تیوال کارگاه آشنایی با ژانرهای سینمایی
S3 : 13:23:40
ثبت نام
۴۰۰,۰۰۰ تومان
  شروع از دهه دوم مهر ۹۸
  ۱۸:۰۰
 بها: ۴۰۰,۰۰۰ تومان

مدرس دوره: حسین عیدی زاده
حسین عیدی‌زاده منتقد و مترجم سینما فعالیت خود را از سال ١٣٨۶ در مجله فیلمنگار آغاز کرده است. او با مجله‌هایی چون ٢۴، فیلمخانه، فیلم، دنیای تصویر، تجربه، مهرنامه، آسمان و هنروتجربه و روزنامه‌های اعتماد، مردم امروز و شرق فعالیت کرده و مدتی نیز دبیر سینمای جهان روزنامه‌ی شرق بوده. مطالب او به زبان انگلیسی در سایت اند ساند، ایندی‌وایر، موبی، کینوسکوپ و فاندور نیز منتر شده‌اند. در کارنامه او مصاحبه اختصاصی با دیوید لینچ، روبن اوستلند، مارن اده و پیتر گرین‌اوی نیز وجود دارد. کتاب فیلمنامه روزی روزگاری در آمریکا به ترجمه او منتشر شده است.

توضیحات دوره :
امروزه و در غوغای علاقه های آتشین به سینما و فراگیری فنون و مهارت های آن، آن چیزی که از نظر ها و دغدغه هنرآموزان و هنرجویان به دور مانده، مباحث تئوریک جدی و بنیادی است که بی شک بدون فراگیری و آگاهی از آن ها در زمینه عملی نیز دچار مشکل خواهیم شد .
پلتفرم آپ ارت مان همواره به این‌مهم اهمیت داده است و ایده برگزاری دوره های تئوریک سینما در حوزه نظریه و ژانر را برگزار خواهد کرد .

مدت زمان برگزاری دوره:
سه شنبه ها، ۸ جلسه ۲ ساعته

شهر:
تهران

مکان

خیابان سپهبد قرنی، کلانتری، پلاک ۴۸، موسسه فرهنگی هنری آپ‌آرت‌مان
تلفن:  ۸۸۸۶۶۷۴۴


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.