برای پیش‌گیری از شیوع ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها تا پایان هفته یعنی آدینه ۹ اسفندماه تعطیل است. اطلاعات بیشتر
تیوال | حسین کوهی درباره قول (مسابقه سینمای ایران): به سنت سالهای قبل و تراکم فیلمها در جشنواره کوتاه می
S3 : 13:23:16
به سنت سالهای قبل و تراکم فیلمها در جشنواره کوتاه می نویسم تا وقت دوستان گرفته نشود.


"زندگی بزرگتر از اونیه که توی یه رودخونه غرق بشه ..."

اگر دهه شصتی باشی مطمئنا محمدعلی طالبی قسمتی از خاطرات و نوستالژی های شما رو خلق کرده و براتون شخصیت قابل احترامیه با آثار درخشانی در حوزه کودک و نوجوان مثل چکمه,کیسه برنج,تیک تاک,شهرموشها و...
فیلم با فضایی گنگ شروع میشه و کم کم بصورت قطره چکانی اطلاعات بیننده رو تکمیل میکنه و فضا سازی خوبی داره تا در آخر فیلم کم کم بیننده با ماجرا روبرو میشه و در این میان فیلم ریتم خودش رو هم حفظ کرده.فیلم جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره کودک رو هم یدک میکشه ,بازیگرها که غالبا غیر چهره هستند خوب از عهده کار برآمدند البته اگر کمی با دیده اغماض به بازی نوجوان نقش اول فیلم نگاه کنیم.
لوکیشن ها و تصاویر زیبای مزارع گندم ... دیدن ادامه » و فضای روستایی از نکات خوب فیلم هست و البته قاب بندیهای خوب فیلمبردار و موسیقی کم و در خدمت داستان.
از فیلم بدم نیامد,البته صد در صد باید به این نکته توجه داشته باشید که این فیلم برای نوجوانان و دنیای آنها ساخته شده و حاوی نکات مهمی برای این قشر جامعه هست و برای درک موضوعیت فیلم بهتر است با مرور خاطرات نوجوانی و دغدغه های آن دوران به تماشای فیلم بنشینید.

جمله اول داخل" " دیالوگ این فیلم می باشد.