تیوال کنسرت پری زنگنه و گروه مهرنوا
S3 : 04:31:47
  پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴
  ۱۵:۳۰
 بها: ۳۰,۰۰۰ تا ۷۰,۰۰۰ تومان «پری زنگنه» - خواننده- در سی‌ویکمین جشنواره‌ی موسیقی فجر همراه با گروه موسیقی «مهرنوا» به سرپرستی «نازلی بخشایش» در حالی به اجرای برنامه می‌پردازد که 6 خواننده‌ی روشندل خانم او را در بخشی از برنامه‌اش یاری می‌کنند.
خانم زنگنه، در بخش اول کنسرتِ خود به اجرای قطعات کلاسیک با همراهی ساز پیانو و ویولون‌سل خواهد پرداخت. «بخشایش» در این بخش قطعات را با تنظیمی جدید روی صحنه خواهد برد. در بخش بعدی هشت خواننده‌ی نابینا از موسسه «عصای سفید» گروه «مهرنوا» را یاری خواهند کرد. در این بخش هشت خواننده‌ی کودک نیز که استاد آوازشان «سایه صدیفی» است، دست نابینایان را می‌گیرند و با آن‌ها روی صحنه می‌آیند و قطعاتی محلی و فولکلور را اجرا می‌کنند.
در این بخش قطعه‌ای از «ثمین باغچه‌بان» اجرا خواهد شد و سازهای تار و کمانچه در کنار ویولن‌سل و پیانو قرار می‌گیرند و سازهای کوبه‌ای نیز در همه قطعات شنیده می‌شوند.
«پری زنگنه» فارغ‌التحصیل شاخه‌ی اپرا از کنسرواتوار عالی موسیقی تهران است. زنگنه تحصیلات مقدماتی خود را در تهران گذراند و نخستین درس‌‌های آواز را نزد استاد «نصرالله زرین پنجه» در ردیف آوازهای ایرانی فراگرفت، سپس به هنرستان عالی موسیقی رفت. او صدای «لیریکو اسپینتو» است و در کشورهایی چون ایتالیا، آلمان، و اتریش نیز موسیقی خوانده است. او علاوه بر خوانندگی، گل‌آرایی حرفه‌ای نیز انجام داده و علاوه بر آن به عنوان نویسنده نیز فعال است.
او برای کودکان چندین کتاب تألیف کرده و مقالات و ترانه‌های متعددی منتشر ساخته است. فرهنگ جامع «آوای نام‌ها از ایران زمین» که مهم‌ترین نام نامه در زبان فارسی بشمار می‌رود، حاصل عمر ایشان است. او هم اکنون در حال نوشتن کتابی با عنوان «شما هم با من آواز بخوانید» است. 
این برنامه ویژه بانوان است
همچنین بانوان محترم توجه فرمایند که موبایل و هرگونه دوربین پیش از ورود به سالن از سوی سالن امانت گرفته می‌شود

همکف:
ردیف ۱ تا ۱۰: ۷۰,۰۰۰ تومان
ردیف ۱۱ تا ۱۶: ۶۰,۰۰۰ تومان
ردیف ۱۷ تا ۲۰: ۵۵,۰۰۰ تومان

بالکن ۱: ۴۵,۰۰۰ تومان
بالکن ۲: ۳۵,۰۰۰ تومان
بالکن ۳: ۳۰,۰۰۰ تومان

مکان

خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، تالار وحدت
تلفن:  ۶۶۷۳۱۴۱۹، ۶۶۷۰۵۱۰۱