آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال گردش یک سفر یک کتاب |همراه با منصور ضابطیان در گیلان|
S3 : 07:28:19 | com/org
امکان خرید پایان یافته
پنجشنبه ۱۳ تا ۱۴ تیر ۱۳۹۸
بها: ۴۹۵,۰۰۰ تومان

برگزارکننده: تیوال

|یک سفر یک کتاب|
سفری دو روزه به گیلان
شب‌مانی در اقامتگاه بومگردی
و مرور کتاب «موآ» (سفرنامه و عکس‌های ویتنام) با همراهی منصور ضابطیان

خدمات: وسیله نقلیه توریستی، یک شب اقامت در خانه بومگردی، یک وعده صبحانه، یک وعده ناهار، یک وعده شام، میان‌وعده، بیمه و راهنما

ساعت حرکت: ۱۳:۰۰
ساعت برگشت: ۲۳:۰۰ (در صورت نبود ترافیک غیرعادی) 
مکان حرکت: میدان ونک

اطلاعات بیشتر:
۰۹۱۰۸۵۷۸۷۵۵


کتاب و کتاب‌خوانی همیشه پناهی برای اهل مطالعه است تا از هیاهوی زندگی دور شوند و دمی را در دنیای متفاوت داستان‌ها و تحلیل‌ها بگذرانند.
این روزها که همه اخبار و مطالب، خلاصه شده و در فضای مجازی است باز هم چیزی از جذابیت کتاب‌ها کم نشده، مخصوصا لذت مطالعه کتاب‌های کاغذی!
حال وقتی کتاب‌خوانی با هیجان سفر همراه شود، لذتی دو چندان دارد. 

در سری برنامه‌های یک سفر یک کتاب قصد داریم دوستان علاقه‌مند به کتاب و سفر را گرد هم آوریم تا خاطرات شیرین و هیجان‌انگیزی باهم بسازیم و از معاشرت و هم‌صحبتی با نویسنده و یا مترجم کتاب و همچنین دوستان همراه، لذت ببریم.


برنامه سفر
در این سفر به اطراف رشت زیبا (شهر باران) می‌رویم تا شاید تداعی‌گر اقلیم سرسبز و بارانیِ ویتنام باشد.
حرکت ما از تهران ساعت ۱۳ است که حدود عصر به اقامتگاه بومگردی در اطراف رشت می‌رسیم، بعد از استراحتی کوتاه به گپ و گفت پیرامون کتاب «موآ» می‌نشینیم.
شب بعد از صرف شام، دور آتش نشسته و تا پاسی از شب به گفتگو ادامه می‌دهیم. صبح جمعه صبحانه را میل نموده و گشتی در منطقه می‌زنیم، سپس به صرف ناهار می‌پردازیم و بعد از استراحتی کوتاه و ثبت خاطرات به صورت تصویری یا متنی بعدازظهر به سمت تهران برمی‌گردیم.

نکات مهم:
- برای بهره‌مندی و مشارکت بیشتر لطفا قبل از سفر، کتاب را مطالعه نمایید.
- اقامت به صورت گروهی خواهد بود و امکان بهره‌مندی از فضای اختصاصی وجود نخواهد داشت.
- لطفا تا حد ممکن از آوردن ظروف یکبارمصرف خودداری کنید.


درباره کتاب
ششمین سفرنامه منصور ضابطیان
«اینکه ویتنام را برای سفر انتخاب کردم شاید به خاطر رازآلودگی‌اش بود. چیزی درباره‌اش نمی‌دانستم و به نظرم سرزمین بکر و جذابی می‌آمد. پس یک روز نشستم پای اینترنت و شرایط گرفتن ویزا، کامنت‌های آدم‌هایی که به ویتنام رفته بودند، شرایط پروازها و غیره را بررسی کردم. مشتاق‌تر شدم. به نظرم باید ویتنام را می‌دیدم و خوانندگان کتاب‌هایم را با آنجا آشنا می‌کردم. پس رفتم....
نام ویتنام برای نسل پیشین ما یادآور جنگی است که از آن شنیده‌ایم، اما کمتر می‌دانیم چه آغاز و انجامی داشته است. برای نسل ما که خود در جنگ بزرگ شد، نام ویتنام یادآور نام برنج‌های کوپنی‌ای بود که با شیوه پخت ایرانی به بدترین شکل ممکن تبدیل می‌شد. شاید بچه‌های امروز اسم ویتنام را بیشتر روی برندهای کفش و لباس دیده باشند... به همین دلیل بعید می‌دانم کسی از ما جلوه‌ای از هنر و فرهنگ ویتنام را به خاطر داشته باشد یا چیزی غیر از اینها بداند!»

خرید کتاب از شهرکتاب‌آنلاین

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
من در این سفر شرکت کردم
عااااااالی بود بدون نقص .
اول سفر با آقای ظابطیان که اصلا نگم چقدر شیرین و دلچسب بود
4نفر راهنمای مهربان و همراه و عالی خانم نصیری ، آقای مهدوی ، سپیده بانو و آقای پیمان
پذیرایی دلچسب با غذای محلی و خانه محلی در مکانی دنج و خارج از هیاهو
امیدوارم بتونم بازهم در کنار این گروه قرار بگیرم
همه چیز عالی بود. تشکر ویژه از گروه تیوال که این سفر عالی رو تدارک دیدند. نیکای مهربون و سپیده عزیز و همینطور آقا امین و آقا پیمان که هماهنگی و نظم فوق العاده شون باعث شد که سفر دلچسبی رو تجربه کنیم. حضور آقای ضابطیان هم که لذت این سفر رو دو چندان کرد. مرسی از همگی و امیدوارم بتونم باز هم این تجربه زیبارو با گروه حرفه ای تیوال داشته باشم.
امیر مسعود و شیرین اشرفی این را خواندند
نیکا نصیری، نازنین، پارسا یزدی و نوشین پاکدل این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
من اولین بارم بود که با تیوال سفر کردم. واقعا سفر خوبی بود و تجربه سفر متفاوتی رو با حضور آقای ضابطیان عزیز داشتیم. تدارکات برنامه که بی نقص بود و تدارکات و پذیرایی ها هم عالی بود (مخصوصا غذاهای محلی که بوم گردی سرو کرد عالی بود). امیدوارم بتونم سفرهای بعدی هم با گروه و بچه های گل تیوال همراه باشم.
با سلام، من این تور رو شرکت کردم، اولین تجربه من با تورهای گردشگری تیوال بود و بنظرم خیلی خوب بود و خیلی خوش گذشت، همسفرای خوبی داشتیم و بخصوص در معیت آقای ضابطیان و کتابخوانی موآ که خیلی عالی بود. تیوالی‌های عزیز نیکا جان، سپیده جان و آقای امین گرامی و آقای پیمان گرامی، بسیار همراه بودن و خیلی هم خوش‌اخلاق. اولین تجربه من در اقامتگاه بوم‌گردی هم بود که تجربه لذتبخش و جالبی بود بخصوص از ساناز خانم که توی اقامتگاه خیلی زحمت کشیدن و آقای یدالهی هم سپاسگزارم. خدا قوت میگم به همه دست‌اندرکاران این برنامه جالب.
بیصبرانه منتظر برنامه‌های مشابه آینده تیوال هستم.