آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش بوف نه چندان کور
S3 : 09:55:03 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۳۱ خرداد تا ۳۰ تیر ۱۳۹۶
۱۹:۰۰
۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
بها: ۳۰,۰۰۰ تومان

گزارش تصویری تیوال از نمایش بوف نه چندان کور / عکاس: حانیه زاهد

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری تیوال از تمرین نمایش بوف نه چندان کور/ عکاس: سارا ثقفی

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› نمایش «بوف نه‌چندان کور» به هما روستا و حمید سمندریان تقدیم شد

›› الهام شعبانى به " بوف نه چندان کور " پیوست

›› آغاز پیش فروش " بوف نه‌چندان کور "

ویدیوها

آواها

مکان

خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، جنب خانه هنرمندان، تماشاخانه ایران‌شهر
تلفن:  ۸۸۸۱۴۱۱۵_۸۸۸۱۴۱۱۶

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
اقتباسی زیبا و هوشمندانه , اجرای موفق و عالی ...
رضا تهوری این را خواند
farhad riazi این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش بوف نه چندان کور!
نمایشی نسبتا خوب و درخور توجه که با نگاهی جدید و متفاوت به مسئله ی صادق هدایت نگاه میکند و البته محمد علی سجادی در این نگاه سعی دارد برخی زوایای پنهان و رازآلود آن را واکاوی و آشکار سازد.
این نمایش نگاهی دوباره دارد به مسئله سرگشتگی انسان در رابطه با جامعه ی درگیر با آداب و پای بست های سنتی و آزادیهای طبیعی ره آورد مدرنیسم که در نهایت این انسان است که ماهیت و ذات وجودی خود را گم میکند و به پوچی مطلق می رسد!
نکته جالب توجه این نمایش این بود که کارکتر اصلی (که گاهی پسر هدایت بود و گاهی خود هدایت) درحالی که سعی می شود به عنوان شخصیتی منزوی، معلول، خشک و به دور از آداب اجتماعی معرفی شود، هر بار که به احساسات واقعی و درونی خودش نزدیک می شد، گویی که از تمام محدودیتها و معلولیتها رهایی می یابد؛ گویی بوفی که همه کورش می خوانند، چندان هم کور نیست!
یاسمن پورمهران و مینا &۱۲ این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بعضی وقتا وسط همهمه ها و شلوغی های کافه ها و خیابونا و تک تک جاهایی که موقعتنهاییم میرم تا آروم شم ، با دیدن مردمی که با هم میگن و میخندن یهو حالم یجوری میشه نمیدونم دقیقا چیه اما حس عجیب غریبیه ، تو اون لحطه ها این واقعا من نیستم که قلم و رو کاغذ میچرخونه
امشب وسط نمایش یکی از اون نقاشیارو دیدم ...
تشکر گرم از تمام عوامل این منظره
مینا &۱۲ این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید


عکسی متناسب با محتوای نمایش« بوف نه چندان کور »
لینک عکس : http://uupload.ir/files/mt2m_boofekoor.jpg


چقدر خوبه این عکس،مرسی محمد عزیز
۲۷ تیر ۱۳۹۶

ممنونم از همراهی شما عزیز ارجمند
۲۷ تیر ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سال‌ها پیش بوف کور رو خونده بودم و یادمه عجیب ذهنم درگیرش شده بود...دوران دانشجویی، سر کلاس ادبیات معاصر تحلیلش کردیم و همین درگیری‌ها و کنجکاوی، کافی بود تا این نمایش رو از دست ندم. به خصوص بعد از دیدن نام کارگردان و همینطور هنرمندان خوب، آقایان مسعود کرامتی و رحیم نوروزی.

در کل، نمایشی بود متفاوت با شروع جذاب. موسیقی نمایش رو هم دوست داشتم، اگر چه فکر می‌کنم در بعضی بخش‌ها صداش کمی بیش از حد لازم بلند می‌شد و باعث شد چندتا از دیالوگ‌های آقای کرامتی رو از دست بدم و نشنوم چی می‌گن. به نظرم نقطه‌ی قوت نمایش هم بازی‌های بسیار خوب آقای نوروی و آقای کرامتی بود و واقعا لذت بردم.

دوست دارم دوباره بوف کور رو بخونم، و جالبه دوستانم که این کتاب رو نخونده بودن،‌ هم نمایش رو دوست داشتن و هم مشتاق شدن تا کتاب رو بخونن.


خدا قوت به عوامل این گروه
.
بوف نه چندان کور اگر چه یک نگاهی به بوف کور اصلی داشت اما به نظر من تمام تلاشش در این بود تا بر اساس آن عناوینی که بدست آمده, شنیده و یا دیده شده است, صادق هدایت را معرفی کند.
.
در گذشته بسیار درام ها و تئاترها بر اساس بوف کور دیده ایم اما گویا خیلی هایشان برای مخاطب جذاب نبوده است.
.
و چه کردند مسعود کرامتی و رحیم نوروزی
بازی در ۷ شخصیت به صورت پشت سرهم و با ویژگی های متفاوت, تنها باعث شد تا مخاطب بیشتر از گذشته به استادی مسعود کرامتی در بازیگری ... دیدن ادامه ›› پی ببرد.
.
نازنین کریمی و الهام نامی هم که تکمیل کننده ی تمامی تلاش های رحیم نوروزی و مسعود کرامتی برای مخاطب بودند.
.
آن عشوه های به موقع و شیوه های بیان در مکان و زمان خاص خودش باعث شده بود تا مخاطب برای درک هرچه بیشتر این نمایش تلاش کند و همه ی این ها یعنی موفقیت.
.
اگرچه انتقادهای جزئی به بوف نه چندان کور دارم اما با شدت این اثر را برای مخاطبان خاص تئاتر و آقای هدایت, پیشنهاد می کنم تاکید می کنم مخاطب خاص تئاتر و آثار صادق هدایت
.
خسته نباشید به تمام عوامل این گروه عزیز
و خوشحالم از اینکه این نمایش زیبارا از دست ندادم.
.
یک خسته نباشید ویژه به گروه پرفورمنسِ این کار که متاسفانه سعادت آشنایی هیچ کدام را نداشتم.
.
سیدمحمدصادق سیادت
خیلی خوشحالم که امشب در اولین اجرا بوف...رو دیدم ، با وجود همه ناهماهنگی های اجرای اول که بیشتر مربوط به عوامل اجرایی بود مثل فرستادن تماشاگر داخل سالن بعداز شروع نمایش ولی خود تاتر عالی و کارگردانی خوب و به خصوص از بازی استاد کرامتی لذت بردم
واقعا ارزش داره؟با این تیزر مزخرفی که ساختند کوچکترین انگیزیه ای برای دیدن کار ایجاد نمیشه....بیشتر میتونه تبلیغ مسابقات بسکتبال با ویلچر باشه، نمای نزدیک از ویلچر ؟
۰۲ تیر ۱۳۹۶
بازی آقای مسعود کرامتی مثل همیشه هنرمندانه و عالی بود و همچنین بازی خانم الهام نامی با توجه به اینکه چند شخصیت را بازی کردند خیلی خوب و بی نقص بود که نشان از پتانسیل بالای هنرمندان جوان دارد.
۱۹ تیر ۱۳۹۶
آقای کرامتی و خانم نامی عالی بودند و با وجود اینکه هر دو چندین شخصیت را به نمایش میگذاشتند انگار هر کدام از شخصیت ها توسط بازیگران متفاوت خلق شده بود...ای کاش همه ی زن ها را الهام نامی بازی می کرد و ای کاش کارگردان به طراحی صحنه بیشتر می پرداخت.ای کاش کارگردانی کار در مجموع قوی تر می بود زیرا نام صادق هدایت بزرگ است .
۲۶ تیر ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید