تیوال کارگاه فرآیند رسیدن به نقش
S3 : 11:04:27
شهریه دوره ماهانه ۳۰۰،۰۰۰ تومان است. مجموع شهریه این دوره ۲،۷۰۰،۰۰۰ تومان است.
  ۰۱ اردیبهشت تا ۰۱ آذر
  ۱۴:۰۰
  ۳ ساعت
 بها: ۳۰۰,۰۰۰ تومان

مدرس دوره: مهرداد مصطفوی - متولد ۱۳۶۵
- کارشناس بازیگری از دانشگاه هنر، دانشکده سینما و تیاتر
- کارشناس ارشد بازیگری از دانشگاه تربیت مدرس
- ۲ ترم تدریس در دانشگاه علمی کاربردی واحد ۳۸
- ۲ ترم تدریس در دانشگاه هنر معماری
-۶ سال تدریس در موسسه سینمایی جهان نما
- ۱۰ دوره برگزاری ورکشاپ بازیگری با عنوان فرآیند رسیدن به نقش  در موسسه خانه هنر دهه شصت و موسسه شانو و نیز تماشاخانه ارغنون (نوفل لوشاتوی فعلی)

شهریه دوره:
مجموع شهریه این دوره ۲،۷۰۰،۰۰۰ تومان است. دوره های آموزشی این کارگاه به صورت پنج جلسه در ماه برگزار می شود که هزینه کلاس ها به صورت ماهیانه ۳۰۰،۰۰۰ تومان و پایان هر پنج جلسه دریافت می شود.

اهداف دوره:
هدف از تدریس در زمینه بازیگری رهایی سازی و ایجاد اعتماد بنفس ، تربیت حس و تخیل وکنترل و فعال نمودن چشم سوم،گزوهش و فعالیت های اجرایی و تجربه صحنه و کشف وشهود آن می باشد که همه ی موارد فوق در سه پارت به اجرا در خواهد آمد.

روزهای برگزاری:‌
پنجشنبه ها، به مدت ۳ ساعت

سرفصل‌های آموزشی:
- پارت اول،رهایی سازی
در این فصل تلاش می شود که هنرجو با توجه به تمرینات رهایی سازی یوگا  و همچنین تمرینات رقص دلقک ،دست به آزادسازی جسم و ذهن زده و کم کم در کنار شناخت کامل جسم،بتواند تنش های موجود در بدن خود را شناسایی و سپس  آنها را به رهایی برساند.
همچنین برای تقویت هر چه بیشتر هنرجویان برای شناخت تنش های موجود در بدن،تمرکز آنها را با تمرینات مشخص شده تقویت کرده و سصح تمرکز جسمانی و ذهنی انها را بالا میبریم.
- پارت دوم، تخیل و تربیت حس
در این فصل تلاش می شود هنرجویی را  که توانسته به شناخت جسم و رفع تنش های خود دست پیدا کند، اینک موتور تخیل خود را بارور ساخته و نسبت به آن اجحاف پیدا کند.در این فصل با بهره گیری از  تداعی های عاطفی و نفوذ به ذهن بازیگر و کشف بانک عاطفی موجود در ذهن،کنترل احساسات را در دست گرفته و به اصطلاح دکمه ی هر حس را در اختیار هنرجویان قرار می دهیم.تا در حین آزاد سازی احساسات و فعال شدن تخیل،چشم سوم هنرجو نیز تحت اختیارش قرار گیرد تا  همچنان که ناظر خود از بیرون است از آسیب های رایج در زمینه تداعی ها نیز جلوگیری گردد.
- پارت سوم،فعالیت های پژوهشی و اجرایی
پزوهش و اجرا دو اصل لاینفک در زمینه آموزش بازیگری است.ما تلاش میکنیم در این فصل با تقسیم بندی هنرجویان به گروه های اجرایی و مشخص نمودن یک موضوع پژوهشی برای هر گروه از دو منبع شاخص (آموزش و پرورش بازیگری در قرن بیستم، آلیسون هاج و تیاتر تجربی،جیمز روز اونز)،هنرجویان را با متد های رایج و روز بازیگری آشنا ساخته و آنها را به متد شخصی خود جهت رسیدن به نقش رسانیده و در پایان گروه ها با توجه به پژوهش پیش رو، اجرای پایان دوره خود را آماده میکنند.
منابع تمرینی که تمرینات پارت ها از آنها استخراج شده است:
تن شاعر، ژاک لکوک
تکنیک بازیگری سنفورد مایزنر
به سوی تیاتر بی چیز، یرژی گروتفسکی
بازی های نمایشی کلاویو بارکر
بازیگر نامریی ،یوشی اویدا
فرهنگ انسان شناسی تیاتر،یوجینیو باربا
بازیگری حرفه ای ،دیوید ممت


شهر:
تهران

ویدیوهای وابسته

مکان

تهران، خیابان وصال شیرازی بالاتر از تقاطع طالقانی، کوچه فرهنگی بهنام، پلاک ۳
تلفن:  ۰۲۱۸۸۹۶۳۹۴۷


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.