برای پیش‌گیری از شیوع بیشتر ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها تا پایان هفته یعنی آدینه ۹ اسفندماه تعطیل است. اطلاعات بیشتر
تیوال تئاتر | اخبار | نمایش «زایش» بر صحنه مرکز تئاتر مولوی
S3 : 02:14:49
نمایش زایش | نمایش «زایش» بر صحنه مرکز تئاتر مولوی | عکس

به گزارش روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، نمایش «زایش» به نویسندگی و کارگردانی امیر مهدی غرشی، از روز پنج شنبه ۱۵ فروردین ماه در ساعت ۱۹ در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی به صحنه خواهد رفت.

گفتنی ست در این نمایش محمدرضا آبادی و مصطفی عطری به ایفای نقش می پردازند.

همچنین هانیه مهدی خانی (منشی صحنه)، علی داوودی (طراح صحنه و نور)، سعید حمیدیان (دستیار و برنامه ریز)، محمد هداوند (گرافیست)، مهران عشریه (روابط عمومی)، ندا کاوندی (تبلیغات مجازی) و افرا شهباززاده (عکاس) در این نمایش به همکاری می پردازند.

در خلاصه نمایش این اثر آمده: محمد و مصطفی در اینستاگرام می‌چرخند و حرف می‌زنند. آنها متوجه اتفاق عجیبی در موبایل‌شان می‌شوند و ...

همچنین نمایشنامه ی این نمایش برگزیده پنجمین جشنواره نمایشنامه خوانی مرکز تئاتر مولوی و کاندید بهترین نمایشنامه از هجدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی بوده است.

علاقه‌مندان برای دیدن نمایش «زایش» که تا ۲ اردیبهشت ماه هر روز –به جز شنبه ها- در ساعت ۱۹ به صحنه می‌رود، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

درباره نمایش زایش
۱۷ فروردین ۱۳۹۸