تیوال نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان معاصر
S2 : 02:37:47
  ۲۶ بهمن تا ۲۵ اسفند ۱۳۹۷
  ۱۰:۰۰ تا ۱۸:۰۰

: فرح ابوالقاسم، آرمان استپانیان، مرتضی اسدی، مینو اسعدی، ایرج اسکندری، رضا افسری، ثمیلا امیر‌ابراهیمی، رضا بانگیز، مهدی حسینی، جمشید حقیقت‌شناس، مهرداد ختایی، رضا خدادادی، محمد خلیلی، احمد خلیلیفرد، محمدرضا دادگر، کامبیز درم‌بخش، حسینعلی ذابحی، فاطمه رادپور، پژمان رحیمیزاده، پرویز روزبه، همایون سلیمی، بهزاد شیشه‌گران، ترانه صادقیان، کیوان عسگری، فرشته غازی‌راد، احمد فتوت، محمدرضا فیروزه‌ای، نیلوفر قادری‌نژاد، بهنام کامرانی، ژیلا کامیاب، مجید کورنگ‌بهشتی، کیومرث کیاست، مانلی منوچهری، علی ندایی، مصطفی ندرلو، جواد نوبهار، مینا نوری، اکبر نیکان‌پور، رضا هدایت، آرمان یعقوب‌پور

 روزهای تعطیل گالری: جمعه‌ها به جز گشایش‌ها

 

افتتاحیه: جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶ الی ۲۰

هشتمین نمایشگاه آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران با همکاری ۹۰ هنرمند و بیش از ۲۵۰ اثر در نگارخانه لاله برگزار می شود.
نگارخانه لاله طی سال های اخیر با هدف رونق بخشی به اقتصاد هنر و تقویت بنیان های هنری شهر،گام هایی برای گسترش بازار هنر معاصر برداشته و در این راستا سلسله نمایشگاه های سالانه فروش آثارچند نسل هنرمندان معاصر ایران را برگزار نموده است.
این رویداد بر آن است تا تا با همراهی و مشارکت هنرمندان فرصتی ویژه، برای شهروندانی که درآمدهای متوسطی دارند و علاقه مند به گردآوری آثار هنرمندان معاصر هستند، فراهم نماید.
در" هشتمین نمایشگاه آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران" که با همکاری ۹۰ هنرمند شکل گرفته است، بیش از ۲۵۰ اثر با رویکرد مدرن و معاصر ارائه گردیده که در یک نگاه می توان آثار منتخبی از هنرمندان هشت دهه را درآن مرور کرد. 
هنرمندان حاضر در این نمایشگاه، با هدف توسعه فرهنگی، آثار گرانبهای خود را به گونه ای ارائه نموده اند که از یک سو منجر به ایجاد انگیزه برای خرید آثار فاخر هنری و با ارزش شود و از سوی دیگر، ضمن تقویت ذائقه بصری شهروندان به همگانی کردن هنر معاصر یاری رسانند.
شایان ذکر است که بالاترین بهای پرداخت برای خرید آثار در این نمایشگاه یک میلیون تومان است.

دسته‌بندی:
عکاسی
شهر:
تهران

مکان

خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله، روبروی پارکینگ طبقاتی
تلفن:  ۰۲۱-۸۸۹۶۰۴۹۲


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.