آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال پانزدهمین جشنواره تئاتر مهر کاشان
S3 : 08:01:36 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
ع.م (ad2020)
درباره نمایش سبکی i
در ابتدای نمایش، درک داستان کمی برایم‌ سخت بود ولی بعداز گذشت چند دقیقه واقعا شگفت زده بودم از داستان و حرکات بازیگران که ‌معنای مفهومی اما خیلی ساده و‌ زیبا به نمایش می داد.
بسیار ممنون از عوامل اجرا برای این کار خاص!
امیرمسعود فدائی و امیر مسعود این را خواندند
محمد مجللی و Morteza Moradi این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
برگزیدگان جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان معرفی شدند | عکس برگزیدگان جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان معرفی شدند
پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، با معرفی برترین های بخش های مختلف رقابتی و اهدای جوایز به آنان در تالار آزادی دانشگاه کاشان به کار خود پایان داد.به گزارش تیوال به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی و ارتباطات پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر، در این آیین که مدیر کل هنرهای نمایشی، شهردار و شماری از اعضای شورای اسلامی شهر و رییس اداره فرهنگ و ارشاد کاشان و همچنین معاون مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس ستاد، دبیر و هیئت داوران بخش های صحنه‌ای، خیابانی و نمایشنامه خوانی پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان و همچنین خیل عظیمی از اعضای ...
دیدن ادامه ››

پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، با معرفی برترین های بخش های مختلف رقابتی و اهدای جوایز به آنان در تالار آزادی دانشگاه کاشان به کار خود پایان داد.

به گزارش تیوال به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی و ارتباطات پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر، در این آیین که مدیر کل هنرهای نمایشی، شهردار و شماری از اعضای شورای اسلامی شهر و رییس اداره فرهنگ و ارشاد کاشان و همچنین معاون مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس ستاد، دبیر و هیئت داوران بخش های صحنه‌ای، خیابانی و نمایشنامه خوانی پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان و همچنین خیل عظیمی از اعضای گروههای نمایشی شرکت کننده در این رخداد فرهنگی هنری نیز حضور داشتند، برگزیدگان و برترین های حوزه های مختلف در سه بخش رقابتی جشنواره تئاتر مهر کاشان – نمایش های صحنه، خیابانی و نمایشنامه خوانی- معرفی و و با اهدای لوح و تندیس و جایزه نقدی تجلیل شدند.

هیئت داوران مسابقه نمایش های صحنه ای پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان-رؤیا تیموریان،حمیدرضا آذرنگ و محمد امیر یاراحمدی، لوکاس گاجزی، داریا سوبیک - در بخش طراحی لباس نمایش های صحنه ای به ترتیب امید نیاز با نمایش آتروپین، وحید رضا صادقپور با نمایش آوازخوان طاس و الهام ابنی با نمایش کوچه مختار را شایسته عناوین اول تا سوم دانستند.

این هیئت در بخش موسیقی نمایش های صحنه ای علی خاتمی با نمایش زمین سوخته را شایسته عنوان هنرمند برتر این بخش دانست و امید نیاز و امیر اسلام پور طراحان موسیقی نمایش آتروپین را به عنوان نفرات رده دوم معرفی کرد و در طراحی صحنه نمایش های صحنه ای نیز به ترتیب ستار مهرشاد با نمایش زمین سوخته و امید نیاز با نمایش آتروپین را به ترتیب به عنوان نفرات اول و دوم معرفی و عنوان سوم مشترک را نیز شایسته احمد کتابی و نوشین شکری با نمایش با من حرف بزن و جواد صداقت با نمایش کوچه مختار دانست.

در بخش انتخاب بهترین بازیگر زن نمایش های صحنه ای، الهام ابنی با نمایش کوچه مختار حائز عنوان برتر شد و به ترتیب آلاله زارع طلب با نمایش روزمرگی و مجموع بازیگران زن نمایشِ است، به عناوین دوم و سوم این بخش رسیدند. در بخش انتخاب بهترین بازیگر مرد نیز، جواد صداقت با نمایش کوچه مختار حائز رتبه برتر شد و پس از وی رضا کریمی با نمایش آتروپین و وحیدرضا صادقپور با نمایش آوازخوان طاس به ترتیب دوم و سوم شدند.

در بخش معرفی و تجلیل از کارگردان برتر نمایش های صحنه ای نیز، جواد صداقت و الهام ابنی با نمایش کوچه مختار کارگردان برتر شناخته شدند و پس از این دو امید نیاز با نمایش آتروپین و سینا شفیعی با نمایش با من حرف بزن به ترتیب حائز عناوین دوم و سوم شدند. در بخش نمایش برتر از دیدگاه مردم نیز بر اساس آرا و نظرات کسب شده از نظرسنجی های پس از اجراها، نمایش ۳ کیلو و ۲۵۰ گرم به کارگردانی محسن نجارحسینی حائز این عنوان شد.در بخش انتخاب نمایشنامه نویس برتر نیز رضا گشتاسب با نمایش کوچه مختار نفر برتر این بخش شد و پس از وی امید نیاز با نمایش آتروپین و سینا شفیعی با نمایش با من حرف بزن به ترتیب به عنوان نفرات دوم و سوم این بخش معرفی و تجلیل شدند.

هیئت داوران همچنین نمایش های کوچه مختار، با من حرف بزن و آتروپین را برای اجرای عمومی برگزید. هیئت داوران همچنین با هدف ارجداشت تلاش و استعداد بازیگران نوجوان این جشنواره، رضا بابایی بازیگر نمایش با من حرف بزن و علیرضا هوشیار از نمایش آتروپین را شایسته تجلیل دانست.

در بخش مسابقه نمایش های خیابانی پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، هیئت داوران- مجید صالحی، امیرحسین شفیعی و فرزان دلفانی-  احمد صمیمی و احمد جعفری با نمایش مین را در بخش موسیقی نمایش های خیابانی به عنوان نفرات برتر برگزید و در بخش طرح و ایده نیز هما پارسایی با نمایش سرشت حائز را شایسته رتبه برتردانست. در بخش بازیگر زن نمایش خیابانی نیز فاطمه حسنی با نمایش مین و در بخش بازیگری مرد نیز مهدی داوودی با نمایش سه قطه آب عنوتان برتر را کسب کردند. همچنین در بخش انتخاب کارگردان برتر نمایش های خیابانی نیز احمد صمیمی با نمایش سه قطره آب عنوان برتر را کسب کرد.

هیئت داوران بخش نمایشنامه خوانی جشنواره -فرهاد قائمیان، محسن علیخانی و نیما نادری- نیز در بخش کارگردان برتر، دیپلم افتخارِ این بخش به همراه جایزه نقدی را به نسا سلیمانی، برای کارگردانی نمایشنامه خوانیِ کوکوی کبوتران حرم از خمینی شهر و لوح تقدیر این بخش را نیز  به اشکان عاشوری برای کارگردانی نمایشنامه خوانیِ دیوار از کرمان اختصاص داد. این هیئت همچنین در بخش انتخاب نقش‌خوانی زن برتر، لوح تقدیر خود را به صورت مشترک به خانمها خاطره نورتاب برای نقش‌خوانیِ مادر در نمایشنامه سعادت لرزان مردمان تیره روز از تبریز و الهام الثوره خسروی برای نقشخوانیِ دخترِ اوّل درنمایشنامه دیوار از کرمان اختصاص داد و دیپلم افتخار به همراه جایزه نقدی را نیز به صورت مشترک شایسته نجمه مهرابی برای نقشخوانیِ آذر و مهتاب رحیمی برای نقشخوانیِ فرح در نمایشنامه کوکوی کبوتران حرم از خمینی شهر دانست.

 هیئت داوران مسابقه نمایشنامه خوانی همچنین در بخش نقشخوان مرد لوح تقدیر خود را به مهدی مددکار نقشخوان پدر در نمایشنامه سعادت لرزان مردمان تیره روز از رشت اهدا کرد و دیپلم افتخار به همراه جایزه نقدی را نیز به صورت مشترک شایسته مرتضی زینل برای نقشخوانی شخصیت نصرالله در نمایشنامه سعادت لرزان مردمان تیره روز از رشت و علی محمدزاده برای نقشخوانی نقش پدر در نمایشنامه سعادت لرزان مردمان تیره روز از تبریز دانست.

 همچنین در بخش انتخاب عکس های برتر از لنز دوربین شرکت کنندگان در کارگاه عکاسی تئاتر جشنواره که به ثبت متن و حواشی این رخداد پرداختند، هیئت انتخاب عکس های برتر- سیف الله صمدیان، حمید جبلی و مهدی آشنا- شیرین ابوالفضلی و مهدیه کریمیان را شایسته تقدیر و مسعود فدوی، مهدیار زمزم و وجیهه اقبالی را بدون اولویت به عنوان برگزیده و شایسته تجلیل و دریافت دیپلم افتخار دانستند

برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
حضور ۱۶ اثر در بخش‌های چهارگانه جشنواره تئاتر مهر | عکس از سوی دبیر جشنواره سراسری تئاتر مهر اعلام شد:حضور ۱۶ اثر در بخش‌های چهارگانه جشنواره تئاتر مهر
آثار بخش‌های میهمان، جنبی، نمایشنامه‌خوانی و بخش محیطی پانزدهمین جشنواره  سراسری تئاتر مهر کاشان معرفی شد. به گزارش تیوال به نقل از کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، دبیر این رویداد فرهنگی هنری از نهایی شدن و حضور ۵ نمایش در بخش میهمان، ۴ نمایش در بخش جنبی، ۳ نمایش در بخش محیطی و خوانش ۴ نمایشنامه در این رخداد فرهنگی هنری خبر داد.خیام وقار کاشانی ازنمایش‌های «مسیر سیمرغ» به نویسندگی و کارگردانی محسن مسعودی فر از نیشابور، « پا برهنه، لخت، قلبی در مشت» از تهران و «خدای کشتار» به کارگردانی علیرضا ...
دیدن ادامه ››

آثار بخش‌های میهمان، جنبی، نمایشنامه‌خوانی و بخش محیطی پانزدهمین جشنواره  سراسری تئاتر مهر کاشان معرفی شد.

به گزارش تیوال به نقل از کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، دبیر این رویداد فرهنگی هنری از نهایی شدن و حضور ۵ نمایش در بخش میهمان، ۴ نمایش در بخش جنبی، ۳ نمایش در بخش محیطی و خوانش ۴ نمایشنامه در این رخداد فرهنگی هنری خبر داد.
خیام وقار کاشانی ازنمایش‌های «مسیر سیمرغ» به نویسندگی و کارگردانی محسن مسعودی فر از نیشابور، « پا برهنه، لخت، قلبی در مشت» از تهران و «خدای کشتار» به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی از کاشان، «تجربه‌های اخیر» به کارگردانی مجتبی جدی از تهران و نمایش «شب بخیر مادر »به کارگردانی فرید سلیمانی از تهران به عنوان ۵ اثر نمایشی و صحنه‌ای در بخش میهمان جشنواره نام برد.

وی همچنین یادآور شد: نمایش‌های «گوپس کارات آفیش » از مرودشت فارس با حضور هنرمندان توان یاب، «کنج دنج» به نویسندگی هادی امامی مقدم و کارگردانی سحر وراوی پور از مرودشت فارس ، «کمدی استشمامات» به نویسندگی امید طاهری و کارگردانی مهدی سده هی و فرسام دالایی از کاشان ، «یک اتاق دو درب » به نویسندگی محمود ناظری و کارگردانی مهیار عسگری از رشت به عنوان آثار بخش جنبی در جشنواره حضور خواهند داشت.

دبیر پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان در معرفی بخش نمایش‌های محیطی این رخداد فرهنگی هنری نیز گفت: علاقمندان به این بخش از هنر تئاتر می‌توانند در طول جشنواره شاهد اجرای نمایش‌های «ساد» به نویسندگی یوسف مولودی و عبدالهادی خدیری و کارگردانی یوسف مولودی از ارومیه، «در انتظار گودو » به نویسندگی و کارگردانی امیر محمد ابراهیمی و محمدحسین رنجبر از تهران و «گودو در انتظار گودو » به نویسندگی و کارگردانی مهدی صفی آبادی از اهواز باشند.

وقار کاشانی در ادامه با اشاره به این که هر ۴ اثر پذیرفته شده در بخش نمایشنامه‌خوانی جشنواره به قلم علیرضا نادری نگاشته شده یادآور شد: در این بخش از جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، نشست‌های خوانش نمایشنامه‌های« دیوار » به کارگردانی اشکان عاشوری از کرمان، «کوکوی کبوتران حرم » به کارگردانی نسا سلیمانی از خمینی شهر، « سعادت لرزان، مردمان تیره روز » با دو اجرا یکی به کارگردانی بهرام نوری از رشت و دیگری به کارگردانی مهدی کریمی از تبریز پذیرای علاقمندان خواهد بود.

گفتنی است پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان و با همکاری مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۲۱ تا ۲۹ آذرماه سال جاری در کاشان برگزار می‌شود

میترا این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت نمایش های پانزدهمین جشنواره تئاتر مهر کاشان آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید