آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال گردشگری | اخبار | سفر به لوکیشن فیلم‌ها
S3 : 17:12:47 | com/org
سفر به لوکیشن فیلم‌ها | عکس

یک زوج جوان که عاشق سفر هستند ۶ سال پیش تصمیم گرفتند که لوکیشن فیلمها و سریالهای معروف را پیدا کرده و همان صحنه‌ها را بازسازی کنند...

Forrest Gump / Monument Valley, USA

 

آن‌ها از شروع ایده‌شان این‌طور می‌گویند: «ما بسیار به جهانگردی و دیدن نقاط مختلف جهان علاقه‌مندیم و به دنبال مقصدهای جذاب برای سفر بودیم که این ایده به ذهنمان رسید که به لوکیشن فیلم‌ها سریال‌ها سفر کنیم و تا جایی که میتونیم اون صحنه رو بازسازی کنیم. وقتی اولین عکس رو گرفتیم مطمئن شدیم که این ایده خوبی برای سرگرمی و سفر است.»

Lord Of The Rings / Mount Sunday, New Zealand

 

این زوج از سال ۲۰۱۸ تصمیم گرفته‌اند که عکس‌های خود را در اینستاگرام و فضای مجازی هم منتشر کنند. آن‌ها در مورد بازسازی صحنه و پیدا کردن مکان‌ها می‌گویند: «ما باید برای هرعکسی لباس مناسب پیدا کنیم و معمولاً اول از دوستان و خانواده خود می‌پرسیم که آیا لباس‌های مشابه چیزی که می‌خواهیم دارند؟ در غیر این صورت باید لباس‌ها را بخریم.

 

Outlander / Falkland, Scotland

 

ما باید مکان‌های دقیق را پیدا کنیم که این کار اغلب سخت است چرا که فضاهای طبیعی و شهرها ممکن است در طول سال تغییر کرده باشند. بعد از پیدا کردن محل دقیق، وقتی به این مکان‌ها می‌رسیم ، معمولاً مشکلاتی داریم مثلاً وقتی به خورشید و هوای آفتابی احتیاج داریم، بارانی است، وقتی نیاز به فضای خلوت برای عکس گرفتن داریم، شلوغ باشد یا وقتی مجبوریم شلوارک بپوشیم هوا بسیار سرد باشد.

Star Wars / Lake Como, Italy 

ما همیشه بعد از این بازسازی حال بسیار خوبی داریم و از دیدن و مقایسه عکس‌ها لذت می‌بریم. اغلب از ما سؤال می‌کنند که چرا این کار را انجام می‌دهیم. جواب آسان است: بسیار سرگرم‌کننده است!» این زوج عکس‌های خود را با نام Secret Famous Places منتشر می‌کنند.

Game Of Thrones / Gaztelugatxe, Spai

 

La La Land / Los Angeles, USA

 

 

James Bond / Glen Etive, Scotland

 

 

۱۸ خرداد ۱۳۹۹