تیوال نمایش انسان انباری
S3 : 04:45:17
انسان انباری چگونه انسانیست؟
  ۰۱ خرداد تا ۰۸ تیر ۱۳۹۷
  ۲۰:۱۵
  ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
 بها: ۳۰,۰۰۰ تومان

: الهه قاسم زاده
: آرش سنجابی
: (به ترتیب حروف الفبا) رایکا ابراهیمی، ایمان اصفهانی، نازنین بابایی، یاس بختیاری، رامین پرچمی، لادن پروین، سپیده جعفری، ساجده حمیدی، گیوک ربیعی، مهرداد سنجابی، امید صادقی، ریحانه محمدنژاد، علیرضا میرزامحمدعلی، رازیما میرزایی، نوشین مینایی فرد، محسن نجار حسینی، نرگس نیک سیرت، کیمیا نصیری، محسن نیکوسخن، سوگل یکتا

: محمود کرمی
: سارینا شاد
: مهرناز خرسند
: مهدیه حسنی

با برداشتی آزاد از رمان بختیار علی


محصولی از گروه "تیاتر دیگر"

خودش بین شماره های هفت و هشت، دختر زباله گرد در شماره ی هجده، سرباز در شماره ی نوزده، شکسته نویس در شماره ی یک... شما در کدام شماره به گریه می افتید، وقتی به شمارش گلهای پیراهن روسپی دعوت می شوید؟

گزارش تصویری تیوال از نمایش انسان انباری (سری دوم) / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس ها »

گزارش تصویری تیوال از نمایش انسان انباری (سری نخست) / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس ها »

اخبار وابسته

» محمدعلی سجادی و نادر مقدس به تماشای «انسان انباری» می‌نشینند

» فرهاد جم به تماشای «انسان انباری» می‌نشیند

» رامین پرچمی به نمایش «انسان انباری» پیوست

آواهای وابسته

مکان

حافظ، نوفل لوشاتو، بعد چهارراه رازی، نرسیده به خیابان ولیعصر، کوچه زیبا، پلاک ۱، عمارت نوفل‌لوشاتو
تلفن:  ۶۶۴۸۳۷۴۲


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از چهارشنبه ۶ تا جمعه ۸ تیر، به کارگردانی آرش سنجابی و با بازی رایکا ابراهیمی، ایمان اصفهانی، نازنین بابایی، یاس بختیاری، رامین پرچمی و ... آغاز شد.
علی عبداله زاده این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
امکان افشای داستان.
انسان انباری روایتی نو نبود..اما روایتی بود مبتلابه در واماندگی بین سنت و مدرنیته..کار ویژگی های بسیاررر عالی و.قابل تحسینی در حوزه های نویسندگی و.کارگردانی جناب سنجابی داشت اما خوب اجازه بدین از نگاه یه مخاطب عادی سختگیر نیمه ی خالی کار رو کمی تشریح کنم. اثر موضوعی رو.پیشکش مخاطب کرده بود که دختران نازنین سرزمینم از آن شاید به ستوه آمده باشند اما در واگویی اینکه چراااا اینگونه شده رعایت انصاف و عدالت نشده بود. روایت کلام وحی با ایجاد ارتباط یا لااقل طرح دغدغه ی حرمت زن با دیالوگی همچون اویزون شدن از مو در دنیای فراماده با نگاه تک بعدی و صرف به الفاظ و معانی حقیقت وحی بود و رویکردی فمنیسم رو.با دفاع خشن،افراطی و وپاسخ شخصیت زینب قصه و ارتباط اون با خمیر مایه ی فکری کلام.وحی در خصوص زن ، شاید بشه مصداقی از بی انصافی دونست و ... دیدن ادامه » مجال تشریح در این جا نیست...بازی ها در سطح خیلی خوبی بود...شخصیت زینب کاملا پرداخته و در راستای تم داستان باور پذیر بود و بازی خانم مینایی فر درخشان.اثر کمی در ابتدا با کندی شروع شد اما در مسیر سرعت و ریتم خوبی پیدا کرد و با پایانی بسیار جسورانه با رقص دختران فرانسوی تموم شد.فقط یه نکته...چرااااا در برخی اثار نمایشی سعی.نمیشه تاتر رو نماااایش داد و شیوه ی قصه گویی یا لکچر یا روایتی بر اجرااااای نمایشی مستولی میشه..مخاطب در وجه اول انتظار دیدن نمااایش و.اجرا دارد نه کتابخوانی...در نهایت یه اجرای متفاوت و خیلی خوبی بود ..باید از کارگرداجسورر و.کاربلد کار هم تشکر کرد.پیشنهاد میکنم اجازه بده مخاطب خودش تقابل مدرنیته و.سنت رو.از اثر درک کنه و فکر نمیکنم درست باشه که در پارت انتهایی اثر روشنفکری با پیپ دیالوگ های صریح تقابل سنت و.تعصب و.مدرنیته رو باززز بیان کنه.مخاطب خودش اینو.میفهمه..اونقدر کار خوب پیش رفته که مخاطب خودش به این درک برسه و دیگه نیازی نیست قصه و.هدف کار باز تشریح بشه.حتما دیدن این اثر پیشنهاد میشه...اگر دنبال جسارت در بیان.موصوعات در قالب تاتر هستید این کار رو از دست ندید ولی تحت تاثیر القائات اثر هم قرار نگیرید و کمی مطالعه بعد کار توصیه میشه.من که لذت بردم.ممنون که حوصله کردین..
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از چهارشنبه ۳۰ خرداد تا جمعه ۱ تیر، به کارگردانی آرش سنجابی و با بازی رایکا ابراهیمی، ایمان اصفهانی، نازنین بابایی، یاس بختیاری، رامین پرچمی و ... آغاز شد.
علی عبداله زاده این را خواند
زهره مقدم این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه ۲۰ تا سه شنبه ۲۲ خرداد (ساعت اجرا ۲۰:۳۰)، به نویسندگی: الهه قاسم زاده، کارگردانی: آرش سنجابی، بازی: رایکا ابراهیمی، ایمان اصفهانی، نازنین بابایی، یاس بختیاری، رامین پرچمی و ... آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید