی رسیده است که هنر روایتی بیوگرافیک است . زندگی‌نامه‌ای صادقانه که اگر بخت با تو یار باشد سرگذشت تو با سرنوشت قشرهای بیشتری از میهن تو همسو خواهدبود و آن چه از خود بگوئی ناگزیر روایتی از آدمیان عصرتو ست‌. هرچه داری اگر به روزگار دهی و دنیا را عاشقانه درآغوش بفشری، دنیا هرچه را به خیال و چشم و دست تو می‌سپارد. هم از این روست که گلروئی هرچه را به پیرامون خود می‌نگرد می‌تواند درون شعرش بخواند و درعکس‌هایش نشان دهد. جز در یک دله شدن با مردمان و استغراق در جهان، نمی‌توانی این همه را از آن خویش کنی.»

کاتالوگی ۲۰۰ صفحه‌ای از عکس‌های نمایشگاه هم عرضه می‌‌شود که در آن عکس‌ها کنار شعرهایی از یغما گلرویی قرار گرفته‌اند و به زعم دست‌اندرکاران خواندشان باعث می‌شود بیشتر و بهتر به قصد و نگاه عکاس در عکس‌ها پی ببریم.

نمایشگاه تا ۲۲ مرداد ۹۴ هر روز از ساعت ۱۶ تا ۱۹ دایر است.
تهران، خیابان پاسداران، گلستان دوم (فلاح‌زاده)، شماره ۱۲۰، نگارخانه مینا
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
«قاب خالی»
» فراخوان عکاسی «قاب خالی»
... دیدن متن »

فراخوان عکاسی «قاب خالی»
«قاب خالی» نخستین جشنوارۀ عکاسی است که بنیاد خیریۀ کامرانی با محوریت زندگی اجتماعی معلول و سالمند برگزار می‌کند. هدف از برگزاری این جشنواره، نگاه دوباره‌ای به مقولۀ سالمندی و معلولیت از دریچه‌ای تازه است تا بتوان از خلال ناتوانی و ضعف امید و آسایش دیگری جست.

شرایط شرکت در جشنواره
شرکت در این جشنواره برای همه عکاسان آماتور و حرفه‌ای آزاد است و محدودیت سنی وجود ندارد .
هر عکاس می‌تواند حداکثر 10 تک عکس برای بخش دبیرخانه ارسال کند.

علاقمندان می‌توانند آثار خود را به ایمیل farakhan.ghods@gmail.com بفرستند. علاوه بر خود اثر، مشخصات کامل عکاس، در فایلی جداگانه بایستی فرستاده شود. (نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره تلفن)
آثار می‌بایست در دو اندازه؛ یکی ۸۰۰ پیکسل و دیگری با فرمت JPG و با بالاترین کیفیت ارسال شود.
آثار می‌بایست مطابق نمونۀ زیر و حتماً به زبان انگلیسی نام‌گذاری شود:
نام و نام خانوادگی، شمارۀ تماس، شمارۀ اثر
Amir_Amiri_09120000000_01
توجه: فایل‌هایی که منطبق با این بند نام‌گذاری نشود به مسابقه راه پیدا نخواهد کرد.

در پاسخ به ایمیل‌های دریافتی رسید دریافت خواهد شد، بنابراین ایمیل‌هایی که پاسخ خودکار دریافت نکنند به دبیرخانه نرسیده‌اند.

عکس های ارسالی، نباید دارای امضا عکاس، پاسپارتو، قاب، تاریخ، واتر مارک، لوگو یا هرگونه نشانه‌های تصویری باشند.

برگزار کننده حق استفاده از عکس‌های ارسالی را در نشریات، مطبوعات، سایت اینترنتی و دیگر موارد تبلیغاتی بنیاد خیریۀ با ذکر نام عکاس دارد، اما از عکس‌ها هیچ‌گونه استفاده تجاری نخواهد کرد.
آثار ارسال شده می‌بایست با موضوع و درون‌مایۀ‌های مطرح شده در بخش موضوع جشنواره مرتبط باشد.
شرکت‌کننده در جشنواره به عنوان عکاس و مالک اثر شناخته می‌شود و مسئولیت هرگونه دعوی در باب مالکیت اثر از عهده جشنواره خارج است. مسئولیت حقوقی-کیفری و مدنی ناشی از هرگونه کپی برداری توسط عکاس بر عهدۀ وی است.
ارسال اثر به منزله قبول مقررات مسابقه است.

