آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال تئاتر | اخبار | مهلت ارسال آثار جایزه بزرگ سرو تا ۲۵ اسفندماه تمدید شد.
S3 : 00:02:01 | com/org
مهلت ارسال آثار جایزه بزرگ سرو تا ۲۵ اسفندماه تمدید شد. | عکس

به گزارش روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس جواد تمدنی مدیر روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس با اعلام این خبرگفت: با توجه به استقبال گسترده گروه های نمایشی  سراسر کشور و درخواست هنرمندان تئاتر مقاومت از اقصی نقاط ایران اسلامی برای تمدید مهلت ارسال آثار، زمان دریافت اطلاعات آثار مربوط به جایزه بزرگ سرو تا ۲۵ اسفندماه سال جاری تمدید شد.

تمدنی افزود: تا کنون آثار بسیاری از کلیه استان های کشور از هنرمندان و جامعه شریف و فرهیخته تئاتر مقاومت به انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس رسیده است و با در نظر گرفتن شرایط روز کشور و استقبال هنرمندان و نیز نظر مساعد شورای سیاستگذاری این زمان را تا ۲۵ ماه جاری تمدید کنیم.

وی درادامه اضافه کرد: تاکنون علاوه بر تماشاخانه های خصوصی و دولتی،نهادها و سازمان های مرتبط همچون سازمان بسیج هنرمندان کشور،حوزه هنری،بنیادحفظ آثارونشرارزش های دفاع مقدس،سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و انجمن های نمایشی سراسر کشور آثار منتخب خود را به صورت سازمانی به دبیرخانه ارسال نموده اند و علاوه براین نیز هنرمندان و گروه های نمایشی نیز می توانند با تکمیل فرم درخواستی در این رویداد بزرگ فرهنگی و هنری مشارکت کنند.

 

مدیر روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس افزود: برای سهولت کار دوستان در سراسر کشور علاوه بر راه های ارتباطی اعلام شده، رایانامهsarvprize1398@gmail.com نیز در دسترس عموم قرار داده شده تا اطلاعات مربوط به آثار به اجرا در آمده با موضوعات انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت از ابتدای سال ۱۳۹۸ تا کنون ارسال گردد.

وی همچنین اضافه کرد: کلیه گروه های نمایشی اعم از صحنه ای و خیابانی نیز می توانند تا ۲۵ اسفندماه از طریق رایانامه مذکور و واتس آپ ۰۹۳۵۶۱۰۶۱۴۴ اطلاعات درخواستی را به دبیرخانه ارسال نمایند.

نخستین دوره جایزه بزرگ سرو با هدف تجلیل و تقدیر از آثار برگزیده تئاتر مقاومت کشور و همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی در فروردین ماه سال ۹۹ و به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار خواهد شد.

۲۰ اسفند ۱۳۹۸