آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال تئاتر | اخبار | در نخستین اجرا،‌ استقبال زنجانی‌ها از «فصل شیدایی»
S3 : 13:26:05 | com/org
در نخستین اجرا،‌ استقبال زنجانی‌ها از «فصل شیدایی» | عکس

نخستین شب از اجرای این نمایش چندرسانه‌ای و میدانی در زنجان شروع شد که در اولین اجرا، بیش از پنج هزارنفر مخاطب، به تماشای این اثر نشستند.
به گزارش روابط عمومی نمایش بزرگ «فصل شیدایی»، نخستین شب از اجرای این نمایش چندرسانه‌ای و میدانی در زنجان شروع شد که در اولین اجرا، بیش از پنج هزارنفر مخاطب، به تماشای این اثر نشستند.
بخش نمایشی شهدای غواص، که مرتبط با استان زنجان است، شور و حال خاصی به تماشاچیان این نمایش داد. کوچک و بزرگ بیننده‌ی این نمایش، با دیدن آنچه تا بحال درباره‌ی آن شنیده و این‌بار، از نزدیک آن را تماشا می‌کردند، برایشان جذاب و دلنشین بود.
«فصل شیدایی»، روایت‌هایی است از اتفاقات بزرگ تاریخی اسلام و مناسبت‌های ملی که همه درباره‌ی آن شنیده‌ایم اما شاید تا به-حال، آنها را از نزدیک دیده باشیم. آنچه پیش‌روی مخاطب قرار می‌گیرد، کلام، نور، صدا و تصویر است در قالبی شبیه‌سازی شده به واقعیت که باورپذیر و هنرمندانه اجرا می‌شود.
«آیت الله دولابی» نماینده‌ی مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری و همچنین «سردار کرمی»، فرمانده‌ی سپاه انصارالمهدی استان زنجان، از چهره¬هایی بودند که در کنار مردم حضور پیدا کرده و این نمایش را دیدند.
نماینده‌ی مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری، پس از تماشای «فصل شیدایی» گفت: «از همه‌ی عوامل «فصل شیدایی» تشکر می‌کنم و فکر می‌کنم مجموعه‌ی هنرهای موجود، برای اجرای یک هدف مقدس قرار گرفت و این کار، نمونه‌ای از هنر اسلامی است. اگر هنرمندان‌مان را به سمت انتقال این پیام سوق دهیم، کاری بزرگ انجام داده‌ایم.»
نمایش بزرگ میدانی «فصل شیدایی» از پنجم تا چهاردهم مردادماه به مدت ده شب، از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه در زنجان، انتهای کوی فرهنگ، جنب بازار روز (جمعه بازار) اجرا می‌شود.
«سعید اسماعیلی»، کارگردان و «رسالت بوذری»، نویسنده و راوی متون می‌باشد.
علاقمندان می‌توانند برای تهیه‌ی بلیت به پاتوق کتاب (به نشانی خیابان امام، جنب امامزاده سید ابراهیم)، فروشگاه محصولات ایرانی اسلامی منهاج (واقع در خیابان سعدی وسط) و مساجد و پایگاه‌های مقاومت بسیج سطح شهر مراجعه نمایند.
«مؤسسه مُهَنّا» با حمایت و همراهی «سازمان هنری رسانه‌ای اوج» و  «سپاه انصارالمهدی استان زنجان» به تهیه و تولید این اثر پرداخته‌اند.
علاقمندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه مهنا مراجعه نمایند.

۰۷ مرداد ۱۳۹۷