همینک تیم پشتیبانی تیوال از طریق چت آنلاین و ایمیل در خدمت شماست و موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده‌است. اطلاعات بیشتر
تیوال فیلم قول (مسابقه سینمای ایران)
S2 : 00:46:13
  ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۳۹۳

: محمدعلی طالبی
: حسن بیان‌لو
: معصومه میرحسینی، مجید پتکی، مهدی شیرودی، دانیال خوش‌سیما، نسرین بابایی، محمد جعفری، مجید نوری
: محمدعلی طالبی

: علی‌محمد قاسمی
: آرش طالبی
: محمدعلی طالبی
: وحید کاشی
: حمید سلیمان زاده
: کاظم فرامرزی
: مرتضی شهبازی
سینمای کودک و نوجوان - بهترین فیلم جشنواره کودک

خلاصه داستان: 
فیلم درباره یک نوجوان است که به پدرش قولی می دهد و قصد دارد قول خود را عملی کند و ...

ویدیوهای وابسته


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
به سنت سالهای قبل و تراکم فیلمها در جشنواره کوتاه می نویسم تا وقت دوستان گرفته نشود.


"زندگی بزرگتر از اونیه که توی یه رودخونه غرق بشه ..."

اگر دهه شصتی باشی مطمئنا محمدعلی طالبی قسمتی از خاطرات و نوستالژی های شما رو خلق کرده و براتون شخصیت قابل احترامیه با آثار درخشانی در حوزه کودک و نوجوان مثل چکمه,کیسه برنج,تیک تاک,شهرموشها و...
فیلم با فضایی گنگ شروع میشه و کم کم بصورت قطره چکانی اطلاعات بیننده رو تکمیل میکنه و فضا سازی خوبی داره تا در آخر فیلم کم کم بیننده با ماجرا روبرو میشه و در این میان فیلم ریتم خودش رو هم حفظ کرده.فیلم جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره کودک رو هم یدک میکشه ,بازیگرها که غالبا غیر چهره هستند خوب از عهده کار برآمدند البته اگر کمی با دیده اغماض به بازی نوجوان نقش اول فیلم نگاه کنیم.
لوکیشن ها و تصاویر زیبای مزارع گندم ... دیدن ادامه » و فضای روستایی از نکات خوب فیلم هست و البته قاب بندیهای خوب فیلمبردار و موسیقی کم و در خدمت داستان.
از فیلم بدم نیامد,البته صد در صد باید به این نکته توجه داشته باشید که این فیلم برای نوجوانان و دنیای آنها ساخته شده و حاوی نکات مهمی برای این قشر جامعه هست و برای درک موضوعیت فیلم بهتر است با مرور خاطرات نوجوانی و دغدغه های آن دوران به تماشای فیلم بنشینید.

جمله اول داخل" " دیالوگ این فیلم می باشد.