آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال تئاتر | اخبار | فعالان تئاتر به افزایش روحیه مردم کمک می‌کنند
S3 : 02:11:12 | com/org
فعالان تئاتر به افزایش روحیه مردم کمک می‌کنند | عکس

رئیس انجمن نمایشگران خیابانی خانه تئاتر گفت: خوشبختانه امروزه نمایشگران تئاترهای خیابانی در نقاط مختلف کشور فعالیت می‌کنند و دیده می‌شوند.

برنامه پرده آخر با موضوع تئاتر خیابانی، در ارتباط تلفنی با شهاب راحله (رئیس انجمن نمایشگران خیابانی خانه تئاتر) از شبکه رادیویی گفت و گو روی آنتن رفت.
شهاب راحله در گفتگوی تلفنی با برنامه «پرده آخر» گفت: ما در سال‌های اخیر برای بهبود وضعیت تئاتر در کشور با افراد و نهادهای مختلفی نامه‌نگاری و صحبت کرده‌ایم.
وی افزود: چند ماه پیش در جلسه‌ای با یکی از مدیران شورای شهر اسلامی از وضعیت بد معیشتی فعالان تئاتر صحبت کردم و در پاسخ شنیدم که سطح مدیریتی شورای شهر هنوز درگیر بحث معیشت مردم است و به تقویت تئاتر نیاز ندارد.

رئیس انجمن نمایشگران خیابانی خانه تئاتر اضافه کرد: فعالان تئاتر همواره در مسائل و مشکلات مردم شریک هستند و در حوادثی مانند سیل و زلزله و غیره بعد از هلال احمر در محل‌های حضور پیدا می‌کنند و به افزایش روحیه مردم کمک می‌کنند.
وی ادامه داد: ‌ انجمن نمایشگران خیابانی خانه تئاتر در کنار دفتر تخصصی تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی، به سمت همه نهادها و دوستان دست همیاری می‌فرستد.

شهاب راحله افزود: خوشبختانه امروزه نمایشگران تئاترهای خیابانی در نقاط مختلف کشور فعالیت می‌کنند و دیده می‌شوند.

منبع: سایت رادیو گفتگو

۲۹ شهریور ۱۳۹۹