تیوال فیلم دیوانه
S3 : 12:13:05
  پنجشنبه ۲۴ خرداد
  ۱۷:۳۰
 بها: ۱۲,۰۰۰ تومان

: استیون سودربرگ
:کلر فوی، مت دیمون، جونو تمپل و جاشوا لیونارد

استیون سودربرگ یکی از مهمترین فیلمسازان آمریکایی است که فیلم‌های مهم پرشماری در کارنامه خود دارد. او تنها کارگردانی است که برای دو فیلم در یک سال نامزد بهترین کارگردانی اسکار شد و در نهایت در رقابت با خود برای فیلم ارین بروکونویچ اسکار گرفت. ترافیک و سری یارهای اوشن از مشهورترین فیلم‌های اوست، اما او فیلمسازی را با سینمای تجربی شروع کرد و هر از گاهی به علایق شخصی خود باز می‌گردد. «دیوانه» یا «ناسالم» نیز از همان تیپ فیلم‌های تجربی او هم‌چون «س*کس، دروغ و نوار ویدیو» است که برای آن فیلم جایزه نخل طلا و فیپرشی کن را دریافت کرد. ژانر فیلم وحشت نوشته شده است اما به هیچ وجه با فیلم‎های وحشتی که قصد ترساندن لحظه‌ای شما را دارند آن را اشتباه نگیرید، فیلم قطعا شما را مانند هم نوعان خود نمی‎ترساند اما دنبال کردن ماجراها روی اعصاب شما می‌رود و مهمتر ترسی نهادینه از دنیای ناسالم را در مقابل شما قرار می‌دهد.

کلر فوی در نقش ساویر ولنتینی دختری است که سعی دارد با زندگی جدیدش –پس از فرار از دست متجاوزی- کنار بیاید، اما افسردگی از عدم برقراری رابطه او را به مطب یک مشاور می‌کشاند و پس از آن اتفاقاتی دیوانه‌وار رخ می‌دهد.

مخاطبان عزیز توجه داشته باشند نمایش در سینماتک‌ها و باشگاه‌ فیلم‌ها در سالن سینما نیست و اغلب به صورت پاتوق فیلم البته با کیفیت مناسب و تایید شده در بخش پخش هستند.

شهر:
تهران

مکان

خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه‌حکیمی، شماره۴، زنگ۳
تلفن:  ۸۸۷۳۴۴۶۵