تیوال پرفورمنس میراث معاصر
S3 : 17:58:32
  ۱۱:۰۰ تا ۱۹:۰۰

: علی آذرگین، شهریار احمدی، فرامرز پیلارام، فرامرز رحمانی، امیرحسین زنجانی، پروانه رودگر، محمود زنگنه، محمدهادی فدوی، پرویز کلانتری، فریده لاشایی، اردشیر محصص، شهره مهران، مسعود نهاوندی، مهدی ویشکایی

 این نمایشگاه با هدفِ گردآوریِ آثار نقاشی و مجسمه سازی هنرمندان معاصر و اساتید نامیِ این حوزه برگزار می شود.
برخی از هنرمندان این نمایشگاه افراد مطرح تاریخ هنر ایران هستند که چهره در نقاب خاک کشیده اند و برخی دیگر از هنرمندان، اکنون سال های پختگی و شکوفایی هنر خود را سپری می کنند. گالری فرمانفرما افتخار دارد به مدت سه هفته، میراث دارِ هنرِ معاصرِ این مرز و بوم باشد. هنرمندانی چون علی آذرگین، شهریار احمدی، فرامرز پیلارام، فرامرز رحمانی، امیرحسین زنجانی، پروانه رودگر، محمود زنگنه، محمدهادی فدوی، پرویز کلانتری، فریده لاشایی، اردشیر محصص، شهره مهران، مسعود نهاوندی و مهدی ویشکایی.          
گالری فرمانفرما به آدرس خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه اعرابی ۲ میزبان شما هنرمندان و هنر دوستان گرامی ست. 

 افتتاحیه: جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶ الی ۲۰ 

 

 

 روزهای تعطیل گالری: دوشنبه‌ها

 

شهر:
تهران

مکان

کریمخان زند، خردمند شمالى، کوچه اعرابى٢
تلفن:  ۸۸۳۱۶۹۷۷


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
سکوت محض ورودت را به عمق حادثه ای پرهیاهو رقم می زند و کویری که با شاخصه های خفته در بطنش در انتظارگاه، چشم برقدوم تو می نوازد. رک لاجوردی و ارگی که در گذر زمان، محصور کردن آدمیان از تاب و توانش ربوده شده گویا اگر ((آزادی سرودی می خواند کوچک، همچون گلوگاه پرنده ای، هیچ کجا، دیواری فروریخته برجای نمی ماند)) بر عطش این کویر تشنه می مانی و در پیچی دیگر، نجوای خفتگان همیشه جاوید تو را بدرود دوباره می گویند.
نمایشگاهی با آثار فاخر و دلنشین، تو گویی اتفاقی که شاید تکرار کمتری برای پیشامدنش باشد. باعث بسی تاسف و نگرانی بود که اینچنین آثار فخیم و ارزشمند با بی توجهی و کم استقبالی مردم مواجه می شود.
به به چقدر عالی توصیف کردید ... خوشحالم نمایشگارو دیدید بهراد عزیز
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
نیلوفر گرامی سپاس از اعلام به موقع این اتفاق از سوی شما که موجب شد این مجموعه زیبا را از دست ندهم
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با درود
مجموعه ی زیبایی دراین نمایشگاه برای دیدن و لذت بردن وجود داشت
تابلوی گلدان گل فریده لاشایی / نقاشی خط های فرزام پیلارام و تابلویی بامداد رنگی از محصص شاخصان این مجموعه بودند ..
اگر فرصت داشتید سری بزنید ...
تا 11 خرداد نمایشگاه برقرارست ..
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید