آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش خانه.وا.ده
S3 : 05:17:27 | com/org
دوشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۳
۱۸:۱۵ و ۲۰:۰۰
۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
پدر خانواده هدیه ی بزرگی را که یک هواپیمای تک موتوره است، خریداری می‌کند، اما پسر بزرگ خانواده هدیه پدر را انکار می‌کند و ...

کاری از گروه تیاتر "رادیکال 14"بخش: مرور، مسابقه بین الملل

مکان

خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، جنب خانه هنرمندان، تماشاخانه ایران‌شهر
تلفن:  ۸۸۸۱۴۱۱۵_۸۸۸۱۴۱۱۶

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
توی کاتالوگ خانه‌واده نوشته بود کار بعدی این گروه «بی‌پدر» نام داره، ما منتظریم هنوز
رومینا خلج هدایتی و علی عبدالرحیم این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید

بیانیه گروه تئاتر رادیکال 14
تیوال عزیز و فرهیختگان تیوالی عزیز:

سایت تیوال همان قدر که به شما تعلق دارد و شمایان در قبالش احساس مسئولیت می کنید برای ما نیز چنین است و صد البته که به کرات درباره اش گفته ایم. ما بر این باوریم که تماشاگر ولی نعمت تئاتر است و تیوال خانه تماشاگر. اما اینکه هر اتفاقی که در تیوال می افتد بری از اشتباه و زشتی و پلشتی است حرفی گزاف است چرا که تیوال هم مانند هر جامعه ای ناهنجاری های خود را دارد. گروه ما ثابت کرد که نظر تماشاگرش را بر چشم می نهد و به اقتضای تحلیل و تفسیر خود حتی آن نظر را به کار می بندد. ما امروز خوشحال ایم که در تیوال عزیز دوستان بسیار و قابل اتکایی داریم. اما آنچه که طعم خوش این دوستی را به تلخی می گراید حاشیه سازی ها، تهمت ها، توهین ها و یارکشی های داعش وار است که سایه سار اسم های جعلی گاهی دوستی از خانه می برد و تخم نفاق و کینه می کارد. ما همانطور که خانه خود را دوست می داریم به آن انتقاد هم داریم، ما از شرف، آبرو و حیثیت خود دفاع کرده و می کنیم. به تعبیر نازنینی در همین سایت تیوال "تهمت و افترا، یک نفر در چند نفر یا چند نفر در یک نفر" و این افراد هر چند اقلیت لطمه ای بزرگ و جراحتی عمیق به روح گفتگو، ایمان، عشق و تئاتر وارد می کند که ما و شما خوبان را فاصله افتد. اما روی صحبت کارگردان نمایش ما در اختتامیه جشنواره تئاتر فجر به آدم های ... دیدن ادامه ›› تهمت زن تیوال بود و نه فرهیختگان تیوال. حتی نوشتن بیانیه رسمی به جای پاسخ های آن به آن نیز به پیشنهاد یکی از بهترین و با ارزش ترین دوستان نادیده تیوالی ارائه می شود.

چگونه پاک از جهانی بروم که پاک نیست
(بیضایی)

