تیوال نمایشگاه رازهای خاکستری
S2 : 11:19:00
  جمعه ۲۱ تا ۲۷ دی ۱۳۹۷
  ۱۷:۰۰ تا ۲۰:۰۰

 روزهای تعطیل گالری: پنجشنبه‌ها

 

افتتاحیه: جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶ الی ۲۰

" رازهای خاکستری" عنوان نمایشگاه گروهی است که ۲۱ دی ماه در گالری ایده پارسی به نمایش گذاشته می شود . در این نمایشگاه آثاری از ۲۵ هنرمند نقاش و مجسمه ساز  به نمایش درمی آید . در این میان شش هنرمند آثار مجسمه، ۱۸ هنرمند آثار نقاشی و یک هنرمند نیز اثر ویدئوآرت خود را در محوریت موضوع رازهای خاکستری ارائه نموده اند. در حقیقت رازهای خاکستری رخدادهایی است که پنهان و ناپیدا، مانده یا می ماند و آثار ارائه شده در این نمایشگاه نیز تجسم هنرمند از این موضوع بوده که بر روی بوم یا مجسمه عینیت یافته است. رازهای خاکستری توسط شروین کندری جمع آوری شده است . این هنرمند در خصوص موضوع نمایشگاه اینگونه توضیح داده است :
در جایجای این دنیای پرتلاطم، پیش آمد هایی وجود دارد. رخدادهایی که پنهان و ناپیدا، مانده یا می ماند. به طور کلی هنر انرژی های غیر قابل رویت را رویت پذیر می کند. و نقش هنرمند، برخورد با مسائل و پیدا کردن روابط بین آن ها می باشد.
هنرمندان به جای ثبت وقایع در ذهن خود، آن ها را به روی بسترهای مورد نظر تبعید می کنند. این تبعید به صورت یک زندان خاکستری پر رمز و راز برون دادهای متفاوتی را در بر می گیرد. این در بر گیری ها عمق در رابطه را به وجود می آورند. عمق هایی که بی شک در پس آن ها راز هایی از جنس خاکستر وجود دارد.

مکان

خیابان شریعتی، خیابان کلاهدوز، نرسیده به سه‌راه نشاط، کوچه اله‌وردی آذر، پلاک ۲۸
تلفن:  ۲۲۶۱۷۰۹۸


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.