آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال سینما | اخبار | بیانیه دبیر دومین جشنواره ملی سینمایش
S3 : 20:21:01 | com/org
بیانیه دبیر دومین جشنواره ملی سینمایش | عکس

جشنواره ملی آنلاین وسکه عرصه همکاری مشترک موسسه وسکه و جمعی از هنرمندان فرهیخته با هنرمندان سراسر کشور است و این همکاری و همیاری دیدنی و مثال زدنی است.
جشنواره ملی آنلاین وسکه به منظور پشتیبانی از پویش در خانه بمانیم شروع به فعالیت نموده و با افتخار اعلام می‌نماید که نخستین جشنواره این موسسه با نام آوای وسکه با پذیرش و بررسی بیش از هزار و صد اثر در دوران قرنطینه و معرفی هفده هنرمند برگزیده به کار خود پایان داد تا پرونده دومین جشنواره با رویکرد‌های ملی را به روی هنرمندان بگشاید.
"سینمایش" دومین جشنواره ملی هنری وسکه در دو بخش حرفه‌ای برگزار می شود.
بخش نخست با موضوعاتی مانند فیلم کوتاه، فیلمنامه، تئاتر، نمایشنامه، تقلید صدا و استندآپ و بخش دوم شامل استعدادیابی بازیگری طی انتشار فراخوانی از تاریخ بیست فروردین ١٣٩٩ فعالیت خود را آغار نموده است.
لازم به ذکر است تنها آثار بخش استعداد یابی بازیگری باید در خانه ضبط شود و آثار بخش نخست این جشنواره می توانند شامل آثاری باشند که قبلا خلق شده اند، و هیچگونه محدودیتی ندارند.
با توجه به پیش بینی های انجام شده و به دلیل استقبال فراوان از جشنواره اول و به منظور سهولت کار داوران از شرکت کنندگان خواسته شده است کلیه آثار خود را از طریق سه نسخه لوح فشرده به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
جشنواره ملی هنری سینمایش وسکه امید دارد با حمایت از برگزیدگان و آثار فاخر این عزیزان بتواند قدم کوچکی برای هموطنان در دوران قرنطینه بردارد و ان شاالله هرچه سریعتر شاهد قطع زنجیره کرونا و نابودی این ویروس مهلک باشیم.
علاقه مندان می توانند هرچه سریعتر آثار خود تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
دکتر میترا تقی نژاد
دبیر دومین جشنواره ملی هنری سینمایش وسکه

۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