کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نمایش ازدواج های مرده
S3 : 21:11:34 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۵ بهمن تا ۲۲ اسفند ۱۳۹۲
۱۹:۰۰
بها: ۱۵,۰۰۰ تومان

گزارش تصویری نمایش ازدواج های مرده (سری دوم) / عکاس: محمد جواد عبدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری نمایش ازدواج های مرده (سری اول) / عکاس: محمد جواد عبدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری تیوال از نمایش ازدواج های مرده / عکاس: سیدضیاالدین صفویان

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری از نمایش ازدواج های مرده / عکاس: احسان جابری

... دیدن همه عکس‌ها ››

مکان

میدان ولی عصر، بلوار کشاورز، بعد از خیابان فلسطین خ کبکانیان، نبش کوچه مرتضی زاده، پلاک ۱۰ و ۱۲
تلفن:  ۸۸۹۵۲۴۴۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
گروه همیار محترم تیوال ؛من برای خرید با تخفیف از سایت اقدام می کنم ولی پرداخت قیمت تخفیف داده شده را اعمال نمیکنه و همون قیمت کامل را برای پرداخت نشون میده لطفا چک کنید جهت اصلاح ... ممنون
درود بر شما
همواره شرایط و دوره اجرای تخفیف در برگه فروش نوشته می شود که درباره این نمایش نیز نوشته شده برای هفته نخست اجرا بوده است.
۲۱ اسفند ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
لطفا تا جمعه تمدید کنید ...
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
یه نکته در مورد نمایش این که ظاهرا خانم بستان دوست جایگزین خانم خسرو مهر شدند. وقتی برای تماشای غروب روز های آخر پاییز به تماشاخانه سه نقطه رفتم متوجه شدم در پوستر اصلی نام خانم خسرو مهر رو قلم گرفته اند و داخل موسسه هم چند تراکت تبلیغاتی با تصویر خانم بستان دوست به خای خانم خسرو مهر دیدم.
کیمیا توکل نیا این را خواند
درست میفرمایید جناب نصیری .. من در اونجا از یکی از عوامل نمایش سوال کردم و گفتند برای خانم خسرو مهر کاری پیش آمده ! و رفته اند و جای ایشون خانم بستان دوست جایگزین شده .. خانم بستان دوست خیلی خوب و مسلط از ایفای نقششون برآمدن ولی سوال اینجا هست که خانم خسرومهر بعد از انجام کلی تمرین و چندین اجرای نمایش دقیقا به چه دلیلی از ادامه کار باز موندن و یا اینکه انصراف دادند .. اگر کسی میدونه لطفا اطلاع رسانی کنه..
۱۳ اسفند ۱۳۹۲
صحبت های خانم خسرو مهر رو در سایت تئاتر نت خوندم و واقعیتش بوی خوبی از این صحبت ها به مشامم نیومد. امیدوارم کدورتی ایجاد نشده باشه:

http://theatrnet.com/News/9972/%D8%B4%DB%8C%D9%88%D8%A7-%D8%AE%D8%B3%D8%B1%D9%88-%D9%85%D9%87%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%A6%D8%A7%D8%AA%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%86%DA%A9%D9%86%D9%85
۱۷ اسفند ۱۳۹۲
من حدس میزنم ایجاد شده
۱۷ اسفند ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
چرا صفحه خرید کامل وا نمیشه؟
فروش نمایش برای هفته آینده هم اینک فعال شد.
۰۹ اسفند ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
AlolA
درباره نمایش ازدواج های مرده i
سلام من عضو تیوال هستم و خرید اینترنتی انجام دادم و با وجودی که اینجا تخفیف نوشته شده ولی نفری 15000تومان جهت بلیط پرداخت کردم!
آیا پاسخگویی از جانب تیوال انجام می‌شود؟؟؟
درود بر شما
همان طور که در برگه فروش این نمایش نوشته شده است، طرح تخفیف برای هشت روز نخست نمایش یعنی در روزهای 15 تا 23 بهمن بوده است. اگر برای خرید در این تاریخ ها مبلغ 15000 تومان پرداخت کرده اید درخواست خود را به support@tiwall.com ایمیل بفرمایید.
۰۹ اسفند ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
به آقای عبدلی و بازیگران تبریک می گم نمایش و بازی ها خیلی فوق العاده بود فقط حیف این نمایش که تو

سالن کوچک و غریب استاد رکن‌الدین خسروی اجرا شد:-(
نیلوفر ثانی و امیرحسین مجیری این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خاطره یه دروغه! یه دروغ بزرگ که هدفش فقط طولانی تر کردن زندگیه!
دیشب این نمایش رو دیدم و باید بگم واقعا بسیار فراتر از حد انتظار من بود! جا داره تبریک بگم به شهرام عبدلی عزیز و گروه محترمش بابت این اجرای عالی.
جناب عظیمی شماره صندلی ها در بلیت های خریداری شده رعایت میشه ؟
۰۶ اسفند ۱۳۹۲
دوستان شماره صندلی خیلی در کشور عزیز ما محلی از اعراب نداره :) در سالن استاد سمندریان که فکر کنم یکی از سه سالن مهم تئاتر تهران باشه امشب به وقت تماشای بازگشت پسر نافرمان با این که شماره صندلی و ردیف مشخص داشتم چند بار عوامل نمایش به من گفتند شما اگه یک نفر هستی و همراه نداری لطف کن جات رو عوض کن تا یک زوج بتونند بنشینند. به شخصه هیچ مشکلی با این امر ندارم و می دونم عوامل نمایش هم در میان مقصر نیستند فقط میخواستم بگم خیلی به این صندلی ها دل نبندید دوستان که حسابی نمیشه روش باز کرد :)
۱۷ اسفند ۱۳۹۲
با اینکه بلیت با شماره صندلی خریداری کرده بودید چه درخواست بیجایی از شما کردند ..
۱۸ اسفند ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
گیلگمش
درباره نمایش ازدواج های مرده i
امشب در شرایطی خیلی جالب و دوست‌داشتنی این نمایش رو دیدم. داستان تلخیه. من خیلی دوست داشتم. البته نه تلخیشو بلکه توانایی نویسنده و بازیگرا در ترسیم چنین فضایی. شایدم من خیلی پرتم :-) خلاصه چیزی که نمی‌فهمم اینه که چه‌جوری برخی آدمها (در اینجا منظور نویسنده) می‌تونن به زندگی یک زن این قدر سیاه نگاه کنن؟!
یکی شدن جهان مردگان و زندگان:در این نمایشنامه مرگ و زندگی در هم آمیخته می‌شود تا ما بدانیم که دلبستگی عاطفی و شدیدالحن آدم‌ها به همدیگر گاهی اسباب دردسر برای دیگران می‌شود. در یک خانواده غریب کراوات مادری فوت کرده‌ و حالا جسد این زن دفن نشده و در کنار خانواده‌اش و در یک گنجه زندگی می‌کند.
داماد که دلبسته و عاشق دختر این خانواده است، به دنبال این است که هر چه زودتر موعد عروسی را مشخص کند. می‌آید و می‌رود اما هنوز پدر و دختر و حتی روح مادر در این باره تصمیم نگرفته‌اند تا اینکه به توافق می‌رسند که زمستان مراسم ازدواج را برگزار کنند. گویا دختر اصلا نمی‌خواهد تن به این ازدواج بدهد.
برای اینکه از قیافه داماد خوشش نمی‌آید. پسر زمستان با دسته گل مصنوعی یکبار دیگر پا در این خانه جادویی می‌گذارد...