تیوال نمایشگاه نقش و نقل عاشورا
S2 : 02:30:33
  ۱۵ تا ۲۵ شهریور
  ۱۰:۰۰ تا ۱۸:۰۰

: محمد اردلانی، زهرا بهرامی، مرضیه بهرامی، روح‌الله حسین‌زاده، محمدرضا حسینی، هانی شرار، حسن صالح ریاحی، عظیم فلاح، سمیرا گلزاد

افتتاحیه: جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶ الی ۲۰

رویداد "نقش و نقل عاشورا" در باغ موزه ی هنر ایرانی برگزار می شود.
به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری سیدالشهدا علیه السلام نمایشگاهی از نقاشی‌خط‌های نه هنرمند با عنوان «نقش و نقل عاشورا» و چهار پرده نقاشی قهوه خانه ای در نگارخانه پردیس باغ موزه هنر ایرانی به‌ نمایش گذاشته می شود.
به گزارش روابط عمومی باغ موزه هنر ایرانی، در این نمایشگاه چهار پرده ی عاشورایی به هنرمندی محمدرضا حسینی و آثار هنرمندان نقاشی خط از جمله روح‌الله حسین‌زاده، محمد اردلانی، هانی شرار، حسن صالح ریاحی، عظیم فلاح، سمیرا گلزاد، مرضیه بهرامی، زهرا بهرامی، روز جمعه پانزدهم شهریورماه ۹۸ در نگارخانه ی پردیس باغ موزه ی هنر ایرانی افتتاح خواهد شد.
در این چهار پرده که بزرگترین تابلو واقعه عاشورایی در ابعاد ۵۰۰*۲۰۰ سانتی متر و تکنیک رنگ و روغن بر روی بوم است که جلوه هایی از عاشورا را به تصویر کشیده شده است.
در نمایشگاه گروهی نقاشی‌خط از چهار شیوه و گرایش و تکنیک‌های اکرولیک، ترکیب مواد، مرکب، ورق طلا و غیره استفاده‌ شده است.
هنرمندان در این رویداد تلاش کرده اند از رهگذر آثارشان در مسیر ابراز ارادت به ساحت اباعبدالله الحسین علیه السلام گام بردارند.
این نمایشگاه از ۱۵ تا ۲۵ شهریورماه ۹۸ از ساعت ۱۰ تا ۱۹ آماده استقبال از هنردوستان می باشد

دسته‌بندی:
نقاشی خط
شهر:
تهران

مکان

خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک‌وی، خیابان فیاضی، خیابان بوسنی هرزگوین، سه‌راه دکتر حسابی
تلفن:  ۲۲۶۸۶۰۶۳


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.