کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال تئاتر | اخبار | نمایش «کبوتری ناگهان» به روی صحنه پلاتوی اجرا تئاتر شهر می رود
S3 : 09:05:36 | com/org
نمایش «کبوتری ناگهان» به روی صحنه  پلاتوی اجرا تئاتر شهر می رود | عکس

نمایش «کبوتری ناگهان» به  نویسندگی«محمد چرمشیر» و کارگردانی «غلامرضا عربی» و با حضور ۸ بازیگر نابینا از ۲۳ مهرماه به روی صحنه پلاتوی اجرای تئاتر شهر می رود.
به گزارش مشاور رسانه نمایش، نمایش «کبوتری ناگهان» به نویسندگی «محمد چرمشیر» و کارگردانی «غلامرضا عربی» و با حضور ۸ بازیگر نابینا از ۲۳ مهرماه ساعت ۲۰ مصادف با روز جهانی عصای سفید و نابینایان به روی صحنه پلاتوی اجرای تئاتر شهر می رود.
«کبوتری ناگهان» روایت حال و روز زنان اندرونی در خانه‌ای قجری است، خانم خانه به نام نزهت‌جهان نمی‌تواند برای فروغ حشام فرزندی به دنیا بیاورد. از این رو شوهرش زن دیگری به نام صنم  اختیار کرده و دده‌های خانه درصدد این هستند که این مسئله را به او به یک طریقی بگویند و....

ندا سلیمانی، مریم دیهیم بخت، شیما شوری، معصومه عطائی، زهره مسعودی، حمید رضا کیانی خواه، زهره سادات میرشفیعیان و معصومه رزم آهنگ بازیگران این نمایش هستند.
جوادمرآتی (‌طراح صحنه، لباس، آکسسوار، ماسک و نور)، نسترن حسین (دستیار اول کارگردان و برنامه ریز)، (شیوا آریایی) دستیار دوم کارگردان، دکتر محمدمحمدپور (روانشناس)، جواد مرآتی، نسترن حسین، غلامرضا عربی (ساخت ماسک) ،دکوراسیون ناوک، غلامرضا عربی، حمید رحیمی نیا (ساخت دکور)، سهیلا یافتیان، سمیه مسعودی، مریم دیهیم بخت، اعظم سلیمانی (دوخت لباس)، مهرپادزحمتکش (کمانچه و تمبک)، نویدنوبخت(آواز، سنتور، تمبک، ساخت و تنظیم ملودی)، نسترن حسین (تنبورین، ساز باران و آواز)، فاطمه عبدالرحیمی (طراح پوستر و بروشور)، مینا قانع،مجتبی بروشکی (عکاس)،  علیرضا عباسی (مدیر روابط عمومی) و الهه حاجی زاده (مشاور رسانه) دیگر  عوامل این نمایش است.

لازم به اشاره است که نمایش نمایش «کبوتری ناگهان» به نویسندگی «محمد چرمشیر» و کارگردانی «غلامرضا عربی» از ۲۳ مهرماه ساعت ۲۰ در پلاتوی اجرای تئاتر شهر به روی صحنه می‌رود. علاقمندان برای تماشای این نمایش و خرید بلیت می توانند به سایت تیوال یا گیشه تئاتر شهر مراجعه نمایند.

۲۰ مهر ۱۳۹۸