برای پیش‌گیری از شیوع ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها تا پایان هفته یعنی آدینه ۹ اسفندماه تعطیل است. اطلاعات بیشتر
تیوال نمایشگاه نقاشان معاصر اردبیل
S2 : 10:27:06
  ۱۰ تا ۲۸ آبان
  ۱۰:۰۰ تا ۱۸:۰۰

: بهزاد احمدی، عبدی اسبقی، سمیه آهاری، نصرت آینه‌چی، شهرام بابایی، نجات باقری، سیامک پاینده، مهرداد پیامی، حسین تمجید، ساوالان جماعتی، صابر چایچی، سمیه حسن‌زاده، خسرو حیدری، رضا خدادادی، شهرام رضایی، مسلم سقا، ترحم سلمانی، خلیل سماعی، رضوان صادق‌زاده، محسن صفایی، ابراهیم علیپور، هامون علیپور، حجت‌الله عینی، مسعود فیضی، بهمن کیانی، بابک گرمچی، بهزاد محبی، عظیم مرکبات‌چی، پرویز معزز، اکبر ملکی، قادر منصوری، بهزاد نظری، اکبر نیکان‌پور، هوشنگ هاتفی، مرجان همدمی، اکبر یعقوبی، داور یوسفی

 روزهای تعطیل گالری: جمعه‌ها به جز گشایش‌ها

 

افتتاحیه: جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶ الی ۲۰

نگارخانه لاله در ادامه رویکرد به هنرمندان شهرهای مختلف ایران، نمایشگاه آثار گروهی از نقاشان معاصر اردبیل را برگزار می نماید.
یکی از ویژگی های هنر معاصر، جغرافیا است. جغرافیای زیستی هنرمند این امکان را به او می دهد که چگونه بنگرد و چگونه بنماید. هنرمند امروز توانسته با اتکا بر تمامی داشته های تاریخی، اجتماعی و فرهنگی خود که استوار بر اتمسفر زندگی اش است، تعریف تازه تری از هنر ارائه نماید که بی شک تاثیرات آن در دهه های اخیر در تاریخ هنر ایران نمود پیدا کرده‌ است.
از این رو نگارخانه لاله به صورت ادواری به معرفی آثارهنرمندان یک جغرافیا می پردازد. با توجه به ارزش های فرهنگی و تاریخی اردبیل و تاثیرگذاری هنرمندان معاصر آن در عرصه هنرهای تجسمی ایران، به عنوان ششمین شهر در این دوره انتخاب و به ارائه بخشی از نقاشی معاصر آن پرداخته شده است.
شایان ذکر است که پیش از این نیز آثار هنرمندان شهرهای: تبریز، مشهد، رشت، زنجان و همدان در نگارخانه لاله ارایه و مورد بررسی قرار گرفته است.
در این نمایشگاه، آثار گروهی از هنرمندان اردبیل به کوشش ساوالان جماعتی(هنرمند نقاش) گردآوری و ارائه شده که برخی از آنها مقیم تهران بوده و برخی دیگر نیز در استان اردبیل سکونت داشته اند.

دسته‌بندی:
نقاشی
شهر:
تهران

مکان

خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله، روبروی پارکینگ طبقاتی
تلفن:  ۰۲۱-۸۸۹۶۰۴۹۲


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.