تیوال نمایشگاه خیال
S3 : 23:43:48
  ۱۸ تا ۲۷ خرداد
  ۱۷:۰۰ تا ۲۱:۰۰

: فرهاد جاوید، طناز پروان

شبکه‌های اجتماعی تئاتر مستقل تهران: اینستاگرام

نمایشگاه  فتو مونتاژ با عنوان "خیال"  برگزار می شود. این نمایشگاه کاری از فرهاد جاوید و طناز پروان است که در گالری مستقل برپا می شود.
در این نمایشگاه ۱۲ قطعه  فتو مونتاژ از تئاترهای  سال اخیر که توسط فرهاد جاوید ثبت و طراحی و مونتاژ‌ کارها توسط طناز پروان انجام شده است به نمایش در می آیند. خانه برناردا آلبا، فهرست مردگان، تروما، بینوایان، تو مشغول مردنت بودی، شوایک سرباز ساده دل، نامه های عاشقانه از خاورمیانه، گزارش وضع هوا، ناسور، خروس می خواند و خرده نان از جمله نمایش هایی است که در این نمایشگاه  عکس هایشان قرار دارد. 
فرهاد جاوید در سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در سال ۱۳۹۵ تندیس بهترین عکس را از داوران دریافت کرد. همچنین در سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در سال ۱۳۹۷ کاندید بهترین عکس شد.
طناز پروان فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره است که  تصویر سازی کتب داستانی کودکان و طراحی پوستر آلبوم های موسیقی و تئاتر و سینما  از جمله  رزومه هنری وی است.
آیین افتتاحیه این نمایشگاه شنبه ۱۸ خرداد، ساعت ۱۷ الی ۲۱ با حضور هنرمندان و هنردوستان در گالری مستقل برگزار می شود.
این نمایشگاه از شنبه ۱۸ خرداد  تا چهارشنبه ۲۷ خرداد دایر است.
گالری مستقل در چهارراه ولیعصر ضلع شرقی پارک دانشجو خیابان رازی پلاک ۵۰  واقع شده است.

دسته‌بندی:
عکاسی
شهر:
تهران

مکان

تهران، ضلع شرقی چهار راه ولیعصر (تئاتر شهر)، خیابان رازی، نبش کوچه زند وکیل پلاک ۵۰ (خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو، خیابان رازی، نبش کوچه زندوکیل، پلاک ۵۰)
تلفن:  ۶۶۹۷۹۷۴۱


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.