تیوال نمایشگاه خط مهربانی
S3 : 05:33:56
  ۱۰ آبان تا ۱۴ آذر
  ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰

آثار اسطوره ها و مفاخر خط شکسته نستعلیق در «نگارخانه مهرسان»
این نمایشگاه که به یادبود زنده یادان درویش عبدالمجید طالقانی، میرزا غلامرضا اصفهانی، سید علی اکبر گلستانه و نکوداشت استادان محمد حسین عطارچیان، یدالله کابلی خوانساری، محمد حیدری و مجتبی ملک زاده و اسرافیل شیرچی می پردازد، تنها رویداد هنری است که آثار تمامی چهره های برتر و صاحب نام حوزه خط شکسته نستعلیق را در کنار هم ارائه کرده است.
با توجه به ارائه چکیده تاریخ خط شکسته نستعلیق، این نمایشگاه از منظر موزه ای، آموزشی و پژوهشی نیز قابل تامل است.
بهره مندی بیشتر علاقه مندان و درخواست هنرجویان خط و خوشنویسی به ویژه هنرمندان سایر استان ها از دلایل تمدید این نمایشگاه برشمرده می شود.
همچنین برگزاری کارگاه آموزشی و کلاس مفاخر معاصر خط شکسته در نگارخانه مهرسان به جذابیت و منحصر بودن این رویداد افزوده است.
افتتاح نگارخانه مهرسان با نمایشگاه خط مهربانی نخستین رویداد هنری پردیس فرهنگی و هنری مهرسان است. این مجموعه با گسترش فعالیت ها و رویدادها به عنوان پردیس تخصصی هنر در تمام جلوه های هنر فعالیت خواهد داشت.

دسته‌بندی:
خوشنویسی
شهر:
تهران

مکان

میدان انقلاب، ابتداى خیابان کارگر شمالى، بعد از خیابان فرصت، پردیس فرهنگی هنری مهرسان


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.