کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نمایش کامنت
S3 : 08:55:49 | com/org
  شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۳
  ۱۸:۰۰ و ۲۰:۰۰
  ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه

آواها

مکان

خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، جنب خانه هنرمندان، تماشاخانه ایران‌شهر
تلفن:  ۸۸۸۱۴۱۱۵_۸۸۸۱۴۱۱۶

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
درباره اجراهای جشنواره (15):

*کامنت*
ن: بهار کاتوزی، محمد منعم / ک: یوسف باپیری
شنبه 4/11/93 - ساعت 18 و 20 – تالار استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر


نمایش «کامنت» به کارگردانی یوسف باپیری و با حضور بازیگرانی چون نوید محمدزاده، هوتن شکیبا و ستاره پسیانی خود را برای حضور در در بخش تازه های تئاتر ایران ... دیدن ادامه ›› جشنواره تئاتر فجر آماده می‌کند.
یوسف باپیری کارگردان این اثر نمایشی در این باره به خبرنگار مهر گفت: این نمایش کاری جدید از گروه تئاتر «تازه» است که نوشته مشترک بهار کاتوزی و محمد منعم بوده و 5 بازیگر دارد. نوید محمدزاده، هوتن شکیبا، بهرام افشاری، ستاره پسیانی و بهار کاتوزی در این اثر نمایشی ایفای نقش می‌کنند. «کامنت» نیز مثل نمایش قبلی ما رگه هایی از مستند دارد و به موضوع خشونت می پردازد.
کارگردان نمایش «ویران» در پایان یادآور شد: این نمایش فضای نامتعارف و متفاوتی دارد و درباره یک گروه تئاتری است که برایشان اتفاقاتی رخ می دهد. بدون شک نسبت به یکسری از موضوعات اجتماعی تعاریف مشخصی وجود دارد. در این میان می‌توان نگاه‌های متفاوتی داشت و از زوایای دیگری نیز به موضوعات نگریست. طبیعتاً این تفاوت نگاه در فرم اجرایی هم تاثیر‌گذار خواهد بود. می‌توان گفت میان اندیشه و فرم اجرایی نسبتی مستقیم وجود دارد. رایزنی هایی برای اجرای عمومی این اثر نمایشی در اوایل سال 94 نیز انجام داده ایم.
سمانه حسینی طراح لباس، پیمان قاسم زاده طراح صحنه، رها جهانشاهی دستیار کارگردان، مهدی آشنا عکاس و محمد قدس تهیه کننده این اثر نمایشی هستند.

برگرفته از: http://www.mehrnews.com/ و http://honaronline.ir