۱. تعطیلی همه برنامه‌های هنری (تياتر، کنسرت و سینما) یک هفته دیگر تا پایان آدینه ۱۶ اسفند تمدید شد. اطلاعات بیشتر
۲. همینک تیم پشتیبانی تیوال از طریق ایمیل و روش‌های اینترنتی در خدمت شماست و موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده‌است. اطلاعات بیشتر
تیوال عمومی | اخبار | عکاسی و ادبیات، سینمای آنتونیونی و روایت شهر در عصر مراکز خرید
S3 : 13:25:32
عکاسی و ادبیات، سینمای آنتونیونی و روایت شهر در عصر مراکز خرید | عکس

درسگفتارهای تابستان ۱۳۹۸ موسسه مطالعات سیاسی-اقتصادی "پرسش" در هفته اول مردادماه و با سه درسگفتار ادامه خواهد یافت.

صالح نجفی از روز دوشنبه ۳۱ تیرماه دوره جدید درسگفتارهای خود در موسسه پرسش با عنوان "عکاسی و ادبیات: تاملاتی درباره نسبت عکاسی و تروما بر پایه نظریه ی تاثرهای حسی مارسل پروست" را آغاز می کند.

نیز مازیار اسلامی از روز سه شنبه  اول مرداد ماه درسگفتار " حرفه، هنرمند مدرن: سینمای میکل آنجلو انتونیونی" را شروع خواهد کرد.

عباس کاظمی هم از روز چهارشنبه ۲ مرداد ماه درسگفتار خود در موسسه پرسش  با عنوان " تجربه شهر در عصر مراکز خرید" را تدریس می کند.

تمامی کلاس ها از ساعت ۱۷ آغاز خواهند شد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این درسگفتارها می توانند با شماره های روابط عمومی موسسه پرسش ۸۸۸۲۲۰۱۰-۸۸۸۳۷۶۴۷ تماس گرفته و یا به وب سایت موسسه پرسش مراجعه کنند. موسسه پرسش در خ قائم مقام فراهانی- پایین تر از خ استاد مطهری- کوئچه شبنم- پ ۳ واقع شده است.

۳۰ تیر ۱۳۹۸

عکس‌های وابسته

عکاسی و ادبیات، سینمای آنتونیونی و روایت شهر در عصر مراکز خرید | عکس عکاسی و ادبیات، سینمای آنتونیونی و روایت شهر در عصر مراکز خرید | عکس