۱. تعطیلی همه برنامه‌های هنری (تياتر، کنسرت و سینما) یک هفته دیگر تا پایان آدینه ۱۶ اسفند تمدید شد. اطلاعات بیشتر
۲. همینک تیم پشتیبانی تیوال از طریق ایمیل و روش‌های اینترنتی در خدمت شماست و موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده‌است. اطلاعات بیشتر
تیوال نمایشگاه سودای اوج مترسک‌های آقای نقاش
S3 : 19:24:30
  ۱۰ تا ۲۴ آبان
  ۱۲:۰۰ تا ۲۰:۰۰

: بهنام ولدوند

 روزهای تعطیل گالری: دوشنبه‌ها

 

افتتاحیه: جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶ الی ۲۰

گالری فرمانفرما، از ۱۰ لغایت ۲۴ آبان ماه سال ۱۳۹۸، نمایشگاهِ انفردی نقاشی های  بهنام ولدوند را در گالری شماره ۲ خود، به نمایش در می آورد.
بهنام ولدوند متولد ۱۳۵۶ تهران و دارای مدرک کارشناسی نقاشی از دانشکده هنر و معماری یزد و مدرک درجه دو هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
او که دارای ده ها جایزه رتبه اول جشنواره های داخلی و خارجی است با سابقه ۱۰ نمایشگاه انفرادی و چندین نمایشگاه گروهی است این بار،آثار خود را در نمایشی تحت عنوان "سودای اوج مترسکهای آقای نقاش"بر دیوارهای گالری فرمانفرما می برد.
وی در گزاره هنری خود درباره این نمایشگاه می نویسد:" همه چیز در حال تغییر است، در حال مرگ و تولد-در حال پوسیدن و ساخته شدن. و انسان همچو مترسکی در حال انسان شدن و انسانی در حال مترسکی بی جان شدن. تجسد بخشی از وجود انسان است . در این غالب زندگی معنا می یابد اما تکامل ابعاد فراتری نیز دارد. در آثارم سعی کردم احساسات عمیق انسانی را برای رهایی از کالبد فیزیکی و رشد معنایی آن را تجسم و بیافرینم".
گالری فرمانفرما به آدرس خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه اعرابی ۲، میزبان شما هنرمندان و هنر دوستان گرامی ست. همه روزه  به غیر از دوشنبه ها از ساعت ۱۱ الی ۱۹ و روزهای جمعه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ شما را به دیدن این نمایشگاه دعوت می کند.

دسته‌بندی:
نقاشی
شهر:
تهران

مکان

کریمخان زند، خردمند شمالى، کوچه اعرابى٢
تلفن:  ۸۸۳۱۶۹۷۷


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.