تیوال تئاتر | اخبار | مدیرکل هنرهای نمایشی از اقدامات همدان برای جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بازدید کرد
S3 : 03:16:32
مدیرکل هنرهای نمایشی از اقدامات همدان برای جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بازدید کرد | عکس

مهدی شفیعی مدیر کل هنرهای نمایشی از مراحل آماده سازی سالن های جشنواره و اقدامات دبیرخانه آن در شهر همدان بازدید کرد.

به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، روز چهارشنبه مدیر کل هنرهای نمایشی و جمعی از مسئولان تئاتر کشور به همراه دبیر و مدیران بخش‌های مختلف جشنواره با سفر به همدان با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مدیران کمیته‌های مختلف جشنواره دیدار کرده و در جریان اقدامات انجام شده برای برای برگزاری این رویداد بین‌المللی در استان همدان قرار گرفتند.
طی جلسات صبح، مهدی شفیعی و فاضل عبادی بر بهسازی و رفع کاستی های سالن‌های تئاتر شهر همدان، افزایش تبلیغات شهری، مشارکت نهاد های مختلف دولتی و خصوصی در برگزاری جشنواره، حضور و مشارکت هنرمندان تئاتر استان در کمیته های اجرایی جشنواره و... تاکید کردند.
در ادامه برنامه‌های این روز بازدید از تمامی سالن‌های تئاتر همدان و بررسی دقیق وضعیت سالن‌ها و اقدامات مورد نیاز برای رفع کاستی‌های هر سالن به طور مجزا بود. وضعیت سیستم‌های نور و صدا، اتاق‌های گریم و ظرفیت هر سالن ، صندلی‌ها ، تجهیزات و سیستم‌های بهداشتی، فضاهای موجود برای برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی، دبیرخانه جشنواره بیست و چهارم و امکانات مورد نیاز هر یک از کمیته‌های اجرایی، بررسی زیرساخت‌های موجود برای افزایش پلاتوهای تئاتری شهر همدان و جزئیات اسکان مهمانان جشنواره از جمله برنامه‌های این بازدید بود.
بعداز ظهر روز چهارشنبه نیز جلسه دیگری با حضور مدیران کمیته‌های اجرایی جشنواره برگزار شد که طی آن جزئیات برنامه‌های هر کمیته تشریح و نقطه نظرات دبیر جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان و مدیرکل هنرهای نمایشی در خصوص هر بخش بیان شد.
بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری مریم کاظمی از ۱۰ تا ۱۵ آذرماه در استان همدان برگزار می‌شود.

۰۲ آذر ۱۳۹۶

عکس‌های وابسته

مدیرکل هنرهای نمایشی از اقدامات همدان برای جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بازدید کرد | عکس مدیرکل هنرهای نمایشی از اقدامات همدان برای جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بازدید کرد | عکس مدیرکل هنرهای نمایشی از اقدامات همدان برای جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بازدید کرد | عکس مدیرکل هنرهای نمایشی از اقدامات همدان برای جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بازدید کرد | عکس مدیرکل هنرهای نمایشی از اقدامات همدان برای جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بازدید کرد | عکس مدیرکل هنرهای نمایشی از اقدامات همدان برای جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بازدید کرد | عکس