تیوال فیلم به وقت شام
S3 : 21:44:32
: ابراهیم حاتمی کیا
: هادی حجازی‌فر و بابک حمیدیان و جمعی از بازیگران سوری و لبنانی
: محمد خزاعی
: مهدی جعفری
: عبدالله شهباززاده
: مهرداد خوشبخت
موسیقی کارن همایون فر
: بابک پناهی
: سید علیرضا علویان
: طاهر پیشوایی
: علیرضا صالحی
: امیر شهاب اسماعیلی
: شهرام خلج
: سید هادی اسلامی
: محسن روزبهانی
: نازی پرتوزاده
عکس اسماعیل حاتمی کیا
محصول سازمان هنری رسانه ای اوج
«به وقت شام» درباره داعش و تهدیدات تکفیری‌هاست.
شهر:
تهران

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
نمایش این فیلم در روز اول فروردین از سیما، بد سلیقگی همیشگی تلویزیون رو نشون داد. جدای از خوب یا بد بودن این فیلم، واقعا فیلم مناسبتری برای نمایش در روز اول عید نمی شد انتخاب کرد؟.
آقای هندی عزیز باید کلا رسانه ی ملی رو تحریم بفرمایید چون در آن ،ازاین دست اشاعه ی ایدئولوژی ها و سیاست های تندرو بسیار هست ...
۰۵ فروردین
منظورم این بود که شاید بسیاری ازما بدلایلی این رسانه رو تحریم کردیم و نمی بینیم اما بقول فرمایش شما هنوز افراد زیادی از جامعه هستند که وقت زیادی به دیدن برنامه های این رسانه اختصاص می دهند واین فاجعه بارهست ..
شخصا تمام مواردی رو که اشاره کردید بجز کنترل ... دیدن ادامه » و سرکوب ذهن و اندیشه ی مردم چیزی نمی بینم و بهمین دلیل متاسفم که این واقعیت اقبال هنوز وجود داره.
۱۱ فروردین
امشب هم "تنگه ابوقریب" از شبکه یک سیما پخش شد
۱۲ فروردین
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
موسسه فرهنگی هنری کارنامه اعلام کرد

فیلم "به وقت شام" کاندیدای دریافت جایزه مدال خورشیدی در چهارمین سال اهدای این جایزه معتبر هنری برای برترین طراحی صحنه سال سینما شد.
مراسم جایزه مدال خورشیدی که با همت موسسه کارنامه و همراهی دانشگاه تهران برگزار می شود، هر سال برترین طراحی صحنه در تئاتر، سینما و سریال را معرفی می کند.

مراسم این دوره روز پنجشنبه 29 آذرماه 97 ساعت 19 در نگارخانه پردیس هنرهای زیبای داشنگاه تهران برگزار خواهد شد و حضور برای عموم علاقمندان تئاتر بخصوص دانشجویان ازاد است.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید