تیوال سینما | اخبار | سایت رسمی فیلم «شیار 143» در آستانه اکران این فیلم سینمایی رونمایی شد
S3 : 01:02:43
فیلم شیار ۱۴۳ | سایت رسمی فیلم «شیار 143» در آستانه اکران این فیلم سینمایی رونمایی شد | عکس
سایت رسمی فیلم«شیار 143»به منظور اطلاع رسانی به مخاطبان و آگاهی بخشی از اخبار و رویدادها، عکس ها، آنونس های فیلم و ... «شیار 143» رونمایی شد.
سایت این فیلم سینمایی با طرحی از ابراهیم عرفانی، شامل بخش های مختلف چون نمایش پلان هایی از فیلم سینمایی «شیار 143»، اخبار و رویدادها، عکس‌ها ، نظرات و یک بخش ویژه با عنوان «همراه مادر» است.
ابراهیم عرفانی طراح سایت فیلم سینمایی «شیار 143» در توضیح بخش‌های مختلف آن گفت: یکی از ویژگی‌های این سایت دسترسی آسان است و همچنین مراجعه کنندگان این امکان را دارند که پلان‌های مختلف این فیلم سینمایی را از طریق سایت تماشا کنند.

وی درباره طراحی بخشی با عنوان «همراه مادر» گفت: یکی از ایده‌های جالب در طراحی سایت «شیار 143» اختصاص بخشی به عنوان «همراه مادر» است که متناسب با موضوع این فیلم سینمایی که درباره مادران شهدا است، شکل گرفته است.
عرفانی در پایان عنوان کرد: علاقمندان به این فیلم سینمایی می توانند همراه با مادر خود عکسی به یادگار بگیرند و برای نمایش در اختیار سایت فیلم سینمایی «شیار 143» قرار دهند.

سایت فیلم «شیار 143» به آدرس www.shiyar143.com در دسترس است.

«شیار 143» به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی و ابوذر پورمحمدی ساخه شده است و به عنوان فیلم تحسین شده تماشاگران سینمای ایران در سی و دومین جشنواره فیلم فجر معرفی شد و قرار است از نیمه آبان در سراسر کشور اکران شود.

این فیلم درباره مادری است که پسرش به جبهه رفته و سال هاست که این مادر چشم به راه پسر جوانش است تا اینکه ...
مریلا زارعی، مهران احمدی، جواد عزتی، گلاره عباسی، یداله شادمانی، حسام بیگدلو و ... از جمله بازیگران این اثر هستند.
منبع: ایسنا
درباره فیلم شیار ۱۴۳
۰۵ آبان ۱۳۹۳