تیوال فیلم قطار سه و ده دقیقه به یوما
S2 : 07:27:46
  پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶
  ۱۷:۰۰
 بها: ۱۵,۰۰۰ تومان

: دلمر دیوس
: گلن فورد و ون هفلین

فیلم و داستان با نیما حسنی نسب
۳:۱۰ به یوما (به انگلیسی: 3:10 to Yuma) ساخته  ۱۹۵۷ ،  یک فیلم وسترن آمریکایی به کارگردانی دلمر دیوس و با بازی گلن فورد و ون هفلین است که بر اساس داستانی با همین نام از المور لیونارد (۱۹۵۳)  ساخته‌شده است. در سال ۲۰۰۷ نسخه جدید این فیلم به کارگردانی جیمز منگولد ساخته شد. این فیلم دوباره‌سازی شده فیلم سال 1957 این بار با بازی راسل کرو و کریستین بیل است. پنجشنبه این هفته بعد از نمایش فیلم 1957 نیما حسنی نسب با مقایسه این دو فیلم و کتاب داستان درباره آنها صحبت میکند. 
با وجود تعدد آثار لیونارد، از وی در ایران فقط یک مجموعه «قطار سه‌ و‌ ده دقیقه یوما» ترجمه و منتشر شده است. کیهان بهمنی که این اثر را به فارسی برگردانده، است. 
مجموعه داستان «قطارِ سه و ده دقیقه به یوما» اثر المر لیونارد با ترجمه کیهان بهمنی در سال 1390 از سوی نشر ثالث روانه بازار کتاب ایران شده و این کتاب مجموعه‌ای از 12 داستان کوتاه با فضای آثار وسترن است. «‌قطارِ سه‌ و ده دقیقه به یوما‌»، اصلی‌ترین داستان این مجموعه، با تکیه بر مفاهیمی مانند شجاعت و احساس تعهد نوشته شده است.

شهر:
تهران

مکان

خیابان سپهبد قرنی، کلانتری، پلاک ۴۸، موسسه فرهنگی هنری آپ‌آرت‌مان
تلفن:  ۸۸۸۶۶۷۴۴


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.