یا حق
گروه رادیکال 14
درود بر شما و خداقوت
صحبتهای کامل محمد مساوات را در اختتامیه جشنواره نشنیده ام لذا پیشداوری در این خصوص نمی کنم.
باور دارم تیوال همچون سایر شبکه های اجتماعی مجازی و بطور عام خود جامعه ما، از گزند افراد یاوه گو در امان نیست.اظهار نظرهای غیر تخصصی ناشی از عدم آشنایی افراد با یک مقوله است که تا زمانی که رنگ بی احترامی به خود نگرفته، می توان پذیرای آن بود و در موردش گفتگو کرد ولی گاها شاهدیم فرد مدعی پا را از حد، فراتر گذاشته و بدون داشتن کوچکترین تجربه ای، بر حرف اشتباه خود پافشاری می کند.
تئاتر،شکیبایی بسیار می طلبد. ... دیدن ادامه ›› شما که مستقیم دست در کار دارید بهتر می دانید که از دل اتودها، طرح ها و فکرهای بسیار همراه با تمرین های مکرر، یک میزانسن برای یک صحنه شکل می گیرد، به مرور اضافات آن حذف و چیزهایی بر آن اضافه می گردد.این فرآیند گاه بسیار زمان بر است و مستلزم انرژی بسیار لذا ارزشمند است پس نباید با یک حرف بی منطق و بی ریشه زیر سوال برود.
من کوچکترین،از شما اعضای خوب و هنرمند این گروه و از محمد مساوات عزیز تقاضا می کنم آنچنان که در برابر همه مشکلات پیش روی گروه های نمایش، بردبار بوده اید و برای هدف تان جنگیده اید در برابر مخاطب هم صبر پیشه کنید و خوددار باشید.
زمان بهترین قضاوت کننده و آشکارکننده است.
پیروز باشید و همچنان بر صحنه بدرخشید.
۱۴ بهمن ۱۳۹۳
کشش ندید
کاشکی که کلا همه ی این پستها رو حذف کنیم
۱۵ بهمن ۱۳۹۳
اشتباهات آقای اسمی و برخی عوامل اثر (مواردی که عزیزان با عذرخواهی اشتباه بودنشان را تأیید کرده‌اند) سرانجام در مسیری نسبتاً متین و با همراهی کاربران تیوال ختم به خیر شد اما در پایان کار نه مدعی از موضعش پایین آمد نه عوامل کار و هر یک دیگری را نابخشودنی خواندند و در این کش و قوس هر چه آمد برسر کاربران تیوال آمد که چونان همیشه "بحثِ مورد نظر" و " اثبات حقانیتِ خود به هر قیمت " بر نظر ، دیدگاه و خواست مخاطبان پیشی گرفت.

گروه تئاتر رادیکال 14 ، حق "دفاع از شرف، آبرو و حیثیت" محترم و محفوظ است و کسی مدعیِ "بری بودن تمام اتفاقات تیوال از اشتباه و زشتی و پلشتی" نیست ، بنده هم به‌عنوان کسی که هفت بار نمایشتان را به تماشا نشسته و حتی تصادف و ویلچرنشینی مانع حضورم در نشست ... دیدن ادامه ›› نقد و بررسی اثر نشده کاملاً در جریان زحمات ، تلاش ، هنر و خلاقیت صرف شده در خلق این نمایش هستم ولی چیزی که مرا آزرد سستی این دوستی تیوالی با مخاطب است که با یک ادعای ثابت نشده (که اتفاقاً مورد تأیید تعداد زیادی از مخاطبان نیست) "طعم خوشش به تلخی می‌گراید" و عدم توانایی شما در تفکیک اقلیت مفتری از اکثریت ولی‌نعمت "لطمه ای بزرگ و جراحتی عمیق به روح گفتگو، ایمان، عشق و تئاتر وارد می کند که شما و ما خوبان را فاصله افتد" . ای کاش جای آنکه شکایت "آدم‌‌های تهمت‌زن تیوال" را به عرصۀ عمومی می‌بردید "نعتِ فرهیختگان تیوال" را به گوش حاضرین اختتامیۀ جشنواره می‌رساندید.

به‌هرحال اتفاقاتی که رخ داد تجربه‌ای بود برای آقای اسمی که در اظهار نظرهای آتی به‌کارشان خواهد آمد و دانسته‌ای برای شما که در مقابله‌‌های بعدی‌تان با "حاشیه سازی ها، تهمت ها، توهین ها" بیشتر به نگرش "دوستان بسیار و قابل اتکا" تکیه کنید تا مقابله به‌مثل قهرآمیز.

امید پیروزی برای جناب اسمی و تمامی دوستان طرف بحث دارم و بی‌صبرانه منتظر حضور موفق آثار گروه تئاتر رادیکال 14 بر صحنۀ نمایش هستم.

ناکـرده گناه در جهـان کیست؟ بگوی
وآنکس که گنه نکرد چون زیست؟ بگوی
من بـد کنم و تو بد مکافـــات دهی
پس فـرق میـان من و تو چیست؟ بگوی
حضرت خیام
۱۸ بهمن ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید