تیوال گردش تهران‌گردی به زبان انگلیسی |کاخ گلستان|
S3 : 01:09:35
امکان خرید پایان یافته
  پنجشنبه ۱۴ شهریور
  ۰۸:۳۰
  ۴ ساعت و ۳۰ دقیقه
 بها: ۶۰,۰۰۰ تومان

مقصد مورد بازدید: کاخ گلستان

ساعت برگزاری: ۸:۳۰ تا ۱۳:۰۰

خدمات: ایاب و ذهاب با وسیله نقلیه توریستی، تهیه ورودیه محل مورد بازدید، بیمه، فعالیت‌های آموزشی و توضیحات تور توسط اساتید مجرب به همراه ارائه کتابچه آموزشی ویژه مقصد مورد بازدید، پذیرایی و میان‌وعده
پوشش مناسب و کفش مناسب بر اساس مقصد مورد بازدید (فضای باز یا فضای داخل ساختمان) پیشنهاد می‌گردد.

«گردش به زبان انگلیسی برگزار می‌شود.»

بازدید از کاخ گلستان در تور تفریحی - آموزشی SODET 

کاخ گلستان
کاخ گلستان در میدان ارگ تهران با قدمتی حدود ۴۴۰ سال یکی از منحصر بفردترین مجموعه‌های تاریخی ایران می‌باشد. اگر چه تاریخچه کاخ گلستان به زمان شاه عباس صفوی (۹۸۸ ه.ق) بر می‌گردد و بخشی از سفرنامه پیترو دلا واله (در سال ۱۰۲۸ ه.ق که شهر تهران را با چنارستانی که قصر سلطنتی را احاطه کرده بوده، توصیف نموده است) خود موید این نکته است، و در سلسله‌های بعد کم یا بیش نیز مورد توجه واقع شده تا اینکه در عهد کریمخان زند ما بین سالهای ۱۱۷۳ تا ۱۱۸۰ ه.ق نیز این مجموعه با ساخت دیوانخانه‌ای دچار تغییرات اساسی گردیده، ولی اهمیت واقعی ارگ را می‌توان به دوران قاجار نسبت داد.
این مجموعه با این قدمت نه تنها بیانگر بخش مهمی از تاریخ هنر این مرز وبوم است بلکه بواسطه رخدادهای فوق العاده موثر اتفاق افتاده در آن یا به نوعی مرتبط با آن، به مجموعه‌ای بی‌بدیل و سندی زنده از مهمترین بخش تاریخ ایران تبدیل شده است. نام کاخ گلستان از نام اتاق یا تالار گلستان فتحعلی شاهی، که در عمارت خروجی بود گرفته شده ولی گاهی تالار آینه جدید را نیز تالار گلستان می‌گویند.
کاخ گلستان در سال۱۳۹۲ خورشیدی و در سی و هفتمین اجلاس سالانه کمیته میراث جهانی سازمان یونسکو، در فهرست میراث جهانی این سازمان به عنوان شانزدهمین اثر تاریخی ایران، به ثبت رسید.

محل حرکت: واحد آیلتس پونک (اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، نبش کوچه ۱۷، پلاک ۲۱) 

ساعت حضور: ۸:۳۰

شماره تماس:
۰۲۱۸۴۳۴۷۲۲۱

www.gosafir.com
Instagram: safirlanguageacademy
Telegram: t.me/safirlanguageschool

توضیحات تکمیلی: 
آکادمی سفیر گفتمان که موسسه آموزش زبان است، با فراهم آوردن امکان گردش یک روزه در تهران به زبان انگلیسی (Safir One Day English Tour = SODET) برای علاقمندان، ضمن ایجاد امکان آموزش زبان انگلیسی در خارج از کلاس و در فضایی با نشاط، پرانرژی و متفاوت، در نظر دارد تا با حضور اساتید مجرب سفیر به معرفی مکان‌های تاریخی، گشت و گذار در فضاهای دیدنی و خلق خاطره‌ای به یادماندنی برای شرکت کنندگان اقدام نماید.
این سفر با ارایه دفترچه آموزش زبان ویژه مکان‌های مورد بازدید و همچنین فعالیت‌های متنوع آموزشی همراه می‌باشد.

چنانچه شما علاقمند به یادگیری زبان در محیطی منحصربفرد و مشتاق به بازدید آثار هنری، تاریخی، فرهنگی و ... هستید، در کسب این تجربه شیرین با ما همسفر شوید!


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.