آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال تئاتر | اخبار | افتتاح نمایش او شمال من جنوب من، شرق و غرب من بود
S3 : 00:39:15 | com/org
نمایش او شمال من، جنوب من، شرق و غرب من بود |  افتتاح نمایش او شمال من جنوب من، شرق و غرب من بود | عکس
 آیدین آغداشلو، نقاش معاصر کشور نمایش «او شمال من، جنوب من، شرق وغرب من بود» به کارگردانی محمد ولیزادگان را افتتاح کرد.
به گزارش مشاور رسانه ای این پروژه، نمایش «او شمال من، جنوب من، شرق وغرب من بود» عنوان تازه ترین اثر محمد ولیزادگان و سجاد افشاریان است که در این میان افشاریان در مقام نویسنده این نمایش ظاهر شده است.
شب گذشته، ششم دی ماه و در نخستین شب اجرای این نمایش، آیدین آغداشلو هنرمند پیشگام در عرصه  هنر نقاشی به تماشای این اثر هنری نشست و روبان این مراسم با دستان این نقاش و پژوهشگر معاصرگشوده شد.
در ابتدای مراسم و قبل از اجرای نمایش سجاد افشاریان، طی سخنانی گفت: شب اول و آخر هر نمایشى، شب ویژه اى به حساب مى‌آید، شب اول همانند لحظه هیجان انگیزى است که انسان مى‌خواهد چهره فرزند متولد شده اش را ببیند و شب آخر مثل زمانى که آن کودک بزرگ شده و او را  براى همیشه تحویل خانه سالمندان مى دهد.
وی در ادامه عنوان کرد: امشب براى همه ما اجراى ویژه ای شد، این نمایش با دستان آیدین آغداشلو افتتاح شد، مردى که همواره شعرهاى بسیارى در چشم هایش دارد. امشب براى محمد ولیزادگان هم شب ویژه ای است، چون کارگردان حرفه ای در عرصه تئاتر متولد شد.
بعد از اجرای نمایش که با استقبال گسترده مخاطبان مواجه شد، مراسم «چتر باران» که از آیین مرسوم تماشاخانه باران است، برگزار شد و آیدین آغداشلو، سجاد افشاریان و محمد ولیزادگان زیر ای چتر قرار گرفتند و عکس یادگاری انداختند.
این اثر نمایشی هر روز، ساعت ۱۸:۳۰در تماشاخانه باران روی صحنه می‌رود.
عامر مسافر، مهدی حسینی نیا ، بیتا معیریان ، سوگل خلیق بازیگران اصلی این تئاتر هستند.
لیست عوامل اصلی این پروژه عبارتند از: نویسنده و تهیه کننده: سجاد افشاریان،  طراح وکارگردان: محمد ولیزادگان، طراح حرکت: پروین هادی نیا، گرافیست: بهراد جوانبخت، طراح نور: علیرضا حبیبی، مدیر اجرایی پروژه: مهدی بوسلیک، صدابردار: روزبه کمالی،  دستیار کارگردان و برنامه ریز: مهسا عظیمی، دستیار دوم کارگردان: علی ایزدی، ویدیو پروجکشن: محمد ولیزادگان ، مهرداد متجلی، منشی صحنه: ساره سرلک، مشاور و اجرای صحنه: آرمان خسروی، عکاس: ریحانه طراوتی و مشاور رسانه ای و تبلیغات: سام بهشتی.

۰۷ دی ۱۳۹۴