تیوال مستند آی آدم‌ها
S2 : 14:16:32
خـریــــد
۱,۵۰۰، ۱,۸۰۰ و ۲,۰۰۰ تومان
 بها: ۱,۵۰۰، ۱,۸۰۰ و ۲,۰۰۰ تومان
: رخشان بنی اعتماد
 
فیلم مستند آی آدمها به کارگردانی رخشان بنی اعتماد درمورد گروه پزشکان داوطلب ایرانی و فرانسوی از طریق موسسه خیریه زنجیره امیداست که بچه های بیمار و محروم را از سراسر ایران در سه رشته قلب، ارتوپدی و ترمیمی در بالاترین سطح استاندارد، درمان می کنند.

کیفیت ۴۸۰: ۱.۵۰۰ تومان
کیفیت ۷۲۰: ۱.۸۰۰ تومان
کیفیت ۱۰۸۰: ۲.۰۰۰ تومان

ویدیوهای وابسته


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
آی آدمها که روی ساحل آرام در کار تماشایید / موج می‌کوبد به روی ساحل خاموش

فیلم سفارشی چه در کسوت داستانی و بلند و چه با بسته‌بندی سانتی‌مانتال و قالبی مستند همواره فرارتر از مفهوم پروپاگاندا حرکت نمی‌کند.

فیلمساز همیشه در پوز مصلح اجتماعی ما که در برهوت فیلمسازان زن موثر؛ از قضا بانویی حی و حاضر در گرداگردهای اجتماعی - سیاسی است و با همراهی اقارب همیشه معترضش همسر و دخترش) در برج عاجشان برای گمنامان اجتماعی نسخه پیچیده و له‌له‌هایی مشفق‌تر از مادر می‌‎شوند با امدادهای محبوبان رسانه‌های ملقب به تحول‌خواه! چه ترک‌تازی‌ها که نمی‌کنند. در این بین وا اسفا که جوانان به شدت متاثر از جراید و در حال اعراضی مازوخیستیک با کتاب و تعمق، از رهروان پیامبران اساطیری پیروانی مومن‌تر به آنها هستند.

در فرهنگی آمیخته با مذهب که کمک به دیگری در ... دیدن ادامه » خفا ارزشی ستودنی محسوب می‌شود، تکانه‌های جلوه‌فروشانه با فرودستان هماره در سلبریتی‌ها همچون آتشی برافروخته زبانه می‌کشد ؛ فزون‌تر از قلیان فقر در پستوهای معصوم ملت. حال هنر سینما اینچنین در دستان قدر قدرت آنها سال به سال کمر خم می‌کند و شگفتا که اینچنین تقدیس می‌شود.

در چنین احوالاتی است که باید بار دیگر و با نفسی دیگر خطاب به خلق‌الناس مقهور رسانه‌ها گفت که رفقا! آدم‌ها! اخوی‌ها! باور کنید که این مشت‌های گره کرده تنها به سندان کوفته می‌شوند.
محمد لهاک این را دوست دارد
همون چپ بودن دیگه :)
۱۵ آبان ۱۳۹۵
(( من خودم که فیلمو ندیدم اما ادبیات جالبی داشت این نوشته و یه جور حال و هوای با حالی داشت.))
وای به حال کسی که خود اقرار میکند موضوع مورد بحثش را ندیده و نمیداند و نظری را فقط چون جالب بوده و حال و هوای با حال داشته آن را باز نشر میدهد ، آن هم از نوع نسل جوانش ... دیدن ادامه » ، تاسف بار است که ما بار و هزینه کاری را که میکنیم ندانیم حتی در حد تاثیر روی یک نفر ، گویی جوک جالبی تعریف میکنیم برای خندیدن
۲۴ آذر ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید