تیوال نمایشگاه پس از آن همه حسرت ۵
S3 : 11:29:35
  ۰۹ تا ۱۶ آذر ۱۳۹۷
  ۱۲:۰۰ تا ۲۰:۰۰

: مریم حیدرزاده

 روزهای تعطیل گالری: شنبه‌ها

 

افتتاحیه: جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶ الی ۲۰

همیشه قصه زندگی ام همین است. خطی سرخ فراتر از افق و ناشناخته های دور، جهانم را با تمام پاییزها و بهارها، انسانها و ستاره ها، کوه ها و گندمزارها، دریا ها و ماهها، تقویم ها و سیب ها، زردها و بنفش ها، عشق ها و دل شکستنها و بودن ها و نبودنها به دو جنس زمینی و آسمانی تقسیم می کند، جغرافیایی فراتر از تاریخ تفکر تکراری این روزهای بی مهر زمین. 
گویی دستی از پشت کهکشانها، قلم و قلمویم را می برد، می رقصاند، شعر می کند، پرواز می دهد و می نِشانَدَش درست همانجا که از پیش در کائنات راز آلود رقم خورده است، قصه همین است از کمترین تا بینهایت اجزای هستی یا آسمانی اند یا زمینی . و صد افسوس که با گاه شمار این روزها هر شب برگی از آسمانی ها می افتد و به زمینی ها می پیوندد. در اعماق نقاشی هایم پی فرشته ای می گردم، یک ماه گم شده از نژاد پاییز، آبرنگ و کودکی ام که یقین کنم همیشه از جنس آسمانی هاست و رویاهایم را برهم نمی زند. این قانون طبیعت است؛ باید پس از آن همه حسرت، شگفت انگیزترین معجزه های عاشقانه اتفاق بیافتد .................................... و می افتد .
مریم حیدرزاده – آبان ۹۷

شهر:
تهران

مکان

سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، خیابان ۱۸ شرقی، پلاک۲۷، زنگ یک
تلفن:  ۲۲۰۶۷۴۴۲


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.