تیوال تئاتر | اخبار | بازگشت محمود بصیری به صحنه بعد از دوازده سال
S1 : 03:49:43
نمایش بنگاه تئاترال |  بازگشت محمود بصیری به صحنه بعد از دوازده سال  | عکس

به گزارش روابط عمومی گروه تأتر حرکت، نمایش "بنگاه تئاترال" نوشته علی نصیریان قرار است از هفته دوم تیرماه به کارگردانی هادی مرزبان در تالار سنگلج به صحنه برود. بنابراین گزارش چند تن از هنرمندان پیشکسوت نیز به دعوت هادی مرزبان به گروه بازیگران این نمایش پیوسته‌اند.
“محمود بصیری” از بازیگران محبوب که مردم او را با بازی در نقش‌های خاطره‌انگیزی چون سریال "آرایشگاه زیبا"، سریال "هزاردستان" و آثار سینمایی چون "مادر" و "سوته دلان" به یاد دارند، که بنا به دلایلی بیش از دوازده سال از عرصه بازیگری دورمانده بود با حضور در این نمایش بار دیگر به صحنه باز می‌گردد. بنگاه تئاترال یک نمایش کمدی ایرانی در قالب تخته حوضی است که با شیوه خاص اجرایی هادی مرزبان و با بهره‌گیری از موسیقی زنده اجرا می‌شود.
در این نمایش بازیگرانی چون: ایرج راد، سعید امیرسلیمانی، فرزانه کابلی، امین زندگانی، میرطاهر مظلومی، محمود بصیری، داود فتحعلی بیگی، علی فتحعلی و نیز سامان تیرانداز، آیه قبادیان، مجید غفاری، فائقه شلالوند و جمعی از هنرجویان تئاتر ایفای نقش می‌کنند. محمد حشمتی خواننده، علی المعی آهنگساز، فرزانه کابلی طراح حرکت، رضا مهدی زاده طراح صحنه، صدف شجاعی طراح لباس، امیر ترحمی طراح نور، محمد وفایی طراح گرافیک و مدیر روابط عمومی، امیر کوروش اعرابی عکاس نمایش هستند. دستیار کارگردان مهری آسایش و منشی صحنه اکرم حاج حسینی در گروه کارگردانی همکاری می‌کنند.

درباره نمایش بنگاه تئاترال
۲۰ خرداد ۱۳۹۶

عکس‌های وابسته

نمایش بنگاه تئاترال |  بازگشت محمود بصیری به صحنه بعد از دوازده سال  | عکس