تیوال تئاتر | اخبار | نمایش های «مشق شب» و «میمون» در مرکز تئاتر مولوی
S3 : 18:14:42
نمایش های «مشق شب» و «میمون» در مرکز تئاتر مولوی | عکس

به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی تئاتر مولوی نمایش های «مشق شب» و «میمون» از تولیدات اخیر دانشگاهی در تئاتر مولوی میزبان مخاطبان خود خواهند بود.

نمایش  «مشق شب» به نویسندگی و کارگردانی امیر نجفی از ۲۵ شهریورماه تا ۲۲مهرماه ساعت ۱۹ در سالن اصلی تئاتر مولوی و همچنین نمایش «میمون» به نویسندگی و کارگردانی وحید رهجوی و حسین ملکی  از ۲۴ شهریورماه تا ۱۰ مهرماه ساعت ۲۰ در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی به روی صحنه می رود.

بر اساس این گزارش در نمایش «مشق شب» بازیگران همچون رضا محمدخانی، نیکان راست‌قلم، علیرضا حق‌پرست، سمیرا نجاری، علی چاقوچی، یگانه رجبی، برسام نوری به ایفای نقش می پردازند.
از دیگر عوامل این نمایش نیز می توان به سارا بهرامی، مهدی اسدی (گروه کارگردانی)، پوریا اخوان (طراح صحنه)، محمدرضا رحمتی (طراح نور)، امیر نجفی (طراح لباس)، مهدی آشنا (عکاس)، طراح پوستر و گرافیک ( حامد رسول آبادی)، اشاره کرد.

همچنین در نمایش «میمون» بهنام حسن پور به عنوان بازیگر به ایفای نفش می پردازد و از دیگر عوامل این نمایش می توان به عارفه هوشیدری (دستیار کارگردان و برنامه ریز)، ریحانه گنجی، آذین امیری (روابط عمومی و تبلیغات مجازی و محیطی)، علی رحمانی (آهنگساز)، ج. شکرزاده (گرافیست)، آتوسا امینی، محمد غلامی (عکاس)  اشاره کرد

 علاقمندان می توانند برای دیدن نمایش ها همه روزه -به جز شنبه ها- به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به نشانی خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

۲۰ شهریور ۱۳۹۸