کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال تئاتر | اخبار | سوختگی شدید بازیگر فیلم ترومای سرخ در «آشویتس زنان»
S3 : 17:05:50 | com/org
نمایش آشویتس زنان | سوختگی شدید بازیگر فیلم ترومای سرخ در «آشویتس زنان» | عکس

به گزارش روابط عمومی گروه، یگانه رجبی بازیگر سینما و تئاتر که سال گذشته با فیلم «ترومای سرخ» در جشنواره فیلم فجر حاضرشده بود برای بازی به نمایش «آشویتس زنان» پیوست.

رجبی سال گذشته اولین تجربه جدی و موفق سینمایی خود را در فیلم «ترومای سرخ» ساخته اسماعیل میهن‌دوست پشت سر گذاشت. وی در پروژه غمنامه فریدون نیز همکاری داشته و در کنار این فعالیت‌ها به‌طور جدی تئاتر را دنبال می‌کند.
در نمایش «آشویتس زنان» رجبی نقش یک دختر لهستانی را ایفا کرده که در جریان جنگ جهانی دوم اسیر جنگ شده و خانواده‌اش را از دست می‌دهد. «آشویتس زنان» روایت سه گانه زنان درگیر جنگ جهانی دوم است که هرکدام به دلایلی که منشأ مشترک دارد به کام مرگ کشیده می‌شوند. رجبی پیش‌ازاین در آثار نمایشی همچون «بوفالوی امریکایی» و «خاطره‌ای نداشتم حتی اگر هزار سالم بود» به ایفای نقش پرداخته است.
علاوه بر یگانه رجبی، امیر شمس، شهرزاد محمودی و یاسمن میرزایی در این نمایش به ایفای نقش پرداخته و رها حاجی‌زینل علاوه بر بازیگردانی طراحی موسیقی نمایش را بر عهده خواهد داشت.

نمایش «آشویتس زنان» به نویسندگی و کارگردانی علی صفری از ۱۳ شهریورماه ساعت ۱۹ به مدت پانزده شب در خانه نمایش دا روی صحنه خواهد رفت.

درباره نمایش آشویتس زنان
۰۵ شهریور ۱۳۹۶