تیوال فیلم انتقام‌جویان: جنگ ابدیت
S3 : 03:39:55
  ۱۱ تا ۱۸ مرداد
  ۱۸:۳۰
 بها: ۱۲,۰۰۰ تومان

: برادران روسو
:رابرت داونی جونیور (مرد آهنی)، کریس همسورث (ثور)، مارک روفالو (هالک)، کریس اونز (کاپیتان آمریکا)، بندیت کمبریج (دکتر استرنج)، اسکارلت یوهانسون (بیوه سیاه)، تام هالند (مرد عنکبوتی)، چادویک بوسمن (پلنگ سیاه)، زویی سالدانا (گامورا)، دیو باتیستا (درکس)، دان چیدل (ماشین جنگ)، ون دیزل (گروت)، بردلی کوپر (راکت روکو)، بنیسیو دل تورو (مجموعه‌دار) و جاش برولین (تانوس)

مارول هر چه داشته رو کرده است. بی‌شک در هر جای جهان همه منتظر دیدن این نسخه اونجرز بودند و مارول هدایت پرستاره‌ترین فیلم تاریخ سینما را به دست برادران روسو که با سری کاپیتان آمریکا شناخته می‌شدند؛ سپرد؛ البته که نتوانستند رکورد تایتانیک و آواتار را با این همه ستاره و این همه شخصیت مارول بزنند، اما در جایگاه رفیع ۲۳امین فیلم تاریخ سینما از نظر مخاطبان قرار گرفتند. چیزی که شاید برای یک فیلم ابرقهرمانانه مارول به سختی به دست بیاید. فیلم‌هایی که تا به حال فقط به درد سرگرمی‌ می‌خوردند با نسخه جنگ داخلی کاپیتان آمریکا و مرد آهنی برای منتقدان نیز جذاب شد و منتقدان هم در آمریکا نظر مثبتی به چهارمین قسمت انتقام‌جویان تا به حال داشته‌اند. به دلیل استقبال خوب منتقدان و ارج نهادن این نسخه اکران چهارمین قسمت این سری محبوب در سیانس‌های مختلف در برنامه گالری رج قرار گرفت.
اکران فیلم: پنج‌شنبه ۱۱ مرداد و پنج‌شنبه ۱۸ مرداد

انتقام‌جویان که از هم گسسته‌اند، دوباره با هم متحد می‌شوند و به نیروهای نگهبانان کهکشان می‌پیوندند تا با تانوس که به دنبال تصاحب همه‌ی سنگ‌های ابدیت و حکمرانی بر فضا، زمان و واقعیت است ، مقابله کنند. اما…

مخاطبان عزیز توجه داشته باشند نمایش در سینماتک‌ها و باشگاه‌ فیلم‌ها در سالن سینما نیست و اغلب به صورت پاتوق فیلم البته با کیفیت مناسب و تایید شده در بخش پخش هستند.

شهر:
تهران

مکان

خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه‌حکیمی، شماره۴، زنگ۳
تلفن:  ۸۸۷۳۴۴۶۵