آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال کنسرت همکاری آزاد؛ ژوبین عسگریه و سهیل سهیلی / رسیتال سنتور لادن شیخی
S3 : 03:49:32 | com/org
امکان خرید پایان یافته
دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
۱۴:۰۰
بها: ۴۰,۰۰۰ تومان

همکاری آزاد سهیل سهیلی / ژوبین عسگریه

این همکاری دونفره، شامل ژوبین عسگریه نوازنده‌ی ساز دیجیرودو و سهیل سهیلی  صدابردار و طراح‌صدا است. در این اجرای تجربی، گروه به پردازش درلحظه‌ی صدای این ساز به صورت آنالوگ و دیجیتال می‌پردازند.

لادن شیخی
لادن شیخی متولد ۶ فروردین ۱۳۶۸ در شهر آستارا و  کارشناس معماری است. آموزش موسیقی او از کودکی و در خانواده آغاز شد. اولین معلم سنتور او آقای موسی‌پور در شهر آستارا بود و برای اولین بار در سیزده سالگی در سالن سینما دریا آستارا قطعاتی از پرویز مشکاتیان را اجرا کرد و با ارکستر جوانان آستارا در همین کنسرت قطعاتی را همراهی کرد. در سال ۱۳۹۱ و در دوران دانشجویی، نوازندگی را نزد آقای خسروی ادامه داد و در همین زمان اجراهای متعددی به صورت گروهی و تکنوازی در دانشگاه آزاد رشت، دانشگاه تبریز و تربیت معلم تهران را در کارنامه خود ثبت کرد. هم اکنون تحت نظر خانم ذوالفقاری دوره‌ی عالی نوازندگی سنتور را ادامه می‌دهد.

Program
Ali Balighi The birth of Tragedy (2016)

نکته مهم: تماشاگران محترم دقت نمایند به دلیل تعمیرات در خیابان شهریار، امکان استفاده از پارکینگ مجموعه بنیاد رودکی و محدوده خیابان شهریار به عنوان پارکینگ فعلا وجود ندارد.

مکان

چهار راه کالج،‌ خ حافظ، خ استاد شهریار، بنیاد رودکی

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید