تیوال نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی | اخبار | نشان و مدال اکبر رادی رونمایی شد
S3 : 09:55:37
نشان و مدال اکبر رادی رونمایی شد | عکس

هم زمان با گشایش نمایشگاه اسناد تصویری اکبر رادی در بخش جنبی نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی،بنیاد اکبر رادی یادبودهای این مجموعه فرهنگی شامل نشان و مدال اکبر رادی را رونمایی کرد.
به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی در آیین آغازین نمایشگاه اسناد تصویری اکبر رادی که در بخش جنبی جشنواره و در محل مرکز هنر پژوهی نقش جهان با دبیری ابراهیم حسینی برگزار می شود، بنیاد اکبر رادی از یادبودهای این بنیاد شامل نشان و مدال اکبر رادی رونمایی کرد.

در مراسم افتتاح نمایشگاه و رونمایی از مدال  و نشان اکبر رادی که توسط امیر اسمی طراحی و اجرا شده، اعضای ستاد برگزاری جشنواره و بنیاد رادی از جمله: حمیده بانو عنقا، آرش رادی، محمد رحمانیان، روح‌الله جعفری، مریم معترف ، بهزاد صدیقی،جمعی از هنرمندان و اعضای فرهنگستان هنر ایران حضور داشتند. این نمایشگاه تا روز شنبه ۲۲ دی ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ پذیرای علاقه مندان است.

در بخش جنبی نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی کارگاه نمایشنامه نویسی محمد چرمشیر برگزار می شود
نخستین کارگاه از مجموعه کارگاههای آموزشی سه گانه نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی در بخش جنبی جشنواره با حضور محمد چرمشیر از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۵ روز سه شنبه ۱۸ دی ماه در محل تالار مشاهیر مجموعه تهران شهر تهران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی کارگاه نمایشنامه نویسی محمد چرمشیر با موضوع: روایت شناسی و تحلیل روایت در نمایشنامه های اکبر رادی از ساعت ۱۲:۳۰ سه شنبه ۱۸ دیماه به مدت ۱۵۰ دقیقه برگزار و به شرکت کنندگان در این کارگاه گواهی معتبر اهدا می شود.
بنا به اعلام دبیرخانه جشنواره، متقاضیانی که تا کنون موفق به حضور و ثبت نام در کارگاه مذکور نشده اند می توانند با مراجعه به محل برگزاری کارگاه نسبت به تحویل مدارک ، ثبت نام و شرکت در کارگاه اقدام کنند.

برنامه های روز پنجم نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی ادامه اجراهای بخش مسابقه مونولوگ و ادامه کار نمایشگاه ها
در پنجمین روز از نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی اجراهای بخش مسابقه مونولوگ ادامه خواهد یافت.
به گزارش روابط عمومی نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی، مونولوگ گوشت نوشته امیر احمدی آریان و کارگردانی علی رضا مرتضوی از ساعت ۱۵ به مدت ۵۰ دقیقه در بخش مسابقه مونولوگ جشنواره و در تالار استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران اجرا می شود. بخش مسابقه نمایشنامه خوانی جشنواره در روز پنجم اجرایی ندارد  و نمایشگاه لبخند باشکوه آقای رادی در نگارخانه آریا از ساعت ۱۴ تا ۲۰ به همراه نمایشگاه اسناد تصویری اکبر رادی در مرکز هنر پژوهی نقش جهان از ساعت ۱۰ تا ۱۸ پذیرای علاقه مندان است.
برگزاری کارگاه نمایشنامه نویسی محمد چرمشیر با عنوان روایت شناسی و تحلیل روایت در نمایشنامه های اکبر رادی و همچنین رونمایی از هفت اثر منتشر نشده اکبر رادی از برنامه دیگر پنجمین روز از نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی است.
نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی با دبیری بهزاد صدیقی و توسط بنیاد اکبر رادی از ۱۴ تا ۲۲ دی ماه سال جاری در مجموعه ایرانشهر، خانه هنرمندان، نگارخانه آریا ، مرکز هنر پژوهی نقش جهان و تئاتر شهر تهران برگزار می شود.

۱۸ دی ۱۳۹۷

عکس‌های وابسته

نشان و مدال اکبر رادی رونمایی شد | عکس نشان و مدال اکبر رادی رونمایی شد | عکس نشان و مدال اکبر رادی رونمایی شد | عکس نشان و مدال اکبر رادی رونمایی شد | عکس نشان و مدال اکبر رادی رونمایی شد | عکس نشان و مدال اکبر رادی رونمایی شد | عکس نشان و مدال اکبر رادی رونمایی شد | عکس نشان و مدال اکبر رادی رونمایی شد | عکس نشان و مدال اکبر رادی رونمایی شد | عکس