تیوال نمایشگاه توده در حرکت
S3 : 15:36:23
  ۲۴ آذر تا ۱۵ دی ۱۳۹۶
  ۱۴:۰۰ تا ۱۹:۰۰

 روزهای تعطیل گالری: جمعه‌ها به جز گشایش‌ها 

 

"توده در حرکت" حاصل فعالیت‌.های اخیر در استودیو ۵۱ است؛  مجموعه‌.ای از کارها در بازفعال‌.سازی انبوهی از مواد  اولیه‌.‌. که از بافتار و کارکردِ خود خارج شده‌.اند. وضعیتی که در آن، میانِ شی و سیستمِ نشانه‌.ای که فکرپذیرش می‌.کند، شکافی ایجاد می‌.شود. مجموعه‌. اسلایدِ تصاویرِ خانوادگی پیداشده؛ عکس‌.های پانورامیکِ شهری تهران از بالای برج میلاد؛ مدارکِ مربوط به وقایعِ خبرساز؛ ویدیو‌.های ذخیره‌.سازی شده از فضای جمعی‌.-مجازی اینترنت، یوتیوب و غیره؛ چیزهایی هستند که می‌.توانند خود را در این وضعیّت پیدا کنند ـ مخدوش کردن دلالت‌.های معنی‌.دار با استفاده‌.ی نامعمول از آن ها.
"استودیو ۵۱"، جهتِ انجامِ پروژه‌.های مشترکِ بهار صمدی و نوید سلاجقه، در سال ۱۳۹۴ فعالیتِ خود را آغاز کرد. پروژه‌.هایی که با تلاش بر بازیافتِ مواد صوتی-تصویریِ از قبل موجود و عبور دادنِ آنها از رسانه‌.های مختلف، خرده روایتها ویا "سرِهم بندی" هایی (اسمبلاژ) را، این بار در یک فضا - زمانِ آلترناتیو ارایه می‌.دهند.این رسانه ها گستره ای از تصاویر متحرک تا اجرا، چیدمان و نقاشی را در بر می گیرند.ماحصلِ این سرِهم بندی، تولید تجربه‌.ای لمسی- بصری - شنیداری با خلقِ روابطِ جدید میانِ محتوا و بیانِ مواد است. "استودیو ۵۱"، همچنین، زمینه‌.ای است برای تجربه‌.ی این دو هنرمند در کشف روش‌.های جدیدِ با هم کار کردن، و نگریستنِ در تغییرات ماهوی این همکاری از پروژه‌.ای به پروژه‌.ی دیگر.

افتتاحیه: جمعه ۲۴ آذر ساعت ۱۶ الی ۲۰

شهر:
تهران

عکس‌های پایه

نمایشگاه توده در حرکت | عکس نمایشگاه توده در حرکت | عکس

مکان

کریم خان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه دی، شماره ۱۲
تلفن:  ۸۸۸۲۹۰۸۶-۹


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.