تیوال کنسرت کوارتت «نیلز پتر مولوار»
S1 : 13:02:13
  پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶
  ۲۱:۰۰
 بها: ۷۰,۰۰۰ و ۶۰,۰۰۰ تومان


: نیلز پتر مولوار
: سهیل شایسته
: ساموئل روهرر
: ادیب قربانی

نیلز پتر مولوار نوازنده‌ی ترومپت و آهنگساز نروژی، موسیقی وی ترکیبی از چندین سبک مختلف از جمله، جز ، امبینت ، الکترونیک ، هاوس و ... می‌باشد که با هنر و ظرافتی خاص در هم آمیخته شده و فضایی عمیق و اثرگذار خلق کرده است.
مولوار در سال 1997 اولین آلبوم خود را با انتشارات ECM به نام Khmer منتشر کرد. این آلبوم با استقبال فوق العاده‌ای از جانب مخاطبان و رسانه‌ها مواجه شد. پس از انتشار این آلبوم بود که مولوار مورد توجه بسیاری از منتقدان، ناشران و اهالی موسیقی قرار گرفت و توانست شهرتی مثال زدنی کسب کند. با توجه به موفقیت‌هایی که این آلبوم به دست آورد، کمپانی ECM برای اولین بار در تاریخ خود اقدام به انتشار تک قطعه نمود و Khmer  اولین آلبومی بود که تک قطعه از آن منتشر شد.
از نکات بارز در مورد این نوازندهی نروژی اجراهای زنده‌ی او می‌باشد، اجراهای او تجربه‌ای منحصر به فرد و تاثیر گذار برای مخاطب می‌باشد.

ساموئل روهرر نوازنده‌ی درامز و سازهای کوبه‌ای اهل کشور سوییس، یکی از نوگراترین نوازنده‌های درامز در اروپا  می‌باشد. تسلط وی بر سبک‌های مختلف موسیقی و سلیقه‌ی منحصر به فرد او در کارهای شخصی‌اش او را به یکی از پیشتازان موسیقی جز معاصر تبدیل کرده است.
روهرر سابقه انتشار آلبوم با ناشرانی چون ECM ، Intakt ، HatHut و ... را دارد و همچنین خود صاحب انتشارات arjunamusic است.
ادیب قربانی لیسانس نوازندگی پیانو از دانشگاه هنر تهران و فوق لیسانس آهنگسازی از دانشگاه تهران، موسیقی را زیر نظر اساتیدی چون دلبر حکیم آوا، گورگی ساراجیان، ربکا آشوقیان، هوشیار خیام، امین هنرمند، شریف لطفی و علیرضا مشایخی آموخت.
وی در همکاری با آنسامبل آدیوس تجربه‌ی نوازندگی با ساکسیفونیست مطرح اروپایی انزو فاواتا و گیتاریست شناخته شده‌ی ایتالیایی مارچلوپگین را دارد و به همراه سهیل شایسته و انزو فاواتا "تریوی قصه گویان تهران" را تشکیل داده که از جمله فعالیت‌های این گروه می‌توان به دو اجرای موفق در بخش بین الملل جشنواره‌ی موسیقی فجر و ضبط آلبوم اشاره کرد. سبک آهنگسازی و تجربه همکاری‌های چند سال گذشته با نوازندگان صاحب سبک اروپایی، در دستیابی او به صدای شخصی‌اش تاثیر گذار بوده است.

سهیل شایسته نوازنده ویولن، سابقه نوازندگی در ارکستر فیلارمونیک و ارکستر مجلسی تهران را در کارنامه خود دارد. از فعالیت‌های وی می‌توان به:
همکاری با موزیسین و نوازنده نروژی نیلز پتر مولوار و ساموئل روهرر در کوارتت کانتینوم و اجرا در تهران و فستیوال موسیقی جز اسلو و ضبط آلبوم با این گروه.
همکاری با انزو فاواتا و مارچلو پگین در پروژه "شب قصه گویان" و همکاری با انزو فاواتا و ادیب قربانی در تریو تهران و اجرا در جشنواره موسیقی فجر و ضبط آلبوم با این تریو.
اجرا و ضبط آلبوم در تهران به همراه Jo Berger Myhre و Andreas Lonmo Knudsrod و ادیب قربانی در قالب کوارتت سبو اشاره کرد.


ردیف ۱ تا ۵: ۷۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۶ تا ۸: ۶۰.۰۰۰ تومان
سبک:
جز
شهر:
تهران

مکان

میدان آزادی، طبقه زیرین برج آزادی، مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تلفن:  ۶۶۰۰۶۴۱۲۱، ۶۶۰۶۴۱۲۲

ویدیوهای وابسته