تیوال فیلم در ساحل چزیل
S3 : 17:21:19
  چهارشنبه ۱۷ مرداد
  ۱۸:۳۰
 بها: ۱۲,۰۰۰ تومان

: دومنیک کوک
: یان مک اوان
:شیرشا رونان، امیلی واتسون و بیلی هول

در ساحل چزیل آن چیزی که بیشتر از همه می‌درخشد فیلمنامه مک اوان است که بیشتر منتقدان این اقتباس را موفق قلمداد کردند. مک اوان پیش از این با فیلم «تاوان» که نامزد اسکار شد و جوایز بسیاری از جمله بفتا را ربود در عالم سینما به شهرت یافت بار دیگر اقتباس خوبی را از اثر خود به سینما آورده و این بار هم شیرشا رونان که در سال‌های اخیر در بروکلین و لیدی برد درخشیده است و با همان تاوان نامزد اولین اسکارش در نوجوانی شد، جزء نقاط قوت فیلم به شمار می‌رود. مارک دیمیتریوس منتقد فیلمنیک فیلم را یک اقتباس بسیار عالی و اجرای دو بازیگر اصلی را استادانه خطاب کرده است. 
اون گلیبرمن از ورایتی که فیلم را با برخورد کوتاه از شاهکارهای سینمای کلاسیک ساخته دیوید لین مقایسه کرده معتقد است: این یک فیلم شاعرانه و بسیار هیجان انگیز است. به تصویر کشیدن شور نمایشی، طنز، ظرافت و لحظات اندوهناک فوق العاده است.

داستان فیلم بر اساس رمانی از ایان مک‌یوون است که در آن زوج جوانی در انگلستان سال 1962 زندگی ایده آل مشترک در کنار یکدیگر را محدود کننده می بینند و به نظرشان فشار زیادی از جانب جامعه به آنها تحمیل خواهد شد و این مسایل شب ازدواج آنها را به شبی بسیار مهم و البته کمی خنده دار تبدیل می کند

مخاطبان عزیز توجه داشته باشند نمایش در سینماتک‌ها و باشگاه‌ فیلم‌ها در سالن سینما نیست و اغلب به صورت پاتوق فیلم البته با کیفیت مناسب و تایید شده در بخش پخش هستند.

شهر:
تهران

مکان

خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه‌حکیمی، شماره۴، زنگ۳
تلفن:  ۸۸۷۳۴۴۶۵