تیوال تئاتر | اخبار | بلیت های ۲ رو نخست نمایش "هملت تهران ۲۰۱۷" در پیش فروش تمام شد.
S3 : 18:50:19
نمایش هملت، تهران ۲۰۱۷ | بلیت های ۲ رو نخست نمایش

بلیت های ۲ روز نخست نمایش "هملت تهران ۲۰۱۷" به نویسندگی و کارگردانی کیومرث مرادی که از ۲۸ خردادماه در تماشاخانه تازه تاسیس شهرزاد بروی صحنه خواهد رفت در پیش‌فروش به پایان رسید.

 به همین منظور پیش فروش بلیت روزهای جدید (سه شنبه ۳۰ خرداد و چهارشنبه ۳۱ خرداد) زودتر از زمان مقرر در سایت تیوال فراهم شد.

به گزارش مشاور رسانه ای نمایش،  "هملت تهران ۲۰۱۷" به نویسندگی، طراحی و کارگردانی کیومرث مرادی از یکشنبه، ۲۸ خردادماه ساعت ۲۱ در تماشاخانه تازه تاسیس شهرزاد بروی صحنه می رود.

سینا ساعى، زهرا بهروزمنش، آرمیتا فروزنده، محیا صدرزاده، دریا خلیلی، پانته‌آ قدیریان، دلنیا قادرپور، فرهاد رادمان، میلاد معیّری، محمد مسگری، سلمان صالحی، رضا داوودوندی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

 این نمایش حاصل تمرین گروهی از فارغ التحصیلان موسسه فرهنگی هنری کارنامه به همراه تعدادی از بازیگران حرفه‌ای و جوان تئاتر است که نگاهی متفاوت و مدرن به متن "هملت" اثر شکسپیر دارد و داستان عاشقانه افلیا و هملت را دنبال می‌کند.

"هملت، تهران ٢٠١٧" اولین نمایشی است  که در سالن شماره یک پردیس تئاتر شهرزاد اجرا خواهد داشت و قیمت بلیت این نمایش بر اساس ردیف صندلی ها متفاوت است.

برای اطلاعات بیشتر و خرید بلیت به برگه نمایش «هملت، تهران ٢٠١٧» مراجعه کنید.

 

درباره نمایش هملت، تهران ۲۰۱۷
۲۲ خرداد ۱۳۹۶