تیوال کنسرت گروه انسو
S2 : 11:59:22
  شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
  ۲۰:۳۰
 بها: ۸۰,۰۰۰ تا ۱۴۰,۰۰۰ تومان

آنسامبل اِنسو در سال ۱۳۹۴ توسط هومن ثنایی تشکیل شد. اعضای فعلی این آنسامبل را هومن ثنایی (گیتار الکتریک)، محمد طباخیان (پرکاشن)، کیارش رادمهر (گیتار باس)، سامان ثقفیان (گیتار الکتریک)، سینا نجف‌لو (درامز) تشکیل می‌دهند. این آنسامبل با رویکرد سلولی و تحت تاثیر از عناصر غیرموسیقایی هم‌چون آگاهی شهری، الگوهای مینمال و ساختارهای زبان‌شناختی به دنبال ایجاد گویش منحصر به فرد خود است. موسیقی این آنسامبل را عباراتی تشکیل می‌دهند که پیوستگی و تکرار موجب تبدیل آنان به یک قطعه می‌شود. همین‌طور با ایجاد یک بیوسیستم، موسیقی این آنسامبل شکل سه بعدی‌ای به خود می‌گیرد که به طور مداوم در حال دوران است.
موسیقی ما، به گونه‌ای که از نام قطعات پیداست، با این امر آغاز می‌شود که هر قطعه یک «عبارت» است؛ زیرا نخست می‌خواهیم قضاوت‌گری را از مخاطب بگیریم، و دوم این که شناخت یا معنای ویژه‌ای را پیش از رویارویی با اثر به او ندهیم.
از ویژگیهای موسیقی ما، نقش نظریه ماژولاریتی در آن است که می‌گوید: هر زبان از ماژول‌های بیشماری تشکیل یافته که در دستگاهی به نام «زبان» با هم کار میکنند و سرانجام پوششی آوایی به خود میگیرند و در لایه انضمامی «ادا شدن» خود را نشان میدهند.
این یک موسیقیِ مراقبه‌ایِ غیرِآیینی‌ است که برخلاف آنچه جریان غالب القا میکند، بر ذهن تمرکز دارد، و کمتر بر تکنیکهای موسیقایی.
 ردیف ۱ تا ۳: ۱۴۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۴ و ۵: ۱۳۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۶ و ۷: ۱۲۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۸ و ۹: ۱۱۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۱۰ و ۱۱: ۱۰۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۱۲: ۹۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۱۳: ۸۰.۰۰۰ تومان
سبک:
جز
شهر:
تهران

مکان

خیابان پاسداران، بعد از سه راه اقدسیه، روبروی پارک نیاوران، خیابان فرهنگسرا
تلفن:  ۲۲۲۸۷۰۸۱-۲، ۲۲۲۹۹۷۳۰


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.