موضوعات جشنواره
۱. سالمندی جزئی از زندگی است.
۲. پدربزرگ، مادربزرگ؛ گنجینه‌های تمام ناشدنی
۳. توانایی‌ام را بنگر نه معلولیتم را!
۴. جایگاه معلول در زندگی اجتماعی و شهری

داوران جشنواره:
۱. هوتن حق‌شناس
۲. محمد آلادپوش
۳. ارسطو گیوی

جوایز:
۱. نفر اول
۲. نفر دوم
۳. نفر سوم

مهلت ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۴
اعلام منتخبان نهایی: ۱۷ مهر ۱۳۹۴
نشانی دبیرخانه: میدان انقلاب، ضلع جنوب غربی، طبقۀ دوم، بنیاد خیریۀ کامرانی
شماره تلفن: 66929282 - ۶۶۹۲۹۲۸۳ -

علیرضا بـ. ، لعیا الف و رسول حسینی این را خواندند
سمانه رمضانی و سحر غنی زاده این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پرتره ای برای کوچه ای گمنام...

http://picu.ir/1pix/Image-54355
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فراخوان مسابقه مجله Artist Portfolio آمریکاگروه هنری «تصویر و تصور» اقدام به انتشار فراخوان مسابقه مجله Artist Portfolio آمریکا می نماید:

نشریه الکترونیک Artist Portfolio آمریکا با هدف معرفی هنرمندان نوظهور و معتبر دنیا در سال 2010 تاسیس شد . این نشریه به مناسبت پنجمین سالگرد خود ، اقدام به انتشار مسابقه ویژه ای برای هنرمندان تجسمی نموده است . آثار برگزیده این رقابت بین المللی در شماره بیست و هفتم این مجله منتشر خواهد شد . همچنین در این شماره بخش ویژه ای به گروه هنری تصویر و تصور از ایران اختصاص خواهد داشت . لازم به ذکر است که گروه هنری تصویر و تصور در ششمین شماره مجله Artist Portfolio که به مناسبت نخستین سالگرد مجله منتشر شده بود نیز با 34 هنرمند حضور داشت .شرایط و مقرارت :
- تمام هنرمندان فعال در شاخه های زیر می توانند در مسابقه شرکت کنند :
عکاسی ، نقاشی ، طراحی ، تصویر سازی ، چاپ دستی ، مجسمه و آثار حجمی ، اینستالیشن و ...
- هر هنرمند می تواند حداکثر 4 اثر ارسال نماید .
- آثار می بایست مربوط به 3 سال اخیر باشند .
- ... دیدن ادامه » هزینه شرکت در مسابقه 160 هزار تومان می باشد .جوایز :

- نفر اول : 1500 دلار (تقریبا معادل 5 میلیون تومان) + انتشار یکی از آثار هنرمند به صورت تمام صفحه روی جلد + معرفی هنرمند و آثارش در 4 صفحه
- نفر دوم : 500 دلار + معرفی هنرمند و آثارش در 4 صفحه
- نفر سوم : 250 دلار + معرفی هنرمند و آثارش در 4 صفحه
- 40 هنرمند تقدیر شده : اختصاص 1 تا 2 صفحه برای هر هنرمند
- علاوه بر جوایز بالا ، از هر یک از هنرمندان گروه تصویر و تصور حداقل یک اثر در بخش ویژه این گروه نیز منتشر خواهد شد . انتشار این آثار تنها به هنرمندان ایرانی که از طریق گروه هنری تصویر و تصور شرکت کنند اختصاص خواهد داشت .تاریخ های مهم :
- آخرین مهلت تحویل آثار : 31 تیر 1394
- اعلام نتایج : 15 دی 1394
- انتشار مجله : اسفند 1394ارسال آثار :
همه علاقه مندان به شرکت در مسابقه می توانند آثار خود را به همراه فرم شرکت و تصویر فیش پرداختی به ایمیل ii_ag@yahoo.com ارسال نمایند (اطلاعات مربوط به پرداخت حق ورودی در فرم شرکت موجود می باشد) . آثار دریافتی از شرکت کنندگان ایرانی توسط گروه هنری «تصویر و تصور» برای مسابقه ارسال خواهد شد . لازم به ذکر است که گروه تصویر و تصور هیچ نقشی در انتخاب آثار نخواهد داشت و تنها در صورت تمایل هنرمندان آماده ارائه مشاوره برای انتخاب بهتر آثارشان می باشد .دریافت فرم شرکت :
http://s6.picofile.com/file/8196758618/Artist_Portfolio.zip.htmlتماس :

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا هر گونه پرسش با شماره 09124779610 تماس بگیرند .صفحه گروه هنری تصویر و تصور در فیسبوک :
http://goo.gl/OkBkCN

فعالیت های قبلی گروه تصویر و تصور :

2012 | شماره ششم مجله Artist Portfolio آمریکا
http://goo.gl/VFQIj0

2014 | چهارمین دوره جایزه عکاسی Peaches & Cream انگلیس
http://goo.gl/PIWNdh

2014 | نهمین سالانه زنان هنرمند سایت Artaddiction.net
http://goo.gl/N7xC7Q


2015 | هفتمین جایزه عکاسی پرتره کوالالامپور
https://goo.gl/hJVN3T
علیرضا بـ. این را خواند
علی اصغر شیرازیان ، یاسمن و سارگل این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دریافت کتاب
1oo Photographs that Changed the World
http://s3.picofile.com/file/8198412826/100_Photographs_That_Changed_The_World.pdf.html
176 صفحه
پی دی اف - اسکن
حجم فایل: 66.7 مگابایت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تنهایی های یک عکاس را ببینید....
http://picu.ir/1pix/Image-53968
عکس زیبایی است. اگر جای شما بودم کمی عقب‌تر می‌رفتم تا قامت سوژه کامل در عکس قرار می‌گرفت.
۶ روز پیش، پنجشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یک روز پاییزی سال ۱۳۸۶ نجف شکری در مسیر کار خود بود که در سطل زباله نزدیک خانه اش در جنوب شهر تهران چیز جالبی پیدا می کند. در سطل زباله سازمان ثبت احوال، شناسنامه هایی از دختران متولد ۱۳۲۱ پیدا می کند که مدت ها بود از رده خارج شده بودند. این گونه تصمیم می گیرد به آفرینش پروژه ای هنری دست بزند، با مجموعه ای از عکس های شناسنامه های یک نسل. نام پروژه را ایراندخت می گذارد. ایراندخت، نامی رایج در ایران است که می تواند نام هر دختر ایرانی باشد. http://www.persian-star.org/%DA%86%D9%87%D8%B1%D9%87-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF/
ﺧﻮﺍﻫﺶ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺩﻭﺳﺖ داشتن
۱۳ تير
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
صادق تیرافکن در خانه هنرمندان
» تندیس: نمایشگاه بزرگداشت صادق تیرافکن از تاریخ ۲۹ خرداد ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌گردد.
... دیدن متن »
نمایشگاه بزرگداشت صادق تیرافکن به مدت دو هفته در نگارخانه‌های بهار و زمستان خانه هنرمندان ایران برپاست.
صادق تیرافکن در ۳ ژوئیه ۱۹۶۵ برابر با ۱۳۴۴ خورشیدی از والدینی ایرانی در شهر کربلا در کشور عراق متولد شد. او در سال ۱۳۶۹ در رشته عکاسی از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده بود. پس از تحمل یک دوره بیماری سرطان سرانجام در نوزدهم اردیبهشت ۱۳۹۲ برابر با ۹ مه ۲۰۱۳ در سن ۴۷ سالگی در شهر تورنتو در کشور کانادا درگذشت. پیکر او پس از انتقال به ایران در جوار حرم عبدالعظیم حسنی در شهرری به خاک سپرده شد.
صادق تیرافکن
گفتنی است در سال گذشته نیز، مراسم بزرگداشتی این هنرمند عکاس با حضور هنرمندان، مدیر کل دفتر هنرهای تجسمی وسرپرست موزه هنرهای معاصر تهران در اردیبهشت ماه۹۳ در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار شد. طی همین مراسم، تعدادی از آثار صادق تیرافکن، همزمان با این مراسم در فضای رمپ موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش در آمد.
آثار صادق تیرافکن در نمایشگاه‌های انفرادی و گروهی متعددی، از جمله در تهران، پاریس، تورنتو، نیویورک و بروکسل به نمایش درآمده است.
صادق تیرافکن در بسیاری از آثار خود از تکنیک فتومونتاژ یا فتوکلاژ استفاده می‌کرد و علاوه بر آن، چیدمان‌های هنری او نیز در نمایشگاه‌های مختلفی در دنیا به نمایش درآمد. برخی از آثار این هنرمند عکاس در مجموعه‌های ثابت موزه‌های مختلفی چون موزه بروکلین نیویورک، موزه بریتانیا و همچنین موزه هنرهای معاصر تهران موجود است.
تیرافکن هم‌چنین نمایشگاه‌های متعددی را در گالری‌های مختلف ایران همچون هما، اثر، سیحون، راه ابریشم و… برگزار کرد. آخرین نمایش انفرادی او دی ماه ۱۳۹۱ با عنوان قدم های اولیه در گالری هما به نمایش در آمد؛ کتابی نیز با همین عنوان از طرف این گالری در همکاری با آرت پرکتیس منتشر شد.
نمایشگاه بزرگداشت صادق تیرافکن در تاریخ جمعه ۲۹ خرداد از ساعت ۱۷ در نگارخانه بهار و زمستان خانه هنرمندان ایران گشایش می‌یابد و تا ۱۲ تیر ماه ۱۳۹۴ نیز ادامه خواهد داشت.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایشگاهی از عکس‌های میثم حسنلو با عنوان «مهمان شهر» از جمعه ۲۹ خرداد ۹۴ در خانه‌ هنرمندان ایران به نمایش درخواهد آمد.
طبق اعلام دست‌اندرکاران، این نمایشگاه شامل عکس‌هایی مستند با موضوع مهاجرین افغان در ایران است. عکاس در بخشی از متن معرفی آثار نمایشگاه می‌نویسد:
«این پروژه تقریبا ۲ سال به طول انجامیده است، عکس‌های این مجموعه هم از مهاجرین در شهرها گرفته شده است و هم در کمپ‌های سازمان ملل و تعدادی هم در کارگاه‌های غیرقانونی کار و افغانستان...، من در این پروژه سعی کرده‌ام تا به عنوان یک شاهد عینی اتفاقات و لحظه‌ها را ثبت کنم و از هر گونه دخل و تصرف و جهت دادن به اتفاقات بپرهیزم.»
میثم حسنلو متولد ۱۳۶۵ است و عکاسی را از سال ۸۴ به صورت تجربی دنبال کرده است. وی تاکنون در نمایشگاه‌ها و جشنواره‌های مختلفی در داخل و خارج کشور حضور داشته و سابقه ... دیدن ادامه » ساخت فیلم کوتاه و حضور در هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران (سینما حقیقت) در سال ۹۲ در کارنامه او دیده می‌شود.
گشایش: جمعه ۲۹ خرداد – ساعت ۱۷ تا ۲۱
نمایشگاه تا ۷ تیرماه ۹۴ هر روز از ساعت ۱۴ تا ۲۱ دایر است.
تهران، خیابان طالقانی، خیابان موسوی شمالی (فرصت)، باغ هنر، خانه‌ هنرمندان ایران، گالری زمستان
محمود زارعی و علی اصغر شیرازیان این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عکاسی کتاب
» اولین دوره مسابقه «عکاسی کتاب» شهرکتاب اینترنتی
... دیدن متن »
اولین دوره مسابقه «عکاسی کتاب» شهرکتاب اینترنتی
فروشگاه اینترنتی شهرکتاب (Shop.Bookcity.org) اولین مسابقه ی اینستاگرامی خود را با موضوع «کتاب‌ها و متن‌های محبوب» برگزار می کند. هدف از برگزاری این مسابقه آشنایی علاقه مندان به کتاب، با محبوب ترین کتاب های خوانندگان ایرانی است.
دوست داران کتاب تا جشن نیمه شعبان فرصت دارند که اینستاگرام شهرکتاب اینترنتی را فالو کرده (shahreketabonline@) و تصاویر کتاب های مورد علاقه خود را همراه متنی از آن کتاب به صورت دایرکت برای آن صفحه ارسال کنند. متن و عکس ارسالی شما به صورت پست روی صفحه ی اینستاگرامی شهرکتاب اینترنتی قرار می گیرد.
این مسابقه چهار برنده دارد. دو نفر به انتخاب شهرکتاب اینترنتی و دو برنده‌ی دیگر ارسال کنندگان پست‌هایی هستند که بیشترین لایک را خورده باشد. جایزه ی دو نفر اول بن کتاب 100هزار تومانی و دو نفر دوم بن کتاب 50 هزار تومانی است.
شرکت‌کنندگان برای دریافت بیشترین امتیاز، می بایست اهتمام بیشتری به کیفیت تصویری و محتوایی عکس خود داشته‌ باشند.
قوانین شرکت در مسابقه :
- محدودیتی برای قرار دادن چند عکس توسط یک نفر وجود ندارد و هر نفر می تواند چند عکس مختلف منتشر نماید.
- هر عکس فقط از یک کتاب باشد تا محبوب ترین کتاب ها نیز در پایان مسابقه مشخص شوند.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش جزئیات مطلب نخستین مسابقه عکاسی صلح و دوستی [1394/2/28]
معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد در راستای اجرای برنامه های فرهنگی هنری وتوسعه و ترویج فرهنگ صلح و دوستی در عرصه ها و بخش های گوناگون و در راستای تلاش برای فعال نمودن هنرمندان استان در حوزههای بشر دوستانه در صدد برآمده است تا جشنواره و نمایشگاه عکس استانی "صلح و دوستی" را با مشارکت فعالانه همه علاقهمندان و هنرمندان برپا نماید.


موضوع مسابقه:

صلح ودوستی(تصاویری از زندگی توام با دوستی و آرامش و صلح در کنار دغدغهها و درگیریهای انسانها)

شرایط مسابقه :

شرکت در این مسابقه برای همه علاقمندان آزاد است.

هر عکاس می‌تواند حداکثر با 5 عکس در این مسابقه شرکت نماید.

آثار راه‌یافته به بخش مسابقه به صورت نمایشگاهی ارائه خواهد شد.

با ... دیدن ادامه » توجه به سیستم ارزیابی و داوری به شکل دیجیتال تمامی عکس‌ها بایستی در قالب فایل ارسال شوند.

اندازه فایل عکس ارسالی بر روی سایت باید کمتراز 1 مگا بایت و حداکثر ضلع بزرگتر 1024 پیکسل باشد. رزولوشن خروجی دوربین را تغییر ندهید. (*پس از انتخاب تصاویر برگزیده با صاحب اثر جهت در اختیار گذاشتن فایل اصلی عکس تماس گرفته خواهد شد.)

فایل عکس(ها) بایستی حداکثر تا پایان روز سه شنبه 15خرداد 1394 از طریق سایت http://www.yazdjavan.ir ارسال شود.


هیات داوران:

فرهاد سلیمانی، محمد خدادادی مترجمزاده، سپیده رزمجو

دبیر جشنواره:

آرزو علیزاده

اسامی پذیرفتگان جشنواره، پانزده روز پس از پایان مهلت شرکت اعلام خواهد شد.

هنرمندانی که آثارشان پذیرفته شده است، حداکثر تا 5 روز بعد از اعلام نتایج بایستی اصل عکس را به آدرس دبیرخانه ارسال نمایند.

برگزار‌کننده حق استفاده از عکس‌های پذیرفته شده را برای چاپ در کتاب، بروشور یا دیگر نشریات مربوطه و نیز انتشار در سایت و اطلاع رسانی را با ذکر نام عکاس برای خود محفوظ می‌دارد.

تصمیم گیری در مورد مسائل پیش بینی نشده به عهده برگزار کننده است.

ارسال آثار به معنای پذیرش تمامی ‌مقررات این جشنواره و تایید مالکیت عکس‌ها است. ستاد برگزاری، ارسال‌کننده را مالک عکس می‌شناسد اما در صورت تشخیص خلاف این نکته، برگزارکننده تمامی ‌امتیازهای متعلقه را سلب و عکس مربوطه را در هر مرحله از کار، از دور مسابقه حذف خواهد کرد.

جوایز:

برای هر اثر راه‌یافته به نمایشگاه علاوه بر گواهی شرکت، مبلغ پانصدهزار ریال (به غیر از آثار دارای رتبه) به عنوان حق‌التألیف پرداخت خواهد شد.

جایزه نفر اول: گواهی شرکت در جشنواره و مبلغ 7/000/000 ریال

جایزه نفر دوم: گواهی شرکت در جشنواره و مبلغ 5/000/000 ریال

جایزه نفر سوم: گواهی شرکت در جشنواره و مبلغ 3/000/000 ریال

آثار برگزیده علاوه بر نمایش درنمایشگاههای استان یزد در نمایشگاه هایی در تهران که متعاقبا اعلام خواهد شد به نمایش در خواهد آمد.

شماره تلفن دبیرخانه: 03538213573

سایت : http://yazdjavan.ir
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ممنون همیاری عزیز،
امیدوارم دوستان هنرمند و هنردوست فرصت پیدا کنند سری به نمایشگاه‌های موجود و آینده بزنند.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آخرین فیلم ویم وندرس کارگردان مشهور، با نام "نمک زمین"، درباره سبستیانو سالگادو عکاس برزیلیه. عکساش واقعا می تونه جهان سوژه عکاسی رو آشکار کنه. به نظرم سالگادو یه عکاس پدیدارشناس بزرگه. اگه هایدگری به عکساش نگاه کنیم می بینیم هر کسی جهانی رو آشکار می کنه که نحوه وجود سوژه عکس رو نشون میده. چیزی که برام در این عکسا جالبه اینکه عکاس به گونه ای تاثیرگذار خودش رو تعلیق می کنه تا جهان عکس خودشو نشون بده. از این رو عکسای سالگادو قاب های ثبت شده و تموم شده نیست، جریان زندگیه.
من یکی از طرفداران عکسهای سالگادو ام. سپاس از مطلب شما جناب عماد.آیا می توان فیلم ویم وندرس را به نحوی از شما گرفت و دید؟
۱۱ مرداد
عماد جان من باید اصلا بیام تئاتر باران امروز کار دارم ولی بعید می دانم 19:45 برسم شاید حدود 20برسم. اگر زیارت شما ممکن شد فبها اگر هم ورود داده بودند و تشریف برده بودید برای تماشای اجرا، که امیدوارم در فرصت دیگری فیلم را از شما بگیرم.اگر هم برایتان سخت است ... دیدن ادامه » اصلا بیخیال شویم من از جای دیگر تهیه می کنم.
۱۵ مرداد
حالا تا ببینیم چی پیش میاد
۱۵ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایشگاه گروهی عکس
» روزگرد
... دیدن متن »
گالری شیلا از تاریخ ۱۱ لغایت ۱۶ اردیبهشت ماه۹۴، میزبان نمایشگاه گروهی عکس تحت عنوان "روزگرد" خواهد بود. "روزگرد" مجموعه ای از ۲۴ قطعه عکس با ابعاد ۳۰*۴۵ بصورت رنگی و سیاه و سفید از هشت هنرمند است. بابک حقی -گردآورنده این آثار- تلاش کرده است تا دیدی متفاوت از تصاویری آشنا را ارائه دهد. الهام احمدی، آرش حسینی، فاطمه درباری، مریم شکرانی، علیرضا ششمانی، مصطفی کاظمی، سعید گادیاری و بابک حقی عکاسانی هستند که آثارشان در این نمایشگاه ارائه میگردد. آیین افتتاح نمایشگاه روز جمعه ۱۱ اردیبهشت از ساعت ۱۷ الی ۲۱ با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه مندان برگزار خواهد شد. آدرس :

خیابان ولیعصر، بالاتر از تقاطع طالقانی، کوچه گیلان، پلاک ۲، گالری شیلا

شماره تماس :

۰۲۱-۸۸۹۴۴۱۴۷ ۰۲۱-۸۸۹۴۴۱۴۸

در این نمایشگاه 24 قطعه عکس رنگی و سیاه و سفید با فضای مستند و رئال از هشت هنرمند گردآوری شده است . این آثار در روزگردی های این هنرمندان به ثبت رسیده است.
سعی شده است علاوه بر جنبه ی زیباشناسی، بار مفهومی عکس ها هم در نظر گرفته شود و آثاری قابل تامل برای ... دیدن ادامه » مخاطبین به معرض نمایش گذاشته شود.
۱۰ ارديبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
25 لحظه ای که در تاریخ ثبت و جاودانه شد !http://www.laplas.co/mag-post.html#!magId=320&b=ephwgnpq
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عباس کیارستمی از هفته عکس مستند اجتماعی دیدن کرد
» مراسم اختتامیه جایزه «شید» در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود
... دیدن متن »
مراسم اختتامیه پنجمین دوره جایزه عکس «شید» جمعه ۴ اردیبهشت از ساعت ۱۹ تا ۲۱ در تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.
آیین اختتامیه پنجمین جایزه عکس «شید» توسط «نادر داوودی» اجرا خواهد شد. در این مراسم علاوه بر معرفی کاندیداهای دریافت جایزه و استعدادهای جوان عکاسی مستند، از جریان‌های تاثیرگذار در عکاسی ایران در سال ۲۰۱۴ نیز تقدیر خواهد شد.
گفتنی است، در حاشیه برگزاری مراسم بزرگداشت روز معمار، عباس کیارستمی با حضور در خانه هنرمندان ایران از نمایشگاه جایزه عکس «شید» دیدن کرد و با روشن نوروزی، بنیانگذار این رویداد به گفت‌و‌گو پرداخت.
پنجمین دوره جایزه عکس «شید» با نظارت شورای سیاست‌گذاری و با حضور مهران مهاجر، پیمان هوشمندزاده، مهدی وثوق‌نیا، آرش خاموشی و جلال شمس‌آذران در هیات داوران برگزار شد. در مراسم اختتامیه، عکاس برنده جایزه «شید» ۲۰۱۴، تندیس «شید» را دریافت خواهد کرد.
علاقه‌مندان برای شرکت در مراسم اختتامیه جایزه عکس «شید» می‌توانند به نشانی خیابان شهید آیت الله طالقانی، خیابان شهید موسوی، باغ هنر، خانه هنرمندان ایران مراجعه کنند.
کاش یه خبری هم درباره اینکه کدوم عکس برگزیده شد میگذاشتید.جالبه برام که بدونم.
۰۷ ارديبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایشگاه آثار برگزیدهٔ پنجمین جایزهٔ عکس «شید» از ساعت ۱۷ روز سه‌شنبه ۲۵ فروردین ۹۴ در نگارخانهٔ ممیز خانهٔ هنرمندان ایران گشایش می‌یابد.
به گزارش روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، در پنجمین دوره از برگزاری جایزهٔ عکس شید مجموعه‌ای از کارگاه‌های تخصصی، ادیتوریال، نشست و سخنرانی نیز در کنار نمایشگاه آثار برگزار خواهد شد.
هیات داورانی متشکل از مهران مهاجر، پیمان هوشمند‌زاده، جلال شمس‌آذران، مهدی وثوق‌نیا و آرش خاموشی طی روزهای گذشته داوری پنجمین دوره را انجام دادند و طبق اعلام مسئولین برگزاری، اسامی عکاسان راه‌یافته در مراسم افتتاحیهٔ نمایشگاه اعلام خواهد شد.
گفتنی‌ست نمایشگاه آثار برگزیدهٔ پنجمین دورهٔ جایزهٔ عکس «شید» از ۲۵ فروردین تا ۳ اردیبهشت ۹۴ در نگارخانهٔ ممیز خانهٔ هنرمندان ایران برپا خواهد شد.
جایزه شید (به معنای ... دیدن ادامه » نور و روشنایی) یک جایزهٔ مستقل و تخصصی عکاسی است که هر سال به یک عکاس در حوزه عکاسی مستند اجتماعی اعطا می‌شود. این جایزه‌ فقط یک نفر را به واسطه مجموعه عکس‌هایی که در حوزه مستند اجتماعی عکاسی کرده است، به‌عنوان برنده جایزه معرفی می‌کند. بهروز مهری، تهمینه منزوی، ابوالفضل نسایی و عبدالله حیدری به ترتیب برگزیدگان دوره‌های‌ پیشین این جایزه بوده‌اند.
مجیدجان این را خواند
علی اصغر شیرازیان و رویا این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
گالری راه ابریشم از جمعه ۲۱ فروردین ۹۳ میزبان نمایشگاهی از عکس‌های مهرداد عسگری طاری با عنوان «توهم جاودانگی» خواهد شد.
طبق اعلام مسئولین گالری، نمایشگاه شامل ۲۰ عدد عکس با ابعاد ۶۰×۶۰ و ۹۰×۶۰ سانتیمتر خواهد بود. مهرداد عسگری طاری در بیانیهٔ این نمایشگاه می‌نویسد: «حاصل زمان فراموشی است. آدم‌ها با عکس انداختن ترس نیستی و از یاد رفتن را از خود دور می‌کنند. عکس‌های زیادی از بین می‌روند و تعداد کمتری برای ما باقی می‌مانند اما تنها چیزی که آنها به ما یادآوری می‌کنند همان فراموشی است.
امروز، ما مقابل گذشته ایستاده‌ایم. آیا وارث جاودانگی کسانی هستیم که خواستند عشق، قدرت، زیبایی و نامیرایی خود را به رخ بکشند؟ بی‌تردید توهم جاودانگی همواره تکرار خواهد شد. و به گمانم که ما، سریعتر از گذشته‌گانمان از خاطره‌ها خواهیم رفت.»
مهرداد عسگری‌طاری ... دیدن ادامه » متولد ۱۳۵۱ است و عکاسی را به صورت آزاد و تجربی آموخته و از سال ۱۳۶۶ در این حوزه فعالیت می‌کند. او تاکنون در چند نمایشگاه گروهی و انفرادی عکس و همچنین جشنواره‌های داخلی و خارجی حضور داشته و موفق به کسب جوایزی هم شده است.
افتتاحیه: جمعه ۲۱ فروردین ۹۴ – ساعت ۱۶ تا ۲۰
نمایشگاه تا ۳۱ فروردین‌ماه جاری یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۵ تا ۱۹ و پنجشنبه و جمعه ۱۶ تا ۲۰ دایر است.
گالری شنبه‌ها تعطیل است.
تهران، خیابان لواسانی غربی (فرمانیه)، بین خیابان آبکوه و آقایی، پلاک ۱۰۳، واحد ۲
مجیدجان ، maria و فاطمه اصلانی این را خواندند
علی اصغر شیرازیان و سیب و سوران این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تیوال استانها؛
» برگزاری کارگاه آموزش عکاسی تئاتر در مشهد
... دیدن متن »

کارگاه آموزش عکاسی تئاتر در مشهد برگزار می شود.

به گزارش «خبرنگار ما»، کارگاه آموزش عکاسی تئاتر با حضور بابک برزویه و مهرداد مسیحا، از عکاسان برجسته تئاتر و سینما کشور به مدت دو روز در مشهد برگزار می شود.

بنابر این گزارش؛ این کارگاه آموزش عکاسی تئاتر توسط تئاتر آنلاین و گروه تئاتر کربن در روزهای ۲۳ و ۲۴ فروردین ماه سال جاری در نگارخانه آرتین برگزار می شود.

عکاسی از نمایش «نمایشگاه لودلو» به کارگردانی مهدی ضیاء چمنی و کاری از گروه تئاتر کربن از دیگر برنامه های این کارگاه آموزشی است.

گفتنی است، علاقه مندان به شرکت در این کارگاه می توانند به محمد جواد عبدی، مدیر روابط عمومی کارگاه اموزشی عکاسی تئاتر (با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۸۸۶۰۳۸) تماس حاصل فرمایند.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید


نمایشگاهی از عکس‌های آزیتا مشایخی با عنوان «واشنگتن - تهران» از جمعه ۲۲ اسفندماه ۹۳ در کافه گالری گشایش می‌یابد.

طبق اعلام برگزارکنندگان، این نمایشگاه شامل عکس‌هایی مستند است که با موضوعات شهری، طبیعت و انتزاعی در مناطق مختلف آمریکا عکاسی شده‌اند. در صورت فروش این آثار قرار است بخشی از درآمد ان به کودکان کار اهدا شود.

آزیتا مشایخی پس از انقلاب و با پایان دبیرستان به واشنگتن مهاجرت کرده و دانش‌آموختهٔ مقطع کارشناسی ارشد رشتهٔ «بهداشت و ایمنی محیط کار» است. وی از مدت‌ها پیش به طور تجربی به نقاشی و عکاسی می‌پردازد. او معتقد است رشتهٔ تخصصیش، فراز و نشیب‌های زندگیش و روحیهٔ کنجکاو و پرسشگرش سبب شده از آزمون و خطا نهراسد و دست به تجربه در زمینه‌های مختلف هنری بزند. او پاییز ۲۰۱۴ در یک نمایشگاه گروهی عکس در گالری Exhibit 9 واقع در حومهٔ ... دیدن ادامه » واشنگتن حضور داشته است. وی برای چاپ عکس‌هایش غالبا از تکنیک کاغذ، فلز و اکرلیک استفاده می‌کند.

گشایش: جمعه ۲۲ اسفندماه ۹۳ – ساعت ۱۶ تا ۲۲
نمایشگاه تا ۱۴ فروردین‌ماه ۹۴ هر روز از ساعت ۱۰ تا ۲۳ دایر است.
تهران، خیابان پاسداران، روبروی پارک نیاوران، خیابان فرهنگسرای نیاوران، کافه گالری
ماتریشکا این را خواند
سیب و سوران ، roya imani و ــــُـهیلـا این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
امروز متاسفانه متوجه شدم در تاریخ های 93/12/13 و 93/12/11 سایت تئاتر نیوز https://www.facebook.com/theaternews.ir?ref=stream در اقدامی غیر حرفه ای و اخلاقی اقدام به استفاده از عکس های من در صفحه خبری خود نموده است.
لذا اعلام می کنم که صاحب معنوی عکس های فوق سایت تیوال و صاحب عکس ها من هستم و در صورت عدم پاسخگویی به موقع و جبران خسارت به جرم استفاده غیر قانونی و رعایت نکردن حق کپی رایت از این سایت و مسئولین آن شکایت می کنم.

- کورش برزی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
جشنواره تصویر سال هم کم کم داره به روزای آخر خودش نزدیک می شه.
پیشنهاد می کنم به اونایی که هنوز فرصت نکردن حتماً تو برنامه هاشون قرار بدن رفتن به خانه هنرمندان و بازدید از این چشنواره کوچک و جمع و جور رو. مخصوصاً علاقه مندان "عـــکـــاســـی"

نگارخانه ممیز میزبان نمایشگاه پوستر و کاریکاتور، نگارخانه زمستان میزبان عکس های مستند اجتماعی، نگارخانه پاییز میزبان عکس‌های هنر و هنرمندان، نگارخانه میرمیران میزبان عکس های ورزشی، نگارخانه تابستان میزبان عکس های خبری، نگارخانه بهار میزبان عکس های نگاهی دیگر، گارخانه نامی میزبان بخش مالتی مدیا در کنار عکس های بخش ایران ما و عکس های موبایلی بخش های مختلف و متنوع جشن تصویر سال هستن که تا بیستم اسفند برپاست.
کیمیا TAV ، مصطفی بیگ محمدی و محمد شجاعی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید