تیوال | دیوار
T1 : 18:20:24
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال

 

لطفا یک‌‌ سانس اجرای زودتر هم درنظر بگیرید
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بخش صحنه جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت تمدید شد | عکس
» بخش صحنه جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت تمدید شد
... دیدن متن »

مهلت ارسال آثار نمایشی در بخش صحنه شانزدهمین جشنواره بین‌الملل تئاتر مقاومت تا روز شنبه ۶ خردادماه تمدید شد.
به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی جشنواره تئاتر مقاومت، مهلت ارسال آثار نمایشی در بخش صحنه شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت تا روز شنبه ۶ خردادماه تمدید شد.
بخش صحنه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت شامل «صحنه داخلی، صحنه بین‌المللی و بخش بازتولید» میباشد که در بخشی از فراخوان این جشنواره آمده است:
در بخش صحنه هر کارگردان می‌تواند یک اثر را برای مرحله بازخوانی جشنواره ارسال نماید.
در بخش خیابانی و محیطی هر هنرمند می‌تواند تنها دریکی از بخش‌های جشنواره حضورداشته باشد.
ارائه مجوز کتبی نویسنده برای حضور در تمامی بخش‌ها الزامی است.
بازبینی‌های جشنواره به‌صورت تصویری بوده و ستاد برگزاری جشنواره محدودیتی برای استفاده از چند دوربین در تصویربرداری نمایش‌ها لحاظ نکرده و توصیه می‌کند متقاضیان گرامی برای تهیه نسخه تصویری نمایش به شاخص‌هایی که بتواند ویژگی‌های تئاتری اثر را نشان دهد توجه ویژه نمایند.
ستاد برگزاری جشنواره مسئولیتی در قبال ساخت دکور، دوخت لباس و چاپ اقلام تبلیغاتی نمایش‌ها نداشته و صرفاً خدمات معمول نصب دکور و آماده‌سازی صحنه را ارائه خواهد کرد.
دبیرخانه جشنواره با مشارکت هیات انتخاب هر بخش و تصویب دبیر جشنواره کمک‌هزینه گروه‌های راه‌یافته در بخش‌های مختلف را با توجه به موارد زیر تا سقف معین‌شده مشخص و پرداخت خواهد نمود.
الف: نیازهای ضروری صحنه شامل دکور، لباس، موسیقی و ...
ب: تعداد عوامل مصوب گروه‌های نمایشی، بعد مسافت و هزینه‌های ایاب و ذهاب.
ج: سطح کیفی آثار و تعداد اجراها در جشنواره
شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت آذرماه سال جاری با دبیری امیر نصیر بیگی در تهران برگزار خواهد شد.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تعطیلی اجراهای مرکز تئاتر مولوی در روز جمعه، ۴ خردادماه به مناسبت وفات حضرت خدیجه (سلام الله علیها) | عکس
» تعطیلی اجراهای مرکز تئاتر مولوی در روز جمعه، ۴ خردادماه به مناسبت وفات حضرت خدیجه (سلام الله علیها)
... دیدن متن »

شنبه ۵ خردادماه با سالروز وفات حضرت خدیجه (س) همسر پیامبر اسلام مصادف است.
به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، اجراهای این مرکز به دلیل مصادف شدن با سالروز وفات حضرت خدیجه (س)، جمعه شب، چهارم خردادماه تعطیل می باشد.
گفتنی است اجرای نمایش های «مائو بودن» به کارگردانی حامد سلیمان زاده، «یرماغ» به کارگردانی مریم محمدی و «مده‌آ» به کارگردانی ناهید حاجی محمدی از روز یکشنبه ۶ خردادماه از سر گرفته خواهد شد.
از علاقمندان دعوت می‌شود برای دیدن نمایش‌های «مائو بودن»»، «مده‌آ»و «یرماغ»، همه روزه - به جز شنبه ها - به ترتیب در ساعت های ۱۸:۳۰، ۱۹:۳۰ و ۲۰:۳۰ به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به نشانی خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
شهرام کرمی: گروه جوان نمایش «خنکای ختم خاطره» در صحنه می‌درخشند | عکس
» شهرام کرمی: گروه جوان نمایش «خنکای ختم خاطره» در صحنه می‌درخشند
... دیدن متن »

شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی شب گذشته به تماشای نمایش «خنکای ختم خاطره» نشست و درباره این اثر گفت: گروه جوان نمایش با درامی پراحساس در صحنه می‌درخشند.
شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی به تماشای نمایش «خنکای ختم خاطره» نوشته حمیدرضا آذرنگ و کارگردانی حامد ادوای نشست.
کرمی درخصوص نمایشنامه «خنکای ختم خاطره» عنوان کرد: خنکای ختم خاطره یکی از بهترین نمایشنامه های ایرانی با موضوع مقاومت است. روایت خانواده آدم های جبهه و جنگ که باور و رابطه آنها در این درام شکل می گیرد. خاصیت مهم نمایشنامه تلفیق فضای واقعی و خیال است که به شکل یک خاطره روشن، در رفتار اشخاص نمایان می شود.
او ادامه داد: حامد ادوای کارگردان جوان و خلاقی است که به دور از پیچیدگی و اغراق، اجرایی باورپذیر و روان از نمایشنامه دارد و گروه جوان نمایش با درامی پراحساس در صحنه می‌درخشند.
مدیر کل هنرهای نمایشی بازی های یکدست، فضاسازی تاثیرگذار، صحنه آرایی خیال انگیز و موسیقی موثر را از قابلیت های خوب این اجرا دانست.
نمایش «خنکای ختم خاطره» با بازی عماد محمدی، مرجان خاکساری، نیما انصافیان، محمد اصغری، سهیل عبدی، مرضیه موسوی، امین موحدی پور، بهاره ریاحی، طناز معینی، مریم بوبانی، شهاب عباسیان، مونا سهراب حقیقت، محمد شهبازطهرانی، محمدرضا ایمانیان، منصور نصیری (به ترتیب ورود به صحنه)، تا ۱۱ خرداد ساعت ۲۱ در  تالار حافظ به صحنه می رود و علی رغم استقبال مخاطبان امکان تمدید نخواهد شد.
علاقه مندان برای تهیه بلیت می توانند به صفحه نمایش در سایت تیوال یا گیشه تالار حافظ مراجعه کنند.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به نظر من این بهترین کاره آقاى کاهانیه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بازی ها و طراحی صحنه جالب بود
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
توصیه میشود
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بازی به نسبت خوب صابر ابر ، شاید طراحی صحنه و بعضا چندتایی از دیالوگ ها نقاط عطف این نمایش بودن
فرقی نمی کند در یک آپارتمان در طبقه ششم یک شهر شلوغ باشی یا در یک کلبه در کوهستانی آرام
فرقی نمی کند در غرب زمین باشی یا شرق
فرقی نمی کند نیما باشی یا مهسا
ما مسافریم
یا به اراده پرواز می کنیم یا بی اراده پرتاب می شویم
یا به مسیر انتخابی یا مطابق دستورالعمل دیگری

ما سقوط می کنیم
یا بی آنکه سقوط کرده باشیم سقوط می کنیم

ما می میریم
یا از چیزی
یا از ترس چیزی

ما خویش را بارداریم
اگر ... دیدن ادامه » چهل باره و به تولدی نو از خود متولد شویم،
موجودی دیگر متولد خواهیم شد
اگر ترس چشم قرمز، طبیعت ما را نخشکاند
اگر به تکثیر خود، ما را فتح نکند
اگر سینه آمال ما را ندرد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کاره بسیار جالبى بود اقاى دهکردى عالی بود
نیلوفر و عاطفه گندم آبادی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من واقعا لذت بردم مهدی کوشکی حرف نداره
عاطفه گندم آبادی این را خواند
امیرمسعود فدائی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
گروه محترم اجرایی حالا که نمایش شما جمعه به روی صحنه نمیره،و شنبه سانس ویژه گذاشتید نمیشه با توجه به اینکه ساعت 19 سالن خالیست، استثنا شنبه سانس زودتر، 19،هم اجرا برید؟
عاطفه گندم آبادی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
برای نمایشی که بیشترین سهم اجرایش را از کار با صورتکهای عروسکی میگیرد ، بازیگری به حساس ترین و دشوارترین مساله برای هر کارگردانی تبدیل می شود که آریا افشار و هلن مرسلی این بخت را داشته اند که با ترکیب جذابی از بازیگران جوان و با استعدادی کار کنند که با فن بیان و مهارتهای بدنی تحسین برانگیزشان یکی از بهترین اجراهای متکی به متن جلال تهرانی را از خود ارائه دهند.نمایش هملت دبستانی علیرغم جوانی عواملش ، تمام نشانه های حرفه ای بودن را (از طراحی صحنه و عروسکها گرفته تا میزانسن های کارگردانانش) با خود به همراه دارد.
متن پارودیک جلال تهرانی ، حتی آنهایی هم که با نمایشنامه هملت آشنایی چندانی را ندارند با خود همراه ساخته و شوخی های امروزی اش را مفرح جلوه داده است.
عاطفه گندم آبادی این را خواند
آریا افشار و امیرمسعود فدائی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان این نمایش چه ژانری داره؟موضوعش چیه؟
عاطفه گندم آبادی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه۶ تا سه شنبه ۸ خرداد، به نویسندگی، طراحی و کارگردانی: فرهاد فزونی، بازی: پگاه آهنگرانی، مارین ون‌هولک، فرشاد فزونی، نکیسا بهشتی و با صدای: صابر ابر، امروز (چهارشنبه) ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
شهر من.. دیگه پرستویی نداره..
ای کاش چیزایی که از زبونش می‌شنیدم به زبان فرانسه بود تا باور نکنم هرچی که داره اتفاق می‌افته، تو کشور منه!
نارنجیغ، مونولوگی هست که به معضلات اجتماعی ایران پرداخته، اعتیاد و فساد و فقر منجر به فحشا و به واقع ملغمه‌ای از اینها. در کل نمایش غمگینی بود؛ خصوصا متنی که با صدای سجاد افشاریان آخر نمایش پخش می‌شه.
وجه تشابه این نمایش با ماتریوشکا فقط در فرمش بود، مونولوگی که یک بازیگر تمام بار نمایش رو به عهده گرفته و چند نقش رو اجرا می‌کنه؛ که خب همین موضوع به خودی خود توانمندی بازیگر رو می‌رسونه، اینکه ناگهان از یک شخصیت آروم، به یک شخصیت جوشی تغییر حالت بده مثلا. اما سایر موارد، نمایشنامه که در ماتریوشکا داستان‌های کوتاه چخوفه و در نارنجیغ یک داستان ایرانی، در ماتریوشکا غالب نمایش کمدیه و اینجا درام.. شباهتی به ... دیدن ادامه » هم ندارند.
فرزاد و عاطفه گندم آبادی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بارها و بارها سقوط می کنیم بی آنکه سقوط کرده باشیم
و یا حتی آنکه از سقوط بمیریم بی آنکه سقوط کرده باشیم
عاطفه گندم آبادی، فرزاد و نیلوفر این را خواندند
علی ابراهیم این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کاش حداقل یه اجرای زودتر بذارید :(
عاطفه گندم آبادی، فرزاد و علی ابراهیم این را خواندند
نیلوفر این را دوست دارد
به نظرم شنبه زمان خیلی خوبیست.. کاش گروه توجه کنند
۲ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
"شلیک به تئاتر شهر" کاری از کارگردان جوان و خوش آتیه آقای "شایان افکاری" و با هنرمندی هنرمندان خوبی چون آقای "ایوب آقاخانی" که در آثار مختلف در مقام کارگردان و بازیگر حضور داشتنه اند، کاری بسیار خوش ایده در قالب کمدی هست که به روابط پشت برده و مشکلات نویسندگان و کارگردان ها در جذب منابع مالی (تهیه کننده) و اجبارشون در استفاده از برخی بازیگران مربوط میشه و همچنین به فساد اخلاقی حاکم بر این جامعه هنری گریزی میزنه. نمایشنامه با الهام از فیلم "Bullets over Broadway" اثر کارگردان نامدار "Woody Allen" نوشته شده و بازی ها نسبتا روان و قابل قبول هستند. امیدوارم که با افزایش آثار مشابه، فکری به حال وضعیت حاکم بر آثار هنری بشود.
یک موردی که من و خیلی از عزیزان مخاطب رو در روز نمایش بسیار آزار داد، حضور تعدادی کودک خردسال بود که حتی در حین نمایش ... دیدن ادامه » سر و صدا داشتند و تمرکز رو از بین می بردند. با توجه به اجرای این اثر در سالن تازه تاسیس "مهرگان"، از همین ابتدای کار اگر چنین روالی باب بشه، فکر نمیکنم در آینده حرفه ای این موسسه فرهنگی بتونیم کارهای خوبی متصور باشیم. صرف نظر از امکانات حرفه ای، برخورد حرفه ای با مخاطب در "تئاتر" بسیار مهم هست و اساسا "تئاتر" دنیای متفاوتی از "سینما" داره که امیدوارم مسئولین این موسسه، با احساس مسئولیت بیشتری در این مورد برخورد بکنن. البته برای من عجیب بود که دیدم برخی از این کودکان از بستگان یکی از عزیزان شناخته شده خود این نمایش بودند و از قدیم چی گفتن؟ از قدیم گفتن "حرمت امامزاده به متولیش هست". وقتی دوستان در ابتدای کار اعلام میکنند که فرضا استفاده از گوشی های موبایل چنین و چنان است، اونوقت دیگه این قسمت حضور کودک زیاد قابل دفاع نیست. ممنون خواهم بود که در اجراهای آینده این اثر و کلا نمایش های این موسسه، این مساله با جدیت بیشتری دنبال بشود و به حقوق مخاطب احترام بگذارید. با تشکر.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش متوسطی بود
عاطفه گندم آبادی و فرزاد این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام دوستان : دو بلیط اضافه شیطونی برای جمعه 4 خرداد 97 ساعت 19 ردیف اول A موجود می باشد . در صورت تمایل با شماره 09196326325 تماس حاصل فرمایید .
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ژانر کار و خلاصه رو هم لطف می کنید اعلام کنید
عاطفه گندم آبادی و فرزاد این را خواندند
فرزاد جعفریان این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اولین تیزر «ناخواسته» در اولین روز اکران | عکس
» اولین تیزر «ناخواسته» در اولین روز اکران
... دیدن متن »

نخستین تیزر فیلم سینمایی «ناخواسته» ساخته برزو نیک‌نژاد در اولین روز از اکران عمومی این فیلم منتشر شد.
به گزارش مشاور رسانه‌ای فیلم، «ناخواسته» پس از 5 سال انتظار از امروز (چهارشنبه 2 خردادماه) به سرگروهی پردیس سینمایی زندگی در سینماهای فرهنگ، آزادی، کورش، ملت، مگامال، ارگ تجریش، زندگی، چارسو، باغ کتاب، سینما شهرک، سمرقند، ایران، سپیده، راگا، عصرجدید، تماشا، کیان، جی و فرهنگسرای اشراق اکران می‌شود و از فردا (پنج‌شنبه 3 خرداد ماه) در مشهد نیز به نمایش در می‌آید.
«ناخواسته» اولین فیلم برزو نیک‌نژاد در مقام کارگردان است که در ژانر اجتماعی ساخته شده و در بخش مسابقه فیلم‌های اول سی و دومین جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد. این فیلم در جشنواره سی و دوم فیلم فجر نامزد دریافت سیمرغ کارگردانی بخش نگاه نو شد و دیپلم افتخار بهترین فیلمبرداری را برای مسعود سلامی به ارمغان آورد.
مهتاب کرامتی، مهرداد صدیقیان، ستاره اسکندری، محمدمهدی فقیه منفرد، فرهاد قائمیان، الناز حبیبی و محمد سیدزاده بازیگران فیلم «ناخواسته» هستند.
در خلاصه داستان فیلم «ناخواسته» آمده است: هر از گاهی اتفاقاتی می‌افتد، خوب، بد که اگر جاده زندگیمان را تغییر ندهد، پیچ و تابش گریزناپذیر است. ما خواسته، کاری می‌کنیم برای دوری از ناخواسته‌های سرزده، ولی گهگاه سرنوشتمان رقم می‌خورد، با همین ناخواسته‌ها.
سایر عوامل این فیلم عبارتند از: کارگردان و نویسنده: برزو نیک‌نژاد، تهیه‌کننده: سید امیر سیدزاده، مشاور کارگردان: محمدحسین لطیفی، مدیر فیلمبرداری: مسعود سلامی، طراح صحنه و لباس: محسن نصرالهی، صدابردار: علیرضا غفاری نژاد، طراح گریم: ایمان امیدواری، مدیر تولید: مهدی چراغی، تدوین: امیرشیبان خاقانی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: احسان سجادی حسینی، مشاور رسانه‌ای: مریم قربانی‌نیا، دستیار اول فیلمبردار: مصطفی سیفری، منشی صحنه: محمدحسین گل فشان، عکاس: محمد بدرلو، گروه فیلمبرداری: امید رخ افروز، دستیار دوم کارگردان: نوید صلاحی، گروه صحنه و لباس: جواد فاضلی، جواد داودی، سامره جوانمرد، دستیار صدا:علی قاسمی، گروه گریم: میثم قراگوزلو، سمانه مرادیان، مدیر تدارکات: آرش صالحی، گروه تدارکات: محمدرضا آهی، ابوالفضل لطفی، حامد آزادی، محمدرضا حق گو.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
«یک روز طولانی» در شبکه نمایش خانگی | عکس
» «یک روز طولانی» در شبکه نمایش خانگی
... دیدن متن »

فیلم  «یک روز طولانی» ساخته بابک بهرام بیگی از امروز یکم خرداد وارد شبکه نمایش خانگی شد.
به گزارش مشاور رسانه ای فیلم ، «یک روز طولانی»  نوشته مشترک بهرام بیگی و پیام ناصر  از مضمونی اجتماعی برخوردار است .
در خلاصه ی داستان فیلم آمده؛ زمان آدم‌ها را دگرگون می‌کند اما تصویری را که از آنها داریم ثابت نگه می‌دارد. هیچ چیزی دردناک‌تر از این تضاد میان دگرگونی آدم‌ها و ثبات خاطره نیست!
شبنم مقدمی، رضا بهبودی، مرتضی یونس زاده، باران ابراهیمی وعلیرضا آرا بازیگران اصلی فیلم هستند.
«یک روز طولانی» در پاییز و زمستان سال گذشته در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران شد و موسسه هنر اول پخش این فیلم در شبکه نمایش خانگی  بر عهده دارد.
عوامل اصلی فیلم عبارتند از:
کارگردان: بابک بهرام بیگی، مدیر فیلمبرداری : محمد رضا تیموری، فیلمنامه: پیام ناصر، بابک بهرام بیگی،  صدا: انسیه ملکی، حسن شبانکاره،  مدیر تولید: امیررضا جلالیان، طراحان صحنه:  کاوه کاظم زاده، آرش باقی پور،  جلوه‌های ویژه بصری: فرهاد نجفی فرد،‌ مشاور رسانه ای: منصوره بسمل، تهیه کنندگان: بابک بهرام بیگی، مرتضی یونس زاده

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان یک بلیط اضافه برا ی نمایش شیطونی فردا پنجشنبه جایگاه A ردیف 4 صندلی 1 موجود است در صورت تمایل با شماره 09122090372 تماس بگیرید.
با تشکر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۳ ساعت پیش
محمد عسگری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
رونمایی از پوستر «ناخواسته» در آستانه اکران عمومی | عکس
» رونمایی از پوستر «ناخواسته» در آستانه اکران عمومی
... دیدن متن »

 

پوستر فیلم سینمایی «ناخواسته» ساخته متفاوت برزو نیک‌نژاد با طرحی از بهزاد خورشیدی در آستانه اکران عمومی رونمایی شد.
به گزارش مشاور رسانه‌ای فیلم، «ناخواسته» به کارگردانی و نویسندگی برزو نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی سید امیر سیدزاده محصول سال ۱۳۹۲ است که از روز چهارشنبه 2 خردادماه در گروه زندگی اکران می‌شود.
«ناخواسته» اولین فیلم برزو نیک‌نژاد در مقام کارگردان است که در ژانر اجتماعی ساخته شده و در بخش مسابقه فیلم‌های اول سی و دومین جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد. این فیلم در جشنواره سی و دوم فیلم فجر نامزد دریافت سیمرغ کارگردانی بخش نگاه نو شد.
نیک‌نژاد این روزها فیلم «لونه زنبور» در ژانر کمدی را روی پرده سینماها دارد که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شده است.
مهتاب کرامتی، مهرداد صدیقیان، ستاره اسکندری، محمدمهدی فقیه منفرد، فرهاد قائمیان، الناز حبیبی و محمد سیدزاده بازیگران فیلم «ناخواسته» هستند.
در خلاصه داستان فیلم «ناخواسته» آمده است: هر از گاهی اتفاقاتی می‌افتد، خوب، بد که اگر جاده زندگیمان را تغییر ندهد، پیچ و تابش گریزناپذیر است. ما خواسته، کاری می‌کنیم برای دوری از ناخواسته‌های سرزده، ولی گهگاه سرنوشتمان رقم می‌خورد، با همین ناخواسته‌ها.
سایر عوامل این فیلم عبارتند از: کارگردان و نویسنده: برزو نیک‌نژاد، تهیه‌کننده: سید امیر سیدزاده، مشاور کارگردان: محمدحسین لطیفی، مدیر فیلمبرداری: مسعود سلامی، طراح صحنه و لباس: محسن نصرالهی، صدابردار: علیرضا غفاری نژاد، طراح گریم: ایمان امیدواری، مدیر تولید: مهدی چراغی، تدوین: امیرشیبان خاقانی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: احسان سجادی حسینی، مشاور رسانه‌ای: مریم قربانی‌نیا، دستیار اول فیلمبردار: مصطفی سیفری، منشی صحنه: محمدحسین گل فشان، عکاس: محمد بدرلو، گروه فیلمبرداری: امید رخ افروز، دستیار دوم کارگردان: نوید صلاحی، گروه صحنه و لباس: جواد فاضلی، جواد داودی، سامره جوانمرد، دستیار صدا:علی قاسمی، گروه گریم: میثم قراگوزلو، سمانه مرادیان، مدیر تدارکات: آرش صالحی، گروه تدارکات: محمدرضا آهی، ابوالفضل لطفی، حامد آزادی، محمدرضا حق گو

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید